Únor 2010

22.2.10 - Boty, botky, botičky

22. února 2010 v 21:39 | MissSweetie |  Deník Šílené
Konečně jsem je sehnala!! Není to sice Jimmy Choo nebo Manolo Blahnik, ale jsou pěkný :-) No jo, mít nožičku 37 jako Carrie Bradshaw, tak si taky vyskakuju! :D Ale ne, jsem ráda, že jsem sehnala alespoň tyhle :-) Oběhala jsem několikrát za sebou asi 5 obchodů, nakonec jsem byla v jednom, nemohla se rozhodnout mezi typově stejnými jako jsem měla dřív a těmihle v bílé a černé. Bílé 41 mi seděly krásně, u černých jsem nemohla obléknout ten prostřední proužek. Divný :D Nakonec jsem si vzala teda tyhle. Sice mám černý šatky a společně nevím, jak to bude vypadat, takže si asi půjčím na Danushčin maturák růžový, ale snad to bude vypadat dobře :-) A taky jsem si pořídila psaníčko :-) pro změnu černé .. no, bude to divočina :-)

20.2.10 - I love weekends

20. února 2010 v 11:51 | MissSweetie |  Deník Šílené
Jojo, miluju víkendy! Hlavně po tomhle týdnu. Každý den písemky, ve čtvrtek dokonce 5. Zajímavé, že? Navíc nám naše "milovaná" němčinářka řekla, že se předpokládá, že většina lidí maturitu neudělá. Takže proč se vlastně učím?! Fakt jako, ona co řekne, samá perla. Jakobych už z toho nějakou dobu neměla noční můry, ona na nás přijde s tímhle. Bleee, já jí nechci u matury :(((
Navíc nás už prej postihne ta nová, státní. Nevíte někdo, co to vlastně vůbec znamená? Každý říká něco jinýho. Jeden, že to je lepší, druhý, že je to na prd, protože bude stejná verze pro všechny školy, takže třeba obchodka a gympl ... Tak já nevím. Už bych měla pomalu přemýšlet o tom, co bych dělala, kdybych rupla. Vždyť i na Aupair, když pojedu s agenturou musím mít maturu! :-D Jako do Ameriky, do Anglie bych to klidně riskla jet bez agentury. Mám tam 2 nějaký sestřenice, nebo prostě příbuzné. Chvilkama jsme v kontaktu přes Facebook, takže si myslím, že bych se tam na ně mohla při problémech obrátit :-)
A jéé, dneska má teta a sestřenka svátek :-) Heh, před chvílí jsem vstávala, vzbudila mě smska, ať přijdu ve 4 hodiny na oslavu. Né, že bych byla nějak nadšením bez sebe, že do mě zas budou rvát chlebíčky a zákusky (zvlášť když jsem teď začala chodit cvičit, hehehe), ale budu dlouho se zlatíčkama. Přes týden jsem se musela pořád učit, takže jsem je viděla sotva pár minut :-) Včera jsem měla jet s holkama na ples, ale bohužel jsem pak nemohla, tak jsem šla alespoň před půlnocí (což je u mě takovej vlastně zázrak!! :D) spát a spala až do 11 (což u mě o víkendu zas takovej zázrak není :D). Takže aktuálně mě plesy čekají ve čtvrtek a další v sobotu. A nemám botyyyyyyyy!!! Ty, co jsem si kupovala před 3 lety už mi, jak bych se mohla divit, nejsou, takže potřebuju nový! No držte palce, ať něco seženu! Já jdu na obídek, tak dobrou chuť vám, co taky jdete papat :-)

11.2.10 - Do vlasů mi zabroukej

11. února 2010 v 20:44 | MissSweetie |  Deník Šílené
pá pa páá páá. Kdo poznal, je to Lucie - Amerika. Sice v té písničce není s Amerikou společného nic, než název, ale má něco do sebe :-) Dneska byl docela fajn den. Zjistila jsem, že jsem byla přijata do Autorského klubu. Je to fajn pocit, juchůů :-) Od tří odpoledne asi do půl 7 jsem byla u babičky a hlídala prcka. Čistý čas, co jsem s nim byla sama je sice asi jen hodinka, ale i tak, bylo to super. Když babi odešla, ječel jak pominutej (rozmazleneček :D), ale po chvilce jsem ho zaujala takovou motorkou, co svítí a vrčí a pak už jsme si jen hráli a blbli. Já ho tak žeru, když se na mě podívá těma svýma čertovskýma očkama a pak se začne řechtat :-) Hehe, v neděli tady je karneval, on půjde za růžovobílého králíčka a jeho twin sestřička půjde za princezničku. Cutee :-)
A sobota je konečně ve znamení oslavy narozenin. Doma to bylo jen focení u dortu, nedostala jsem ještě ani tu kytku a večeři z táty mámím už asi týden. Ovšem pokud nepočítá to, jak mě v pondělí vzal do hospody, dali jsme si tam guláš který byl ovšem taaaaaak ostrý, až mě tekly slzy a nemohla jsem skoro mluvit :-D No, na diskotéku jsem se těšila, ale nakonec kdo ví s kým tam budu :( Jeden kamarád si vyhodil rameno, takže nejede. Jedna kámoška zrovna dneska onemocněla, tak nejede, další to nejspíš nedovolí rodiče a jedna se na mě vykašlala a radši si jede koukat na děcka jak jezdí na snowboardech. Je to její volba no, ale naštvala mě tím :( Neměla mi slibovat jak pojede celou tu dobu ... Takže doufám, že aspoň zbytek lidí, co znám a říkali, že tam budou, tam fakt budou. Jinak snad překecám K. aby mě zas vytáhl hrát biliár, jako poprvé když jsem tam jela!! :-D
Měla jsem mít nový dess, ale nevím, jak to s tím dopadne. Jedna holčina co podle mě umí grafiku nabízela, že někomu design udělá, že do školy potřebuje mít někde ukázku svojí práce či co, tak jsem jí napsala, že jestli chce, beru to. Měla jsem jí poslat představu a meila do zprávy autorovi, ale už neodepsala, tak nevím, jak to bude. Já se teď jdu zase mrkat na Sex and the City, byeee :-)

EDIT: Pamatujete si ještě na závěr tohoto článku?? Hehehe, tak se mi to splnilo :D Písnička sice sama o sobě už hodně stará, ale tenhle klip prostě nemá chybu!! Cable Car, Golden Gate Bridge, Chinatown, hamburgery ... aaaa, chci taaam!!


Zábavný spořič obrazovky

10. února 2010 v 11:10 | MissSweetie |  Zaujalo mě

Tohle mi přišlo meilem. S maminkou jsme se tomu teda ukrutně nasmály :-D My jsme teda "házely" s Bushem, ale radši jsem vybrala tady toho jinýho chlapa (doufám, že to není někdo známý?! :D) aby ještě někdo neřekl, že to bylo nějaký rasistický :-D Prostě nejde o to, jestli tam sebou ází Bush, Obama nebo kdokoliv cizí, jde o tu srandu, kterou my jsme si teda užily :-D
PS: nahoře v liště máte různá jména, když na to kliknete, objeví se Vám zas někdo jiný :-)
PS2: u jedný ženský je to fakt odporný, padá okolo embryí mimin :-! :D

8.2.10 - My Bday

8. února 2010 v 13:00 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je to tůůůůůů :-) Právě jsem se narodila :D Před 17ti lety, chi chi :D Budu muset napsat mamce SMSku, jestli nezapomněla na ten pugét žlutých růží, co jsem řekla že jako chci :D Dneska to bude v rytmu oslav, takže mě na internetu už nejspíš nikdo neuvidí. Škoda, že tu není nějaká akce, docela bych šla bumbat :-D Ale nechám si to až na sobotu, kdy se potkám po půl roce zase s mýma dalšíma zlatíčkama :-) Tak se mějte, smějte, myslete na mě, ať moc nepřeberu a užívejte života. Žijem přece jenom jednou :P

Jen tak pro zajímavost aneb Po dlouhé době ze statistik

5. února 2010 v 0:39 | MissSweetie |  Jen tak plácám
Hehe, teď jsem se docela pobavila. Koukala jsem, že se mi zvýšila návštěvnost z průměrných 15 lidí za den na 48!! :-D Je to asi tím, že jsem na blog.blog.cz dala odkaz na soutěž o tričko :-) Ale to je jedno. Chtěla jsem se podívat na Google Analytics, odkud přesně lidé přišli. A musela jsem se smát, když jsem našla klíčová slova nejčastěji vyhledávaná na mém blogu.
Mezi absolutně pochopitelnými bylo miss sweetie.blog, himym, sex ve městě, ale co mě docela dorazilo je hnusnej zelenej pudinq :D Mluvila jsem tu někdy o něčem takovém a ještě tímhle stylem?! Eee! :-D Dále také třeba od bílého dvora, naruto online (o čemž jsem mohla mluvit jen, že to nemám fakt ráda - omlouvám se příznivcům :D) ale taková podivnůstka, díky které na můj blog přišlo 12 lidí byla marvel_parker@yahoo.com. Neřekla bych nic, kdybych alespoň věděla, kdo to je, ale ... :D
Takže moje otázky zní: ví někdo, kdo nebo co to je? A proč to hledali zrovna tady? A co vy? Máte google analytics? Jaká jsou vaše kuriózní vstupní slova? Pište, ráda se pobavím :-)

Soutěž - Návrh trička na blog.cz

3. února 2010 v 1:14 | MissSweetie |  Blog
Jen jsem to zkusila :-) Měla jsem hotové fakt krásné tričko, až jsem se v komentářích (upozorňuju, že v podmínkách ve článku to nebylo!!!) dočetla, že obrázek nesmí přesáhnout vyznačený rámeček, tak jsem tvořila znova. Snad se bude líbit a doufám, že bych i jednou taky mohla něco vyhrát :-) Jsem v poslední době ujetá na barevný trička s různým kresleným motivem, hlavně zvířata :-) Mám už opici, tygra, žábu, něco co vypadá jako sluníčko míchaný s hopíkem :-D Teď by mi přibyl i tučňák :-) Jako jen doufám, že by mi tričko neposlali v oblíbené velikosti XS, to bych jim asi zakroutila krčkem :D Jsem prostě holka krev a mlíko. Ale předpokládám, že tohle mají ošéfovaný a budou posílat výhercům meily s žádostí o tuhle informaci :-)
Nějak mi blbne to vkládání, nejspíš vás to hází na stránku s errorem, tak tady vám dávám fotku z tvorby, nebo mrkněte do odkazu v komentářích :-)
Co na tríčo říkáte? hlasovali byste, kdybych nějak bodovala? :-)

Návrh trička z tricka.blog.cz

Návrh trička z tricka.blog.cz - Přední strana

Prázdniny s překvapením

2. února 2010 v 15:29 | MissSweetie |  -> Prázdniny s překvapením
Je tady další povídka :-) Tuhle jsem psala do školy, někdy v 8. třídě, v rámci slohu. Proto je tak krátká. Ale nechci jí už "ničit" tím, že bych jí rozšířila. Takhle má své kouzlo. Pamatuju si, jak jsme jí měli nahlas číst před učitelem výtvarky, kterého jsme měli na suplování. Když jsem zkončila, zeptal se mě, kde jsem to opsala :D Dokud mu všichni nepotvrdili, že píšu (psala jsem :( bohužel není už čas), tak nechtěl věřit :-)