Listopad 2010

30.11.10 - Your Love Is My Fucking Drug!

30. listopadu 2010 v 22:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ano a to doslova. Stalo se vám to někdy? Stalo se vám někdy, že jste měli náladu totálně pod psa a napsal vám milovaný člověk a stačil jeden blbej řádek na icq / sms a byli jste jak když si dáte jointa? Opravdu se cítím jako feťák :) Feťák závislý na lásce. Stačilo aby jsme si s Božským nepsali 34 hodin a byla jsem, jak kámoška říká - otravná jako vřed na prdeli :-D Jo, vyčítá mi to pokaždý, když dostanu svou dávku a jsem už zase v pohodě :-D Ale nemůžu si pomoct, bez něj, jako bych nebyla. Jen on mi v 10 minutách stačí říct tolik krásných věcí, že mi to vystačí na dalších x hodin působení dávky :) Minimálně do zítřejšího telefonátu, yaaay! Proto je mi hrozně líto, že on trpí .. naštípl si nějak prst a bolí ho to .. prý jediné, na co dokáže poslední dny myslet jsem já a ta bolest. Ale neboj, lásko moje, já tu mrchu vyženu!! I promise ...

Smoke kills - true story!

29. listopadu 2010 v 10:32 | MissSweetie |  Video
Hehe, tak trochu s nadsázkou :-D Jasně, že toto video není true story, ale po mé dnešní dávce HIMYM tohle budu říkat asi pořád :-) Každopádně, podívejte se na video, i pro neangličtináře bude snad pochopitelné, je to funny!


Howlit modrý - kámen pro znamení Vodnáře

28. listopadu 2010 v 13:38 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Včera jsem od maminky dostala velký modrý kámen, který má údajně působit na spoustu elementů. Z jejího roztržitého a nadšeného (je do takových věcí blázen :) ) vyprávění jsem toho moc nepochytila, tak jsem se rozhodla trochu zapátrat na netu a na výsledek se můžete podívat i vy :)

Howlit modrý opracovaný

www.miss-sweetie.blog.cz

je mimoriadne ukľudňujúci kameň. Učí nás trpezlivosti a pomáha nám prekonať prehnanú sebakritiku. Posilňuje pozitívne povahové rysy a vzbudzuje túžbu po poznaní. S jeho pomocou dokážeme ľahšie odhaliť spojenia medzi súčasnými problémami a minulými emóciami a skutkami, ktoré boli príčinou terajších problémov. Zvykne sa používať ku nadväzovaniu spojenia s duchovnými dimenziami. Naladí a pripraví myseľ tak, aby dokázala príjmať vyššiu múdrosť.

Howlit modrý
prináša úľavu pri nespavosti, udržuje rovnováhu vápnika v tele, prispieva k dobrému stavu zubov a kostí.
Znamenie: Rak, Váhy, Vodnár.
Čakra: Piata čakra - krčná, komunikačné centrum
Léčebné využití: udržuje rovnováhu vápníku v těle, udržuje dobrý stav zubů a kostí, nespavost.
Užití: klid, meditace, spánek
Vlastnosti: receptivní, přiřazen planetě Měsíc a elementu vody.
Je to velice uklidňující kámen, potlačuje zlost a vztek, překonává sobectví, posiluje kladné povahové rysy, uklidňuje rozbouřené city, spojuje staré zasunuté emoce se současností a pomáhá je odblokovat, přináší vzpomínky na sny a vyvolává nové, které umožňují náhled do nitra našich problémů, vhodný při nespavosti, hlavně v případech příliš aktivní mysli. Výborně působí při meditaci, na třetím oku přináší vzpomínky na minulé životy.
Barvy: bílý, do modra uměle barvený
Naleziště: USA, Kanada, Mexico, Německo, Rusko, Turecko
Technický popis: borát, křemičitan bóru a vápníku, průsvitný až opakní, poloskelného lesku, bez štěpnosti. Tvoří bílé, zemité, křídovité a porcelánovité hlízy, jež jsou hojně využívány k napodobení tyrkysu, protože snadno přijímají modré barvivo a takto obarvené howlity jsou běžně vydávány za tyrkys, nebo pod obchodním názvem tyrkenit. Stejně jako howlity se namodro barví i některé magnesity.
Stupeň tvrdosti: 3.5

27.11.10 - I went from being "single" to "in a relationship."

27. listopadu 2010 v 0:51 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ha, poprvé v životě jsem si změnila stav na facebooku! Opravdu nepatřím mezi lidi, kteří hrajou ty uhozený hry typu "kdo první dá like, budu s ním týden ve vztahu," takže se to rozneslo.. Ha ha, nikdo ale neví s kým, protože Božský, jak už jsem myslím řekla, FB nepoužívá. Jen tak sama od sebe bych se do vztahu nedala, ale po včerejší (vlastně už předvčerejší) schůzce a 4 (!!!) hodinové debatě co jsme teď měli na ICQ bych řekla, že už k sobě patříme :-) Nazývat častokrát láskou někoho, s kým nepočítáme do budoucna, to asi ne, že? :-) A "tak půjdeme spinkat, miláčku?" je podle různých článků první ukazatel toho, že je někdo pár .. že JÁ se změní na MY ... Mluvili jsme o Kamarádovi .. ví všechno a zachoval se absolutně skvěle. Chápe mě, dokonce i to, že se stále docela bojím, aby se to neopakovalo. Nebude na mě tlačit v žádným případě a společně to prý nějak překonáme. Větou "mám tě moc rád, Miško" při rozloučení mě opět dostal. Goodnight :)

S tebou

21. listopadu 2010 v 19:33 | MissSweetie |  Píšu
Ruku v ruce pouze s tebou,
přála bych si cestou jít.
Půjdem, kam nás srdce vedou,
s láskou naší budem žít.

Snad osud nás dohromady svedl,
vždyť dřív už jsme se viděli.
Změnil život, který každý z nás vedl,
od pondělí po neděli.

Hledím do tvých krásných očí,
šťastna, že sis vybral mě.
Celý svět se semnou točí
pokaždé, když obejmeš mě.

První schůzku nezapomenu,
déšť, zima a tma - pamatuješ?
Jistě všiml sis, že se chvěju,
když polibky mě zahrnuješ.

Měsíc září z tmavých míst,
kam s tebou chci se vznést.
Krásná slova od tebe číst,
na křídlech touhy nechat se nést.

Však jedno přání stále mám,
celou věčnost s tebou být
To nikdy vzít si nenechám,
když lásku tvou už budu mít.


Please, don't copy © Miss-Sweetie

20.11.10 - The Big Love Theory?

20. listopadu 2010 v 12:38 | MissSweetie |  Deník Šílené
Po dlouhé době zase píšu. Nechci přestat psát, ale zároveň ani nechci psát. Už jsem asi vyrostla z publikování veškerých myšlenek kamsi do nekonečna sítě. Nebo se spíš bojím, že mě tu zase někdo objeví a bude z toho další haló? Nejspíš obojí. A to vážně nechci.
Jsem teď v rámci možností šťastná. Ano, s panem "miluju jeho ďolíčky ve tvářích", neboli Mr. Božským, se scházíme, každý den píšeme a vypadá to nadějně. Jistě, po téměř 2 letech, kdy jsem se dostávala ze "spárů" Kamaráda je to neskutečně vzácný, takže to v žádným případě nechci pokazit. I jsem mu tak trochu naznačila, proč jsem zdrženlivější než by leckterá holka v mým věku asi byla :) A já doufám, že on to chápe.
I tak se stále dostávám z Kamarádovského komplexu, tj. něco, co ve mě (bohužel) silně zakořenilo. Stále čekám, kdy na mě vypadne ten kostlivec ze skříně Božskýho, protože nedokážu přijít na to, co se někomu takovýmu líbí zrovna na mě :) Stále se bojím, že se do něj hodně zamiluju a až dostane co chce, odejde. Stále se bojím, že ... bojím se vlastně všeho spojeného s tím, že by mi zase někdo ublížil. Ale jeho občasné SMS v hodině němčiny, které mi pomáhají nemyslet na naši "skvělou" učitelku, ty miluju! :)