Prosinec 2010

30.12.10 - Propadla se mi postel!

30. prosince 2010 v 18:55 | MissSweetie |  Deník Šílené
A to sem na ní ani s nikým nebyla :( :-D Už dlouhou dobu jsem tatínkovi říkala, ať mi jí opraví (když jsem byla menší, celou mi jí dělal ze dřeva on sám) a on že je na to času dost. A já tvrdila že ne, že pokaždý jsem na podlaze pod postelí měla hromádku pilin ... a ejhle, dneska jsem přišla, sedla a křup, byla jsem na zemi :-D To je super no, zajímalo by mě, kde budu spát, když jinde v pokoji místo nemám a v obýváku na zemi mám rozdělaný třítisícový puzzle :-D Haha!
Tak s mým Silvestrem je to stále na háku :-D Božský se ale docela pochlapil :-) Včera mi z práce volal třikrát, mluvili jsme spolu celkem víc jak půl hodiny :-) A dneska mě probudil asi třetí zmeškaný hovor od něj cca v osm (což je pro mě o těhle prázdninách půlnoc, když chodím spát tak ve dvě, tři ráno .. :D) a došlo mi, že to asi bude na icq. Tak jsem šla a byl :) Vzal si nota i do práce a když měl volnějc, tak mi psal ... dneska jsme prokecali celkem víc jak dvě hodiny, krása! No a k Silvestru. Včera mi říká, ať teda se domluvím s tou kamarádkou a tak. Tak jsem to brala za uzavřenou věc. A dodneška nějak zjihnul :-) Hned první co mi na icq napsal, že se mi chce ještě jednou omluvit, že na mě teď takhle kašlal, že nechce abych byla nějak naštvaná nebo smutná, že ho to moc mrzí a taky mu strašně moc chybím :) Tím mě dostal .. celkově dneska ten rozhovor byl úžasnej, prostě sladkej! :-D No a pak mi povídá, co teda budu dělat zítra večer. Říkám že přijde ta kámoška. Prý kam půjdem. Tak jsem řekla, že jelikož mám volnej barák, budeme doma. A on začal psát smutný smajlíky, samý ach jo a takový. Řekla jsem mu, že radši bych samozřejmě byla s ním, ale když to nejde. A on úplně otočil... že prý od 5 od rána na mě pořád myslí a snaží se vymyslet jak to udělat, aby jsme mohli být spolu. Že kamarádce ještě nemám odříkat, že bude vědět až dnes večer, ale že se bude snažit to nějak vymyslet. Pak jsme si psali dál a pak zase se ptal jestli by sme se mohli vidět ráno, tak jsme řešili od kdy do kdy, že bych jela domů nějak kolem poledne a tak. Takže nevím, co na mě večer vyvalí :-) Ale nepochopila jsem to, no :D Jestli se bude snažit vymyslet jak spolu být večer na silvestra nebo jak spolu být ráno? Nebo spolu budem ráno i večer? Nevím. Každopádně kámošce mi přišlo nefér nic neříct, tak jsem jí řekla, že se to možná ještě změní, že uvidím až večer. No, snad mě ve škole nezabije, pokud bych nakonec s tím mým krasavcem (ano, tak ho nazval včera v telefonu jeden spolupracovník!! :D) byla...


23:20 - Haha, to bude vtipná noc. Postel je ko, takže si beru madračku a jdu spát na zem do koupelny. Krasavec se ozval, sice jsem mu volala asi 4x a pořád nic, pak mi od něj přišla sms, tak jsem mu zavolala zpátky a domluvili jsme se, že se teda uvidíme zítra ráno. "A jak teda ten večer, mám říct kámošce že jo nebo ne ... ? - No já nevím, tak jí asi řekni, aby přijela... - A tak teda najisto? Aby sis to zas v průběhu dne nerozmyslel, já jí už dneska říkala že možná budem spolu, tak abych to zas pětkrát neměnila - *nervozní smích* Tak já nevím miláčku, tak se asi domluvíme zítra spolu, ju?" Takže asi tak pověstná chlapská rozhodnost, haha.

28.12.10 - Všichni chlapi stejní!!

28. prosince 2010 v 22:17 | MissSweetie |  Deník Šílené
Fakt jako.. Už je to tady zase, to jejich neozývání. S takovou ať se silvestrem nepočítá .. moc dobře ví, že musím dát vědět kámošce, která by zamnou přijela, že to platí nebo aby si udělala svůj program. Ale ne, on se zas od soboty neozve... Bla bla bla, ať mě nekrmí nesmyslama, že nemá čas. Jako hasič musí být na mobilu dostupný pořád, tak co!! Co člověka stojí prozvonění? Asi tak 3 kliknutí a 5 vtěřin času? Jo, úctyhodná pálka teda! Takhle drahou věc bych nikomu neobětovala... ani člověku, co mu tvrdím jak ho mám ráda. Hm. Věřili by jste někomu, kdo vám řekne, že vás má moc rád a nemůže bez vás být, že na vás myslí od rána a chtěl by  s vámi být, kdekoliv, hlavně jen s vámi? Pěkně se to poslouchá, že.. A věřili byste mu to i poté, co si na vás nebyl schopnej za 3 týdny udělat čas? (a to ještě nepočítám to, že před těmi 3 týdny ve čtvrtek to jsme se taky viděli po dvou týdnech...) Už asi trochu míň, že .. kdybych já nebyla taková zamilovaná kráva, tak ....

27.12.10 - Šťastný to člověk, kdo přežil mé řádění!

27. prosince 2010 v 13:32 | MissSweetie |  Deník Šílené
Občas chytnu něco, co pro sebe nazývám "syndrom odporu k zaneřáděným a přecpaným věcem". Prostě mě čas od času začne hrozně vadit, že mám v mobilu spoustu neroztříděných obrázků, písniček, co už neposlouchám, neroztříděné soubory v pc a tak.. No a včera mě něco podobného chytlo i u FB. Takže jsem si večer dala tu práci a prošla celý můj fb až do začátku - tj do prosince 2008. Byla to fuška! Ale dozvěděla jsem se spoustu zajímavých věcí. Třeba jak jsem tam psala každou blbost přesně tak, jak mě dnes štve u pár lidí, nebo že jsem musela být fakt hrozná pubertální pipka :D - nic proti nim, ale nikdy jsem si nepřipouštěla že jsem taky taková byla :)) No takže nevhodné věci jsem smazala, protřídila jsem i fotky a přátele, skupiny co se mi líbí a tak.. Hned mám lepší pocit :-) A dneska jsem se dala i do kontakt listu na icq. Na co tam mít lidi, se kterými jsem si nikdy nepsala nebo naposled někdy před x roky.. že! :-)
Jo jasně, je to taky možná trošku kvůli Božskýmu! :) Jasně, říkala jsem, že tam nechodí, že tam naposled byl v květnu nebo tak někdy.. to byla donedávna pravda. Ale asi před 3 dny mi psal, že tam byl na skok popřát nějakým známým k Vánocům. Teď sice odbočím od tématu, co jsem chtěla původně říct, ale týká se toho a přijde mi to docela důležitý. Nevím, jak moc jsem se tu zmiňovala o jedné "kamarádce".. je to ta, co mi o Božským lhala, že ho viděla v kavárně .. no a potom co jsem se s ním sešla a ona věděla, že se ho na to zeptám už se na něj nikdy nezeptala a moc jsme spolu nemluvily. No a on jak byl na tom FB, tak mu prý hned psala. Že co Míša, jestli je zadanej, jak se jmenuje jeho holka a tak .. na to jí prý B. odepsal, že není snad u výslechu a odešel. Jako fakt mě vyrazilo dech, co si to dovoluje vůbec... Já jen.. chtěla jsem vám napsat, aby jste věděli, že né vždycky vaše kamarádka JE vaše kamarádka.. Poprosil mě abych jí nic neříkala že to vím, ale myslím si o tom svoje. A teda k tomu co jsem chtěla původně říct - jelikož mě napadlo, že kdyby na FB začal zase chodit, mohl by si mě dát do přátel a do vztahu a tak to všechno :-D Ale nechtěla jsem, kdyby měl tolik času (což je vážně nepravděpodobný ale jeden nikdy neví!) procházet si mou zeď, aby viděl ty blbosti co jsem psala dřív. Protože taková už nejsem. Za poslední rok jsem se fakt hodně změnila a svou minulost jsem už uzavřela, takže není důvod, aby to tam pořád strašilo. Jo, Božskýmu jsem důležitý věci, co mě ovlivnily řekla, aby věděl proč se občas chovám tak jak se chovám :-) Takže asi tak.

24.12.10 - Awesome X-mas

24. prosince 2010 v 20:26 | MissSweetie |  Deník Šílené
Jo jo, jak jsem se loni na vánoce vůbec netěšila, letos to byl pravý opak :-) Nenapsala jsem si nic a dostala jsem spoustu krásných věcí. Bohužel, jednu, co jsem chtěla ze všeho nejvíc jsem nedostala - být s miláčkem. Je v práci na noční. Ale volal mi a teď i nějak přišel na icq, tak jsem šťastná. Odpo mi napsal tak nádhernou sms že bych se byla bývala sebrala Vánoce nevánoce a návštěva nenávštěva a jela za ním - jakýmkoliv způsobem by to bylo možné. Tak moc mi chybí ♥ Ale mooožná nám vyjde Silvestr, pokud si nebude chtít někdo vyměnit směny.. jak on řekl "no jo, my mladí to vždycky odnesem.." :) Takže teď tu sedím, šťastná, že ho mám, sleduju z okna barevný pleskance v podobě sousedova ohňostroje v dešti a poslouchám soundtrack Lásky nebeské - mimochodem, oba jsme v telefonu řekli naráz, že to je nejlepší film!! :-)

Veselý Vánoce, ty mrcho nevěrná!

24. prosince 2010 v 0:11 | MissSweetie |  Video

... A šťastný nový rok! :-D

19.12.10 - Óda na opary

19. prosince 2010 v 22:40 | MissSweetie |  Deník Šílené
Pchá, to tak! Šmejdi! Nesnáším opary a podobnou havět. Ne, nikdy v životě jsem opar neměla (musim zaťukat), ale život mi komplikuje už tak. Ano, Božský chytil rýmu a on na opary trpí, takže se mu to tím rozjelo. Takže teď budeme mít líbací půst. Ne, ono nestačí, že jsme se zase skoro dva týdny neviděli, my se uvidíme a ani nedostanu pusu :-( Nehledě na to, že jsme 16. měli měsíční výročí a měli jsme se vidět a měla jsem ho smybolicky zulíbat k smrti. Nevyšlo to kvůli blbý sněhový kalamitě.

ZRUŠME SNÍH A OPARY!! Who's in?!

Fuckin' cryin'

14. prosince 2010 v 21:05 | MissSweetie |  Píšu
I'm afraid 'll lose u,
so angry what do u do.
Why it pains so much?!
That's a horrible heart match.
Wanna be happy again,
cuz now I've got just a pain.
Plz give me your answer
and will be with me together.
Wanna u kiss me all the time,
be my love, just mine!
...

The most romantic Avatar pic ever!

11. prosince 2010 v 23:05 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Podívala jsem se na Avatar, protože ho Božský miluje. Rozhodla jsem se tomu dát šanci, ačkoli jsem to nikdy nechtěla vidět a líbilo se mi to. Hlavně ty romantické scény, v těch jsem se vyžívala. Přesně tak, jako na tomhle obrázku, často s Božským jenom tak sedíme s hlavami opřenými o sebe a vnímáme svou blízkost. Miluju ty chvilky!! ♥

www.miss-sweetie.blog.cz
Me and you - just us two.

10.12.10 - Žádná kamarádka není taková, jak se zdá!

10. prosince 2010 v 17:36 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ano, tak to prostě je. Jistě, existují i případy, kdy se žádná kamarádka nezdá tak skvělá, jak se ukáže, že je. Ale já teď mluvím o opačném případu, bohužel. Ne, opravdu tady nebudu vypisovat co všechno se ještě stalo od posledního článku. Jen bych chtěla říct, že jsem neměla klid, dokud jsem se Božského na všechno narovinu nezeptala... Jo, bylo to drsný, z ničeho nic na něj vyvalit něco takového, ale v klidu jsme to všechno probrali. Kámoška kecala. Teda, neřekla to, poznala jsem to. Když jsem tak přemýšlela, co mi o tom B. říkal a co mi říkala ona, pokaždé když jsem s ní o tom mluvila to bylo trošičku jiný. A mělo to další trhliny, prostě .. fakt bych to od ní nečekala. A myslím si, že ona ví, že to vím. Protože včera jsem s ní ještě na obědě mluvila, ještě než jsem šla s milým ven, a říkala jako že si s ním o tom musím promluvit, že se sebou nemám nechat takhle jednat. A jak to nakonec dopadlo ... Vždycky mi psala ještě večer na FB co a jak, ale včera nic, dokonce ani dneska ve škole za mnou nepřišla se zeptat co mi na to řekl. A fakt je mi teď smutno z toho, že jsem tomu opravdu věřila (a popravdě, bylo na něm vidět že ho to taky mrzí když jsem mu to včera řekla, naštěstí jsme pak měli na práci lepší věci takže to bylo zase ok ;-)) protože jsem si myslela, že jí můžu věřit. Víte co je vtipné? Tohle:

Vztahy: V citovém životě se asi schyluje k nepříjemné bouři, která mnohé očistí

Vodnář a Beran (21.3. až 20.4.)    
Musíte rozdělovat přátele od nepřejících lidí, jinak poškodí vaše partnerství

Víte, říkejte si kdo chcete co chcete, ale mě prostě ty horoskopy vychází. Občas když si ho ráno přečtu, říkám si co to je za blbost. Ale když si na něj večer vzpomenu, dojde mi, jak moc vyšel! Když jsme byli s Božským poprvé na rande, měli jsme tam tři srdíčka a jistý text. Četla jsem to zrovna ve škole o INT, když nám naše učitelka vykládala o tom jak média a internet ovlivňuje člověka. A ve chvíli, co jsem zrovna kamarádce říkala, že nám hvězdy přejou, říkala učitelka jak jsou lidé naivní, že na horoskopy věří. A byla jsem za blbku. Ale když mi vyšel pokaždé co jsme spolu byli, musela jsem mu to říct. A společně jsme se smáli tomu, že ukážeme učitelce, jak ty její řeči fungujou v praxi :-D Ostatně, náš vztah je celý takový .. jako by to fakt byl osud :-) Ne, nejsem pipinka, co to někde četla a teď tomu věří. Jsem holka, co před rokem a půl šílela z jednoho kluka, co potkávala ve škole. Pak najednou zmizel. A hádejte - ANO, JE TO BOŽSKÝ! A vím i proč zmizel, byl tam jen 3 měsíce a pak dostal nabídku na práci a odešel. Takže jaký je váš názor teď?
Novinky. Jsem velmi velmi pyšná! Miláček byl dneska oceněný za jeho dobrovolnickou činnost pro určitý instituce, letím koukat na zprávy, jestli to tam někde nebude, mamina prej cosi slyšela ráno v rádiu! Yaaaay!

4.12.10 - Není nebe bez mraků..

4. prosince 2010 v 17:51 | MissSweetie |  Deník Šílené
Jo, to není nikdy. Možná jen pár dní v krásným nádherným parným létě. Ach, ať už je léto ♥ Ale to jsem odbočila. Chtěla jsem mluvit o něčem jiném. Já jen aby jste si nemysleli, že se teď mám jako v pohádce. Haha, to U MĚ není nikdy možné dýl jak na pár dní - však se dozvíte... Včera jsem měla nachystaný fakt peprný článek o událostech posledních dvou tří dnů. Ty události jsou více či méně důležité, to je teď ale už jedno. No, od zveřejnění mě ale zachránilo, když jsem omylem klikla na šipečku zpět místo na novou záložku a po následném vrácení tak čtvrtka článku zmizla. Nejen že se mi to nechtělo psát znova (to asi nikomu...) ale v tu chvíli mi došlo, jestli je vůbec vhodný to takhle a vůbec to sem psát... takže prostě ... ve zkratce. Božský měl zavolat, to ještě víte. Ale nezavolal, zavolal až druhý den ráno z práce o což jsem mu musela večer předtim napsat na icq. A to byla do té doby naše poslední konverzace. Pak mu včera v 11 ráno píšu, že jsem celý den sama doma, večer že jsou naši pryč, že by mohl přijet a tak. No a on samozřejmě neodepsal. Odepsal až pár minut před půlnocí!! že našel další brigádu ale neodhadl to a nemá vůbec na nic čas, že ho hrozně mrzí dnešní večer, ale že si to vynahradíme po neděli, že na mě nemůže přestat myslet a podobný věci. Jo, pěkný, jenže v 10 ho viděla kámoška v kavárně s nějakýma dvouma staršíma ženskýma a dárkama. Očividně nějaká oslava, třeba i rodinná, co já vím, kámoška ty ženský nepoznala. Sere mě na tom ale to, že se není schopnej za celej zasranej den ozvat, že nebude mít čas (takže jsem jak debil uklízela a seděla na prdeli kdyby náhodou napsal že jede...) a ještě víc mě naštvalo, že tvrdí jak se (doslova to tak napsal) sotva doplazil úplně mrtvej domů atd .. a přitom vím kde byl... Já jen aby jste mi nezáviděli, jak skvělýho kluka mám. Nevím, jestli je skvělej a nevím, jestli ještě budu mít. Vadí mi to lhaní, jo, jednou mi neřekne, že má s někým nějakou oslavu a tvrdí mi že pracuje, podruhý to nebude oslava ale rande, ne?! Takže asi tak ...

PS: to si ze mě děláte srandu?! Wtf? za 20 dní jsou vánoce a já nemám dárky, netuším co komu koupit a hlavně za co? No to mě poser.