Březen 2010

31.3.10 - Shake shake shake your body on the floor

31. března 2010 v 21:12 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahooj :-) Tak tu máme poslední březnový den. A 3. dubna oslaví blog rok svého působení :-) nice one :) Už ani nevím o čem jsem posledně psala, ale to nevadí. TU věc vám ještě neřeknu, protože to nevím jistě, takže nezbývá zase než čekat. Ale co vám řeknu je to, že na poslední týden v dubnu tu budu mít někoho na výměnný pobyt. Oooups :D Já, která se anglicky učí rok a půl budu mít mluvit jenom anglicky!! Ale tak jdu do toho s tím, že pokud chci někdy jet do ciziny, každý kontakt s jazykem se počítá. A kdyby bylo nejhůř, strejda google překladač to jistí :D
Mám teď plný ruce práce se čtením Olivera Twista. Né, že by mě to nebavilo, ale nějak nemám pořád čas ... vůbec na nic! :D Jo a nechápu tu písničku z rebelů, jak může Olivera milovat, vždyť mu v tý knížce je 9?! :D Ale za co jsem moc ráda je, že se opět pokouším psát :-) Nevím  ještě, jak to dopadne, jestli to po pár stránkách nezabalím, ale když se to povede, samozřejmě to hodím sem :-) Dokonce jsem si i sama namalovala takovej jako inspirativní obrázek, co se k tomu vstahuje a je dost pěknej! jsem na sebe pyšná :D Bych měla o zbožíznalství malovat častěji :D
Jo a v pátek jsem byla na Inně v Táboře. To byla akce jak kráva. Prostě dokonalostní. Jasně, mělo to své mouchy jejichž podobu nebudu zveřejňovat ale prostě .. jsem ráda, že jsem tam jela :) Nechápu jak jsem kdy mohla uvažovat nejet!! :-D Na závěr pro zpestření trošku mixlou moji nově oblíbenou písničku od Inny :)) V neděli jdu na dízu, tak snad mi ji zahrajou :-)


20.3.10 - Březen, za kamna vlezem

20. března 2010 v 12:00 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ale s kým? :-D Já maximálně tak s noťasem a s takovým moc mňam kafíčkem, co jsem si na něj udělala před pár dny závislost :-) Proč? Protoč. Chlapi jsou divní. Kamarádka mi pořád říká, že nechápe, proč nemůžu najít kluka. Jsem prý hezká, vtipná, chytrá, hodná a tak. Taky si říkám. Když si to tak zrekapituluju, nevím, jestli má cenu nějakého chtít. První kluk o mě začal rozhlašovat že jsem udělala to, co udělal on. Druhý, kterýho jsem měla fakt ráda mě jen využíval a podváděl. Třetí, vlastně byl před "druhým", ale nebyl to kluk, jen jsme se párkrát sešli. K ničemu moc nedošlo, ale zůstali jsme kámoši. Teď už mi ani neodepíše na meila i když je online na icq. Nevím no.

13.3.10 - Jak jsme utíkaly před revizorem

14. března 2010 v 9:59 | MissSweetie |  Deník Šílené
Hehehe, to bylo taky něco :D Ale odzačátku. Tatík jel do Brna na cosi s motorkama, co se konalo na Výstavišti. My s mamkou jako že se s nim svezeme a pojedeme do Ikey. Prá je to (a teď se Brňáci nesmějte!!! :-D) v tom samém areálu jako Výstaviště, takže to je dobrý. No ale když jsme dorazili, paní v informacích mi řekla, že je to úplně jinde. Jako lol. Takže táta s bratrem zapadli na motorky a my se vydaly vstříc Brnu. S tím, jako že najdeme MHD co jede na vlakáč. Na informacích jsem dostala mapu, tak jsem to nějak podle toho našla :D Tak jsme nastoupily do nějakýho MHD co pak přijelo. Když mě řidič viděl, jak luštím tu mapu, tak se zeptal, kam potřebujem. Tak jsem mu to řekla a on se smál, že jsem to sice našla dobře, ale on jede okružní jízdu, takže bysme tam byly za hodně dlouho :D Poslal nás na nějakou zastávku šaliny, že ta tam jede. No tak jsme tam šly, když přijela nastoupily a dál to byl mazec nad mazec :D

9.3.10 - Dneska v noci budu asi spát v sedě

9. března 2010 v 20:39 | MissSweetie |  Deník Šílené
Stalo se minule: Mišulka si nechala vyříznout znamínko na tváři. Trpěla jako pes, ale řekla si, že pro krásu se to přece musí, že. Potom už to bylo ok a mohla jít v pondělí do školy. Řešila, co udělat, aby neoblíbení spolužáci neměli nějaký kecy, tak si přehodila vlasy na patku na druhou stranu (aby to zakryla) a přišlo jí to, že vypadá nejvíc trapně, ale kupodivu 5 lidí jí vlasy pochválilo.
No a včera jsem se mírným psychyckým nátlakem od babičky a touhou moct v létě nosit bezostyšně culík rozhodla nechat si odstranit ještě další dvě ošklivý znamínka na krku - každé na jedné straně.

Soutěž - Rady pro začínajícího blogera

7. března 2010 v 11:58 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Další soutěž na Srdci blogu :-) Pro začátek uvedu body, co jsem napsala do komentáře a dále v článku je trochu rozvedu :-)

1. Rozhodni se, jestli chceš, aby o tvém blogu věděli známí, nebo to bude soukromý deníček. V druhém případě nebuď moc podrobný a nepiš o intimních věcech, když někdo z okolí na tvůj blog narazí, nevyhneš se ostudě!

2. Pokud chceš návštěvnost, napiš zajímavý článek a zveřejni ho v 8:10,8:20 ... Objeví se na titulce.

3. Bod 2 je jen do začátků, někomu se třeba tvoje psaní zalíbí a bude chodit stále :)

1. U mě to bylo většinou pohnutím mysli, že jsem chtěla deníček, kde bych se mohla vypsat a znát názor ostatních na mé trápení. Postupem času jsem ovšem začala zveřejňovat fotky a říkala jsem si, že blogů je přece hrozně moc a je nepravděpodobné, že by na něj někdo známý přišel. Další závažnou chybou bylo, že jsem psala jména (ale pouze křestní!) kluků, kteří se mi třeba líbili a popisovala jsem události, co jsem s nima zažila. Jednoho dne mě čekalo nepříjemné překvapení v podobě anonymního komentáře, že to četlo celé naše město, že jsem trapka apod. Takže, pokud můžu poradit, vyvarujte se stejných chyb :-) Blog jsem zrušila, založila si můj stávající a tady už se snažím nepsat úplně všechno, co bych ráda, nevyplatí se to :-)

2. Na tuhle "metodu" jsem přišla poměrně nedávno. Ale nepoužívám jí moc často. Jen třeba když mám nějaké dilema a nemůžu se rozhodnout a potřebuju znát radu více lidí, než jen pár zlatíček, co mi píše komentáře pravidelně. Většinou zajímavý název článku přitáhne hodně lidí, ale také hodně reklamářů, s tím je potřeba počítat. A zveřejňování probíhá podle mých poznatků vždy v hodina: 10, hodina: 20, hodina: 30 ... chápete, ne?

3. Několikrát se mi stalo, že jsem takhle zveřejnila článek, měla spoustu reklam ale mezi nimi bylo pár smysluplných komentářů. Tak jsem šla na blog autorovi odpovědět nebo poděkovat a všimla jsem si, že taky píše dobře, takže jsem se začetla, komentovala, na oplátku komentoval on mě a hle - hned máte čtenáře :-) Někdo tomu říká SBčko, ale tohle já nevedu :-) Podmínky typu: musíš mi napsat 5 komentářů za den, nebo nebudeš mým SB ... To já radši mám takhle pár "internetových oblíbenců" a na jejich blogy jdu když mám čas a chuť. To samé i oni mě :-)

Doufám, že jsem vám pomohla, pokud máte někdo nějaké otázky, tak do komentářů. Když budu vědět, ráda odpovím :-)

5.3.10 - Auvajs!

5. března 2010 v 15:59 | MissSweetie |  Deník Šílené
A bude hůř. Dneska jsem byla na testech na alergologii. Byla jsem v pohodě, mamka říkala, že mi jenom kápnou na ruku nějaký látky a podle toho, co to udělá doktoři poznají, na co jsem alergická. No, úsměv mi strnul, když už na nakapanou ruku vytáhl doktor takový jehličky a uprostřed každý tý kapky mi kůži propíchl :( Já, která má fobii z bolesti a z jehel, okamžitě musela koukat jinam, protože mi z toho nebylo zrovna nejlíp. A navíc to dost bolelo směrem k žíle. A to mě ještě zítra čeká vyřezávání docela velkýho znamínka na tváři! Ovšem, jestli se tam dokopu jít. Odkládám to už asi dva roky, pak jsem si řekla, že s tím něco udělám o Vánočních prázdninách. To nevyšlo, tak jediná šance, kdy nemám žádný diskotéky ani zábavy je až teď. Takže musím :( Né, že bych musela, chci a nechci, jestli mě chápete. Ale prostě ... brrr, je mi špatně jen z představy, jak tam ležím a doktor do mě řeže skalpelem.
Jinak, abych nezklamala věrné čtenářky zabývající se kauzou "kluk od benzínky"... nic :D No, od té doby jsem tam nebyla, aby to nebylo blbý. Navíc když byl na icq, psala jsem mu a neodepsal, neodepsal asi protože tam nebyl (byl online už dlouho ale neaktivní), neměla jsem od něj ale žádnej vzkaz ani druhý den. Dokonce i Anetka mu asi dva dny po mě napsala, jestli jako takhle nereaguje jen mě a nic, jenom se pak po chvíli odhlásil. Tak já nevím :-) Možná tohle bude ten důvod, proč to nějak nevyšlo už v létě. Ale dobrý/špatný je, že jsem zase začala myslet na Honzu! Dva roky uplynuly, ale stejně, když ho někde potkám, mám jak se říká zase srdce v kalhotách! Více o něm tady psát nebudu, kdyby se stalo to co s minulým blogem, někdo známý by na něj přišel a to už fakt nechci zažít. Tak smůla :-) Hlavně že já vím o co jde :D A tady, pro silné nátury, fotka mojí ručičky po cca 8 hodinách od "vpichů!!!!

1.3.10 - Minulost se zase vrací?

1. března 2010 v 19:49 | MissSweetie |  Deník Šílené
Jednou už jsem podobný nadpis měla, pokud pamatuju :-) Když já si nemůžu pomoct, prostě se opravdu vždycky vrátí!! Od čtvrtka jsem byla v Praze na plese, tam byl Honza, jeden co jsem s ním trošku něco měla. Měla jsem a doteď z toho mám špatnej pocit. Byla to slabá chvíle, kdy jsem byla ještě zamilovaná do Kamaráda a byla smutná, on přišel a měl mě rád. Ale nedokázala jsem s ním být. Jenže teď v té Praze se ke mě pořád měl, takový ty letmý dotyky, řeči že si na mě počká, že až půjdu do Prahy studovat (kdo ví jestli půjdu!) tak budem spolu bydlet apod. Prostě .. nevím, tohle ne. Nějak jsem to přežila, když ho měla Danča ráda, tak jsem nechtěla moc rozebírat, jak mi bylo nepříjemný, když se choval, jak se choval. Něco jsem jí naznačila, ale přišlo mi, že to zavrhla, že přece není možný, aby po roce mě ještě chtěl ...