Jsem na sebe pyšná!

16. dubna 2012 v 21:44 | MissSweetie |  Deník Šílené
Dnes, více než 10 měsíců od rozchodu s Božským (nebo jak jsem mu to tady říkala?!), jsem se konečně odhodlala se přihlásit na icq, smazat se mu z kontaktů, smazat jeho z mých kontaktů a vymazat veškerou historii. Jasně, nárazově jsem se mrkla a nemohla jsem uvěřit věcem, co mi psal.. že to bylo všechno přetvářka, jak mi později oznámil. No, žádnýmu chlapovi, který mi bude tvrdit že jsem jeho láska, už nikdy nebudu věřit. Ale to je jedno, o tom jsem tu už mluvit nechtěla. Jen jsem si tu tak do prázdna chtěla zaznamenat, že jsem udělala krok dál.


PS: na libku si mě dal do "chci se seznámit" jeden kluk, se kterým jsem si před rokem psala díky jiné stránce. Když se podívám na jeho profil, píše mi to "jste v páru". Lol.
 


Komentáře

1 Green Green | Web | 4. května 2012 v 14:55 | Reagovat

ženo, jsem na Tebe pyšná! Já sice mám toho svého krásného muže, ale srdce mě bolí, na Lukáše myslím, kudy chodím.. zase objevil minulou sobotu na horečce .. ptal se mě, jestli jdu a sám říkal, že nejde, protože nejde ani nikdo z kluků... a najednou stál vedle mě.. Okolí usuzuje, že přišel kvůli mně, já nevím. Ale byl tam se mnou i Radim, kterej mi dával pusu před Lukášem, bylo mi to tak nepříjemný.. :( Jsem v pasti, ze který nevím, jak ven. Je to bída, snad bude líp, až zmizím do ciziny

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.