Listopad 2009

28.11.09 - I' fine :-)

28. listopadu 2009 v 11:54 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahojte. Po docela dlouhé době, kdy tu byly jen povídky a básničky konečně pořádný článek. Chtěla jsem psát už včera, ba i předevčívem, ale nějak to nevyšlo :-) Plně se teď soustředím na můj sen. I want be an au-pair :-) Ano ano, kdo čte pravidelně můj blog, už to ví. Ale to, co neví řeknu teď :-D Jsem v celku docela líná :-O :-D Prostě, když si mám uklidit v pokoji, tak se mi do toho vůbec nechce, zvlášť když mi to pořád máti předhazuje :-) Ale když mi neřekne nic, tak mi to po pár dnech začne taky vadit a vygruntuju pořádně. A o to jde.
V hostfamily vám to většinou nikdo neříká, máte shedule, víte, co máte dělat a vypořádejte se s tím. No a já se rozhodla najet na přípravný program :-D Takže včera, když jsme měli volno, jsem než mamka přišla z práce: udělala palačinky, vyžehlila co jsem kde našla zmuchlaného, umyla linku a vysála v kuchyni, uklidila obývák a vysála a ustlala všechny postele. Pak jsem taky byla nakoupit. A byla jsem se sebou spokojená :-) Když jsem mamce řekla, že chci, aby mě naučila prát a zapínat myčku, vyvalila na mě oči na způsob : nebouchla ses do hlavičky?? :-D Ale nezeptala se proč. O aupair se jí zmíním časem :-D Ostatně na to mám minimálně dva a půl roku, než dojedu střední.
Včera, vlastně i dřív, jsem hodně přemýšlela.
Můj sen je jasný. USA. Ale tam požadujou už zkušenosti, vedoucí na táboře nebo dřívější au pair pobyt. Takže jsem přemýšlela, kam jet na ten první. Anglii jsem vyloučila razantně. Stačilo mi, co jsem četla na lapiduchu, co psaly holky, co tam zrovna aupaiřily. Tak jsem hledala jiný anglicky hovořící země. Ale nějak se mi žádná nezamlouvala. Pak mě napadlo Německo. Je to i blízko domů, kdyby něco a tak. Jelikož mám němčinu od 4. třídy na základce, tj. nějakých téměř 8 let, byla bych si v ní jistější. Ale zase jsem si říkala, být půl roku nebo rok v Neměcku a pak jet do Ameriky. Jak to bude s mou angličtinou? Budu ještě vůbec umět mluvit? (né že bych teď po roce uměla, ale předpokládám, že se do matury něco málo ještě naučím :-D)
Uklidnila mě až Danushka. Ostatně jako vždy. Mi řekla, ať do toho Německa jedu, že si aspoň zlepším i NJ a že pak v tý Americe se aklimatizuju. Vyprávěla mi, jak měla na výměnu Němku a taky ze špatný NJ jí pak uměla líp než angličtinu. A má pravdu. Vlastně jsem si vzpomněla, jak jsem na lapiduchu četla o jedný holčině, co vyjela aupairovat do Norska s tím, že se tam měla naučit anglicky. Rodiče v pohodě, ale děti uměly málo, mluvily prakticky jenom norsky, tak taky byla hozena po hlavě do jazyka. Tak snad bych to zvládla i já :-)
Můj plán je tedy jasný. Pilovat jazyky, učit se, učit se, učit se :-D A pak taky začít vymýšlet, jak překecat mamku .. ehm .. :-D Času na to mám dost :-D

Cesty osudu - Závěrem

26. listopadu 2009 v 16:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
Co bych tak měla říct. Byla to moje první větší povídka. Taky pro mě hodně znamená, protože jsem na ní přenášela svoje trápení a problémy. Né, že bych byla těhotná a chtěla někam odjet, to mě prostě tak napadlo. Ale určitě ten, kdo mě zná líp (spíš hodně dobře) a ví i která postava je založena na skutečnosti to pozná. Ale to není důležité. Důležité je, že mi to hodně pomáhalo se se vším vypořádat.
Psala jsem jí docela dlouho (popravdě tohle je druhý díl, první díl byl ale úplně v jiném směru, než jsem chtěla, takže ten jsem vypustila a pustila se jiným směrem, který me samotnou taky dost překvapil), proto je to takové chaotické a proto ty zvraty. Ale v životě tomu není jinak. Přesně jak stojí v názvu - Cesty osudu .. jsou nevyzpytatelné.
Doufám teda, že se Vám povídka líbila :-) Díky za čtení.

Cesty osudu - 9.díl

26. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
"Koukej mu zavolat!" řekne mi Nikola po měsíci vzájemného mlčení se Samem. Poslední týden jsem o tom přemýšlela a tenhle impulz mi pomohl v rozhodování. Domluvili jsme se, že se sejdeme hned. Byla jsem nervózní. " Jsem rád, že ses ozvala." řekl a objal mě a já cítila v břiše nádherný pocit. Teď už jsem si opravdu jistá. Miluju ho. "Taky jsem ráda." zašeptala jsem. Přesunuli jsme se do salonu v naší oblíbené restauraci.


24.11.09 - Christmas is coming

24. listopadu 2009 v 11:37 | MissSweetie |  Deník Šílené

A hele :-) Chtěla jsem udělat článek o Vánocích a náhodou je 24. :-D To jsem vážně nepromýšlela. Ale budiž :-D Nějak na mě padla vánoční nálada. Jsem doma, včera mi bylo blbě a šla jsem do školy jen kvůli písemce z ekonomiky, tak dneska už jsem tu zůstala. Ležím, kouknu na nějakej filmík (ale Sám doma si nechám až fakt o Vánocích :D) a tak .. za broučkem nepůjdu :-( Včera měl teplotu, jeho starší ségra je taky nemocná, jen malá se zatím drží. No, už se těším, až budou zdravý a já je zase vezmu na procházku :-)
Nebudu řešti včerejší zkrat, byla zase megadepka, ale už je to lepší. Chci psát jen o pozitivních věcech - alespoň se budu snažit. Protože nikoho přece nebaví poslouchat, jak jsem ošklivá a tlustá a jak mě kluci nechtějí, že :-)
Ve škole jsme byli na takový jako přednášce. Jmenuje se to projekt Comenius a jde o to, že vybraná skupina studentů jezdí na semináře do ciziny a tam s dalšíma studentama ze spousty zemí plní různý úkoly, prezentují svojí zemi a tak. Jde o tu komunikaci. No a 3 holky co tam byly od nás vyprávěly, jaký to bylo. Tentokrát byli v Polsku, ale o to zas tolik nejde. Potom jsem šla za učitelem se zeptat, jestli je něco i pro nás, co máme ze základky němčinu (oni byli totiž angličtináři). Říkal že na konci 3ku se může jet do německa v rámci praxe a tam být v nějakých firmách na 3 týdny. Pak se k nám přidal i učitel druhý skupiny pokročilých a ptal se mě, jestli bych tam jela, že o to nebyl minulý rok moc zájem (popravdě jestli měli naší učitelku, nedivím se :-D). Samozřejmě, já bych jela kamkoliv, že :-D Tak jsem řekla, jako že kdyby to bylo možný, že bych ráda jela do ciziny. Pak jsme se nějak dostali k aupair, náš učitel říkal, že to je každopádně úžasná příležitost, že o tom hodně slyšel a tak. Ten druhej teacher se ptal, kam bych chtěla, jestli do Německa nebo Anglie, povídám že do USA a on, že on by radši někam do Londýna. Pak zvonilo na další hodinu, tak jsem musela letět.
Ale tenhle rozhovor se mi, nevím proč, hodně líbil :-D To není jen o tom číst, kde kdo hlídal děti, to už jsem mluvila s lidmi, co byli často v cizině a museli se spolehnout na sebe a nějak se domluvit. Náš nám o tom vždycky vyprávěl, když byli na čas v Anglii. Jak jsou tam lidi usmívající se, jak chodili se synkem na Halloween koledovat a tak. Prostě mě to fascinuje. Navíc ve knížce z roku asi 1996, co jsem četla, psali, že v USA je to lepší pro aupair, že je tam 2x větší kapesný než v Evropě a jsou tam prověřené agentury (pouze 8 prej!!) které lépe poznají tu rodinu, než Vám jí nabídnou. Prostě .. já mám vybráno :-D Když do světa jako aupair, tak USA :-)

Cesty osudu - 8.díl

24. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
Ve smluvený den se teda vydávám do baru, kde máme s Jirkou schůzku. Niky jsem o tom nic neřekla. Vím, co by následovalo. Hodinová přednáška o tom, jak mi ublížil, že už bych se s ním neměla vidět. O našem náhodném setkání na oslavě jsem jí řekla, ale bylo to jen horší. Ale já prostě doufám, že se mi omluví, za to všechno trápení, za to jak mě kdoví jak dlouho podváděl. S tím tam jdu. Z jiného důvodu opravdu ne. Teď už ne. Na místě jsem včas, bylo mi divné, že tam ještě Jirka není, ale říkala jsem si, že se asi zdržel. Když nepřicházel ani po půl hodině, objednala jsem si skleničku vína. Za ty dvě hodiny, co jsem tam na něj neúspěšně čekala, jsem vypila ke sklence vína ještě další čtyři koktejly. Rozhodla jsem se jít domů.

Odešel

22. listopadu 2009 v 19:43 | MissSweetie |  Píšu
Naškrábáno v podivném rozpoložení při cestě autobusem ze školy. Proto omluvte, že je to třeba divný, nebo nespisovný .. účel ulevit mi to splnilo :-)

Cesty osudu - 7.díl

22. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
Doma jsem probrečela noc. Vždyť já přece Sama miluju. Nebo ne? Proč jsem se nechala líbat od něj, od člověka, co mi tak ublížil. Milovala jsem ho, celým svým srdcem a snad ještě víc. Nezasloužil si to. Ale myslela jsem … doufala jsem … že už je to pryč. Konečně jsem byla po dlouhé době chvíli šťastná, ale on se mi zase musí připlést do života, sakra. "Ne, musím si ho vyhnat z hlavy." vykřikla jsem. V takových chvílích totiž často vzpomínám na naše začátky. Když jsme se poprvé viděli, naše první rande, první polibek … Ovšem, měla bych raději myslet na to špatné. To mi pomůže lépe zapomenout. Ať si zůstane s Alenou navždy. S hlavou plnou myšlenek se mi konečně podařilo usnout.


21.11.09 - Po 3 sklenkách

21. listopadu 2009 v 20:07 | MissSweetie |  Deník Šílené
Teda přesněji po 3 sklenkách červenýho vína, několika štamprlátkách domácího koňaku, pár panáků zelený a vodky jsem koupala Ondráška (bratránek, miláček můj, rok a půl :D)
Já jsem při koupání asistovala nespočetněkrát, ale dneska jsem ho koupala úúúplně sama :-) No a zvládli jsme to nádherně, brouček spolupracoval - jakoby tušil že sestřenička toho má už tak dost :-D - Babička mě ho nikdy nenechala koupat, vždycky měla kecy, jak je složitý se o dítě starat a tak. Přitom dneska to bylo v poho. Totiž teta s babi jeli ještě k jiným známým popřát na oslavu (dneska jsme byli na 50tinách mamčiný tety. Strejda dělal oheň, Lenička (dvojčat ségra) spala, protože je nějaká nachcípaná a druhá babička hlídala Nikolku v obýváku. Tak jsme se slékli, vykoupali, naolejíčkovali, namazali prdelku, dali plínku, oblékli, udělali mlíčko, uložili a spinkali. Mezitím mi Ondík stihl ještě vyrvat naušnici, naštěstí je taková, že se ten háček dá rostahovat, takže je zase ok :-D
Jinak se mám skvěle. Teď ještě večer jdu asi na zábavu, příští týden zase 40tiny tátový ségry. Ve škole je to jak kdy a jak v čem. Někdy je to dobrý, někdy tragédie, ale to nějak neřeším :-D Hlavně že prolezu a SNAD udělám maturu :-D Včera to ale bylo skvělý. Ze školy doma v jednu, lehla jsem k televizi, usnula u Média ( ), když jsem se vzbudila, šla jsem k babi za dětma. Pak doma jsem koukala na Sněženky 1 a Divokou řeku. Chjooo, Kevin tam hrál takovýho hajzla :-( A nakonec ho zabili. Takže stahuju Tunel do Číny, to je prej dobrý :-)
Jo a včera, když jsem jela ze školy busem jsem zase myslela na něj!!! Ano, na Kamaráda. Jasně, sama jsem si myslela, že už jsem ho fakt dokázala vyškrtnout ze života a z hlavy, ale asi ne. Naškrábala jsem za tu cestu takovou pofidérní básničku. Ale ulevilo se mi. Tak kdyby jste chtěli, dám vám jí sem.
Já si jdu na chvíli lehnout, po skoro 8 hodinách na podpadku jsem celá mrtvá. Musím si odpočinout na večer :-D Tak se mějte krásně, skládejte básně a hlavně omluvte, jestli tu píšu bláboly nebo chyby, dneska se mi to fakt nechce řešit, je mi tak pěkně lehko po tom pití :-D

Cesty osudu - 6.díl

20. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
V noci jsem měla krásný sen. Opravdu o tom cirkusu, ovšem ne s kluky, ale s rodiči. Byli tam všichni. Já, maminka, malá Nikola i náš pravý táta. Biologický. Vypadal tak, jak jsem si ho vždycky představovala a znala z vyprávění.
Vysoký, tmavovlasý, sympatický chlapík. Koupil mi lízátko a posadil si mě za krk. Pak se všichni společně smáli hrátkám, které tam předváděli dva barevní klauni. Ráno jsem se vzbudila zase celá nesvá. To se mi stává pokaždé, když se mi zdá o otci. O člověku, který nás opustil, když jsem byla sotva batole.

Podvodné emaily pro au-pair

19. listopadu 2009 v 22:59 | MissSweetie |  Au-Pair
Tak se přeci jen dnes ještě ozývám :-) Totiž, přišly mi tři meily s nabídkou na aupair. Jednou jsem se totiž registrovala do sčítání aupair. Jenomže mi na nich něco nesedělo. Jak by mohla "rodina" najít kontakt na webu, když jsem ji neměla zaznamenanou v návštěvách. Tak jsem pátrala na netu a našla stránku, kde píšou, že se rozesílaj i podvodný meily. A já myslím, že tohle je přesně ten případ. Dám vám je sem pod perex, aby jste to viděli. Kdyžtak kdo neumí anglicky, tak www.translate.google.com

Cesty osudu - 5.díl

18. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu

"Musíš zesvětlit kompozici." ozve se osoba stojící za mnou. Otočím se a nestačím zírat. Stojím tváří v tvář muži s velkým M. Vlastně je to supermuž. Tmavovlasý, modré oči a neskutečně krásný úsměv. Musela jsem vypadat opravdu trapně, ale nemohla jsem z něj odtrhnout pohled. ""Eh, díky!" vykoktala jsem. "V pohodě. Rád jsem pomohl. Patříš k té skupině amatérů?" "Ano, bohužel." "Proč bohužel? Každý nějak začínal." mrkne na mě. "A vy jste fotograf?" zeptám se směle. "No, živím se tím. Takže bych asi měl být. A klidně si můžeme tykat, jestli nevadí? Jsem Samuel." zasměje se a podá mi ruku. "Děkuju, já jsem Martina."opětuju mu úsměv.

Mandrage

17. listopadu 2009 v 23:08 | MissSweetie |  Music
Sama se divím :-D Já, discantka jak něco, poslouchám punkrock :-D Ale tak ono je to tím, že jsem shodou okolností byla na koncertě Mandrage a byla to pařba jak kráva. Sice hrozný vedro, ze všech z nás lilo, ale nejlepší s Markétkou a její kámoškou v tý mačkanici. To se tam někdo prodíral, strčil do vás, tak jste mu to 100x větší silou oplatili. Jeden hnusák do mě strčil schválně, tak jsem mu to oplatila že to málem neustál a nestačil čumět :-D no jo no, já se nedám :-D
Moje nejoblíbenější písničky:


Já ... no ... asi zase píšu :-)

17. listopadu 2009 v 1:16 | MissSweetie |  Jen tak plácám
Máte radost ? :-)
Tak jste se dočkali (přesně řečeno hlavně jedna slečna, která mi pořád chválí povídku a já jí za to děkuju :-*). Sice námět přišel docela dramaticky, ale ačkoli se to vyvrbilo celé nakonec jinak, přišlo mi to jako fajn začátek a rozhodla jsem se to rozepsat. Přece jenom, nemusí to být úplně podle pravdy, takže proč ne :-) Sice ještě vůbec netuším, o čem to bude (to je u mě výjimečné, já totiž vždycky vím tak nějak děj, jenom rozvíjím) ale po první napsané stránce už mě snad něco napadne. Doufám, že by mohla být delší než Cesty osudu. Sice to považuju za takovou svou prvotinu, ale pořád mi leží v hlavě jedna známá, která má už přes '200 stránek .. grrr :-D
Takže se to tu možná časem objeví, pokud to dopíšu :-D Já totiž nerada zveřejňuju v průběhu psaní, kolikrát se mi totiž stává, že chci aby se děj ubíral jiným směrem, tak ho jenom přepíšu, ale bylo by to zbytečné pletení hlav :-) Takže asi tak. Já napíšu ještě nějakej ten odstavec a jdu chrupkat. A bolí mě pusinka :-( Musela jsem zase začít nosit vyndavací rovnátka, páč se zubařka zlobila :-( :-D Tak páčko zlata :-*

Cesty osudu - 4.díl

16. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
"Je mi to moc líto…" "Niky!! Řekni mi co s ním je." "Umřel." vysloví to hrozné slovo a mě se v jediném okamžiku derou slzy do očí. "Ne to není pravda, prosím, řekni, že to tak není!!" "Srazil ho v autě vlak. Prý jel přes nějaký neznačený přejezd a prostě nezastavil. Byl na místě mrtvý. Nikdo neví, jestli to byla nehoda nebo…"

USA v GTA San Andreas

15. listopadu 2009 v 20:23 | MissSweetie |  Fotím
Jak už víte, jsem blázen do focení. Dnes jsem objevila, že nejen v reálném světě :-D Takže jsem si splnila dva takové moje sny. Skočila jsem si padákem a prošla se po USA, přesněji řečeno po Las Vegas :-D A jistila jsem, že se ve hře nachází hodně objetků, které jsou i ve skutečném LV, tak jsem se rozhodla Vám nafotit ty, co znám :-)


15.11.09 - WTF?!

15. listopadu 2009 v 12:08 | MissSweetie |  Deník Šílené
Oh, prosíííím, řekněte mi, že jste všichni nezrušili blogy??! Já fakt nechápu, co se to teď děje. Asi že jsem měla pátek 13. úplně pohodovej, tak se to "někomu" nelíbí a teď mi dny pěkně koření .. ale postupně.
Dneska ráno si tak říkám, že mám konečně dostatek času a oběhnu pořádně všechny oblíbené blogy. Nakonec jsem musela skočit nakoupit, takže jsem je chtěla oběhnout až teď. No a světe div se - u jednoho blogu mi to píše stránka nenalezena, jako když nejde net, ale jde, u druhého mi to hodí na blog.cz že blog nenalezen a u ostatních mi to pořád vyhazuje takovou divnou stránku ... no koukejte :-(

Tak fakt netuším co se děje. Kdyžtak mě pls omluvte, že nebudu komentovat ju ? Shit ....
A ke včerejšku. Celodenní hádání s bratrem už ani nepočítám. Nejvíc mě zaskočil sen o Páťovi (to je ten skvělej kamarád, někomu jsem to psala do komentáře). Něco jako že jsme se poprvé potkali a bylo to skvělý, pořád jsme se objímali a byli rádi, že se konečně vidíme. Ale on pak najednou otočil, byl divnej, říkal že už si nemůžeme psát, že to prostě nejde a pak odešel. A já se vzbudila - ubrečená jako malá holka.
Fajn, říkám si. Je to přece jenom sen. Jenomže jsem potom měla pocit, že se sen stává realitou.
Totiž jsem po obědě Patrikovi napsala. No a došli jsme k tomu, že jsme si začali říkat úplně všechno, i jako sexuální zkušenosti /to u nás je normální, fakt si říkáme vše/ a on mi řekl o jedné, co byla před pár dny. Já teda ještě ze srandy si rejpla, že si konečné náš stydlivej Páťa našel holku. A on jako že ne, že to není jeho holka a tak. No, a mě se to pomalu začalo spojovat s tím snem. On pak odešel na fotbal a pro mě začaly nejhorší 3 hodiny.
Byla jsem úplně vyklepaná z toho, že o něj přijdu a zase jsem brečela. Totiž, holky, představte si, že máte kluka a zjistíte, že si píše s nějakou pro vás cizí holkou úplně o všem, i o sexu. 'Taky by se vám to nelíbilo ne? A já se bála, že by se semnou přestal bavit nebo tak něco. Teď, vlastně i pak večer když jsme o tom mluvili mi to přijde jako blbost, ale v tu chvíli .. dokonce jsem šla do kuchyně se napít, nějak jsem na to myslela a sjela mi noha, takže sem se pěkně namlátila na schodech.
A když se Patrik vrátil z fotbalu, nebylo mi o moc líp, když ze mě vytahoval co znamená ten status na FB, jako že je všechno nanic a že jsem slítla ze schodů. Nechtěla jsem mu to napřed říct, aby si o mě něco nepomyslel, ale když mi napsal, že nechce být za blbce a že si přece všechno říkáme, tak jsem mu to vyklopila. Hrozně se tomu divil, řekl mi, že o něj přece nikdy nepřijdu, že mě má rád a že bude radši sám než aby měl holku a nesměl si psát semnou a s kámošema. Tak mě teda nějak uklidnil, ale pochybnosti pořád jsou, no znáte to :-D A za odměnu jsem z něj mohla vytáhnout na jakou školu chodil na střední. Sice chvílema nechápal, ale když jsem mu začala posílat odkazy na fotky na rajčeti, už mu to docvaklo :-D Divil se, kolikrát je na netu :-D A pak mi dokonce poslal fotku z tabla ... áááááááá, ta je tak nejvíc kráásnáá :-*** Bych ho celýho spapinkala, čumáčka (no, včera jsem se naložila do vany a na noťasu si pustila Účastníky zájezdu :D:D).
Ale jinak se mám fajn hele :-D Píšu si už nevím jak dlouho s amíkem Mattem. Je z Californie ze San Diega a nejvíc mu to závidím. Říkal, že tam maj celoročně tak kolem 30°C a nemohl uvěřit, že my máme zimu a -15 :-D A prej se semnou super píše, že mám mozek a jsem na svůj věk velmi rozumná :-D Super.
Tak nic, mějte se zlata, omluvte moji absenci v komentování, než mi ty blogy půjdou a já jdu pařit GTA SA :-D

Cesty osudu - 3.díl

14. listopadu 2009 v 10:00 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
Ráno se Jirka vzbudí v posteli sám. "Lásko??" volá na mě v domnění, že jsem v koupelně. Ale nic se neozývá. "Haló, zlato, jsi tu?" Zase ticho. Vstává a jde do koupelny sám. Už by mu mělo přijít divné, že nikde nejsou mé věci. Pouze na poličce u zrcadla leží vzkaz s jediným slovem. Sbohem. Já jsem v té době už dávno na cestě k sestře. V kapse mi začne zvonit telefon. Nemusím dlouho přemýšlet, kdo to asi bude. Samozřejmě že Jirka.

Za co všechno vděčím blogu ?

13. listopadu 2009 v 21:40 | MissSweetie |  Blog
Článek do soutěže.

13.11.09 - Pátek 13.? No a!

13. listopadu 2009 v 17:29 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ajojte. Na to, že je pátek 13. je to super den. Fakt žádné pohromy nic. Musím zaťukat, abych to nezakřikla, protože jdu večer hlídat twins, tak snad to přežiju já i oni :-D
Ale dneska super den. Do školy jsem nešla, jela jsem k zubařce na rovnátka, 2 hodiny času, než mi jel bus jsem strávila loudáním po obchodech. Koupila jsem si silonky, pilník na nehty, pleťovou masku a úžasnej zelenej lak :-D Už jsem ho na jedné ruce měla, ale né úplně zaschlej a Ondík mi to rozmazal :-D Taky jsem nakoupila 3 dárečky pod stromek, něco málo už mám doma, tak za chvíli budu mít letošní Vánoce z krku.

Jo Vánoce :-D Ty přicházejí, to je fakt :-D Když si vezmu, že za měsíc a kousek to tu je, popadá mě nálada :-D Miluju ty výzdoby v obchoďákách, miluju filmy, ve kterých Christmas jsou - především Sám doma, to je klasika - a taky miluju Vánoce v Americe :-D Takže se taky dočkáte nějakých fotek a článku, podobně jako tomu bylo u Halloweenu :-)
Lidiiii, mě je dneska tak fajn :-) Naši odjeli, vrátí se někdy až k ránu prej, bratr zalezlej u pc, večer budu hlídat děti, právě mi nabíhá další díl Zoufalek (19x05), stahuje se mi 4. řada Média (jestli mi k tomu nepůjdou titulky, zblázním se!! 4 GB!! :D) a prostě tak nějak pohodička. Vidím to tak, že si udělám čajík, zkouknu Housewies, půjdu za dětma, vrátím se, hupsnu do vany, dám si tu pleťovou masku a budu prostě relaxovat. No není ten svět bez chlapů nádhera ? :-D

Cesty osudu - 2.díl

12. listopadu 2009 v 21:09 | MissSweetie |  -> Cesty osudu
Po dvou hodinách cesty jsme se konečně dostali k chatě. Moc se za ty čtyři roky nezměnila. Jen okna jsou nová. Dokonce ani ta stará lyžárna se nezměnila. Ale největší překvapení nás čeká uvnitř. Dostali jsme ten samý pokoj, ve kterém jsem bydlela na tom školním kurzu. Při pohledu z okna se mi vybaví rvačka Jirky s Patrikem.