Únor 2011

Ulítlá na západy

26. února 2011 v 11:17 | MissSweetie |  Fotím
a východy slunce - prostě krajinky :-) To jste si možná asi všimli. Všechny tyhle fotky jsem fotila samozřejmě já, nejsou od nikud stáhlé, jen mi přijdou tak pěkný, že je mi líto je kazit nějakým nápisem jakože copyright. Od doby, co už k sobě s Božským nepatříme, nemám na monitoru jeho fotku, ale postupně se mi tu vystřídaly tyhle 4. Fakt mi moc pomáhají, když se na ně podívám, cítím tu krásu, kterou vyzařují. Snad se budou líbit i vám :-)


Blogy au-pair

24. února 2011 v 11:50 | MissSweetie |  Au-Pair
Bude postupně doplňováno :-)
*
*
Přidáno 2011
*
http://bara-de.blog.cz/
http://au-klara-pair.blog.cz/
http://usaaupair.blog.cz/
http://aupair-usa.blog.cz/
http://odlochnesky.blog.cz/
http://luvusa.blog.cz/
http://piecesofadream-evyyk.blogspot.com/
http://aupair-v-uk.blog.cz/
http://klaarka-p.blog.cz/
http://takovanormalrodinka.blog.cz/rubrika/my-english-diary
*
*
*
Když budete znát nějaký neuvedený blog, samozřejmě mi dejte vědět :-)

Fajn, ale napřed si sundej ponožky!

22. února 2011 v 19:12 | MissSweetie |  Jen tak plácám
Neznám snad nikoho, kdo by občas nepodlehl lákání serverů typu doma.cz nebo prozeny.cz a nerozklikl zajímavý název článku. Jistě, čas od času se tam zajímavý názor najde, ale většinou jsou to věci typu Bravíčka pro dospělé, tj. pro OPRAVDOVÝ život nepoužitelné. No, ale co jsem chtěla říct...

I'm missing you

21. února 2011 v 21:05 | MissSweetie |  Píšu
Napsáno dříve, ještě když jsem si myslela, že s Božským je asi konec. Není!! :)

Chybí mi to, jak na krku mě líbáš,
ještě víc mi chybí pohled,
když se na mě díváš.
V tvých očích se topím,
úsměv tvůj snad miluji,
proto teď a tady
srdce z lásky maluji.


19.2.11 - Something happened?!

20. února 2011 v 0:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
Další z příběhů Šílené. Jestli někomu dosud přišlo, že všechno jenom přehnaně řeším, zbytečně si stěžuju, že nemám štěstí a pořád se mi něco nedaří .. tak ať si přečte tenhle článek. Protože já jsem teď tak zmanetá, jako snad nikdy.

14.2.11 - Jajáááj, zase ok?

14. února 2011 v 23:09 | MissSweetie |  Deník Šílené
Život je jako houpačka - jednou jsi dole, jednou nahoře. Ale mě přijde, že se houpu s pořádně těžkým protivníkem, protože dole jsem poměrně často a dlouho :D Ale teď jsem ho asi něčím odpudila, že si odsedl - na chvíli... :) No, dost bylo metafor. Včerejším dnem, spíš večerem, to zase nabralo obrátky :)

13.2.11 - Big girl? Maybe!

13. února 2011 v 15:10 | MissSweetie |  Deník Šílené
Hahaa, tak to mám za sebou. Jsem už osmnáctka :)) Dlouho jsem se neozvala, nebyla chuť, pak nebyl čas... no, chtěla bych všechny ty resty dohnat, zapsat, tak se o to pokusím teď - pokud neumřu únavou nebo na bolest ruky :D Ale k tomu se dostanu kekonci článku. Pohodlně se usaďte, začínáme :)

S pohledem směřujícím tam nahoru přemýšlím o nesmrtelnosti brouka.

4. února 2011 v 15:32 | MissSweetie |  Jen tak plácám
A nebo taky ne. Když jsem byla malá, milovala jsem noční oblohu. To se sice nezměnilo, ale můj pohled už je jiný. Vždycky jsem si představovala, jak každá ta hvězdička je nějaká planeta a stejně tak jako právě já se z tý planety dívá nějaká holčička na nebíčko. Jak naivní, že? :-) Trochu mi to připomíná scénku ze Sám doma - Ztracen v New Yorku, jak Kevin kouká na měsíc a řekne dobrou noc mami, maminka na druhé straně Zeměkoule také kouká na měsíc a řekne dobrou Kevine...
Nestačilo mi to venku, tak jsem donutila rodiče mi svítícíma plastovýma hvězdičkama téměř zaplnit strop v pokoji. Po přestěhování se do nového baráku jsem si pár hvězdiček i tak nalepila. To mi bylo cca 14 a šíleně jsem milovala Tokio Hotel, takže na největší hvězdě uprostřed je černým fixem napsáno TH jsou hvězdy. Ha ha ha. Teď, po čtyřech letech, kdykoliv se na těch pár zbylých hvězd podívám, vzpomenu si jak bylo jednoduché být malá, nemít žádné problémy s ničím... Chtěla bych se do té doby vrátit :-)
Dnes už se na noční oblohu dívám jinak. Záleží samozřejmě na náladě. Když jsem naštvaná, představuju si, jak by bylo fajn se tam nechat vystřelit a utéct tady od toho všeho, pak se jen dívat dolů a všechno by bylo takové malé. Naopak když mám super náladu, nebo jsem zamilovaná, nasadím si sluchátka a jen tak koukám a přemýšlím. Představuju si třeba kluka, kterého mám ráda, věci, které jsem už prožila ale také si s otevřenýma očima sním svůj vlastní příběh.
Pro mě, beznadějnou romantičku, znamená pohled na noční oblohu s hvězdami hodně. Jo, jsem citlivka, občas uplakánek, hodně řeším .. ale taková jsem a jiná už nebudu :-)

www.miss-sweetie.blog.cz
Foceno jednou takhle v zimě. Sice bez hvězdiček, ale taky pěkný, ne? :-)

1.2.11 - Zbývá mi poslední týden...

1. února 2011 v 11:13 | MissSweetie |  Deník Šílené
Týden, kdy se ještě můžu chovat jako dítě a blázen a všechno možné. Ano, příští úterý mě čeká osmnáctka. Od té doby už bych se měla podle všech chovat rozumně, nedělat mnoho povyku pro nic (což mě jde teda výborně..), prostě se chovat dospěle. Ale to já asi nikdy nebudu, haha :D
No nic, chtěla jsem se jen zmínit, kdyby mi třeba chtěl někdo popřát. Ne že na FB bych neměla dost "přátel", kteří by mi překopírovali stejnou happy b-day větu jako dalším x lidem co zrovna ten den narozeniny mají .. :D Mám dneska trochu ironickou náladu, tak to berte s nadhledem prosím :-)
Jsem od pondělka doma. V pátek jsem nějak nachladla na zumbě, dodělala to tím přespáním u Božskýho a včera ráno jsem se vzbudila oteklá, oči jako angorák, z nosu mi tekla rýma, v uších mi praskalo jen jsem se pokusila vysmrkat.. no nebudu vás tu obtěžovat rádoby naturalismem. Prostě se maminka rozhodla, že mě nechá doma. Já se nebránila, bylo mi i docela slabo když jsem stála takže při líčení (to kdy jsem ještě myslela že do školy normálně půjdu) jsem si musela několikrát sednout, aby to semnou nešvihlo :( Takže ani nevím, jak dopadlo vysvědčení, ha!
A ano, můj psycho případ se hnul .. no, dá se říct asi k lepšímu? Božský mi včera volal z noční. Tak, jako mi volal vždycky když byl na jedné z mnoha pozic co na noční dělá, byli jsme schopní prokecat i 20 minut jen to vrzlo. Tentokrát byl na jiné pozici, kde ten čas nemá, ale stejně zavolal, za což jsem opravdu ráda!! Ale bylo to takový .. fakt z toho bylo hodně poznat, že ani jeden nevěděl jak se chovat a co říct, přijde mi že já jsem pak plácala i fakt velký hovadiny (a to jen proto, že po tom, o čem jsme si povídali vždycky prostě nevím jak si povídat jako "nepartneři" nebo co že to jsme..) jen aby řeč nestála. No mluvili jsme spolu chviličku, podle výpisu 3:15sec.. ale nečekala jsem, že se ozve, vůbec takhle brzo a už vůbec že zavolá. Myslela jsem tak na čtvrtek večer že mě přijde zpráva z icq. Tím líp :-) Ale zněl fakt tak.. rozpačitě. No uvidíme, jak to bude :-)

No nic, na COOLu už po nekonečných snad 20 minutách přestala běžet ta stará digihra na styl pingpongu a začal teleshoping, to si nesmím nechat ujít! Co kdyby něco z toho fungovalo a já zázrakem zhubla 19 kg za 6 týdnů a po krému omládla tak, že by mě ani do školky nevzali! :D