Říjen 2009

30.10.09 - Happy Halloween tomorrow

30. října 2009 v 13:21 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahojte :-) Halloween, ovšem který je až zítra. Článek píšu už dnes, protože si hodlám užívat krásného počasí, tak bych asi neměla čas psát. Nevím jak u vás, ale tady na Vysočině je dneska nádherně. Venku je cca 7°C, sluníčko, barevné listí .. prostě takovej podzim miluju. Zajdu k babičce za Ondíkem a pak bych je vzala třeba na procházku. Jinak chystám i podzimní melírek :-) Zjistila jsem, že na tu tmavou barvu když dám blond, zezrzaví to. Tak si ze zbytku té blond udělám pramínky :-)
Právě jsme přijeli z města a já celou cestu přemýšlela, jaký by to bylo, kdybych těď byla už v Americe. Jak by jsme dělali s dětmi kostýmy na večerní koledu, jak by jsme vyřezávali dýně apod. Fakt se mi ta představa líbila :-) Od té doby, co chci do USA se zajímám i o americký věci :-) Dneska se chystám taky péct ty sušenky, protože mi to předevčírem nevyšlo. A teď něco málo k haloweenu.

Je to americký svátek, který se slaví 31. října. Něco jako naše dušičky. Děti se převlékají do kostýmů a chodí po domech a chtějí koledu. Mají na to pořekadlo Trick or treat (už si nepamatuju, co nám říkal učitel co to znamená :D Ale na netu jsem našla, že je to něco jako : dejte mi koledu, nebo vám něco provedu). Vyřezávají se svítilny z dýní nazývající se Jack o Latern. Myslím si, že musí být divný pocit jít ulicí, když se na vás z každého okna a od každých dvěří šklebí různé vyřezané obličeje. Ale amíci to asi berou jinak :-D

V čechách se tenhle svátek moc neslaví, ale já jo :-D Alespoň blogově. Takže Vám všem, kdo ho taky máte rádi, přeju na zítra HAPPY HALLOWEEN.


http://www.ecorations.com/eco/images/stories/halloween_pumpkin.jpg

28.10.09 - Nově nadchnutá

28. října 2009 v 22:12 | MissSweetie |  Deník Šílené
Taky bych se už mohla asi ozvat, že. Chápu, pár videí a blbůstek vaše tužby po cizím neštěstí neuspokojí:P Ale bohužel, musím vám oznámit, že žádné neštěstí se nekoná. Musím zaklepat :-)

Takže moje činnosti z poslední doby - Hledání si něco o Berlínu (kam samozřejmě jeduuu!! Myslím že už jsem psala), hledání si něco o Au Pair (více rozeberu v průběhu článku) a taky sledování filmů a videí s Kevinem. Btw. dneska ráno zapnu televizi a co zrovna nezačíná - Můj pes Skip. Kdo neví, tak Kev tam hrál tátu hlavního hrdiny. Pěkně prudérního válečného veterána, ale v průběhu filmu se z něj stane celkem v poho táta. Stejně ho žeru. Ať je to slaďoušek jako ve Hráčích se smrtí, obět povahy jako v The Woodsman nebo hajzlík jako v Divoké řece či V pasti. Prostě super :-D

Zítra ráno mě toho zase čeká :-) Babička bude hlídat twins, takže tam zajdu za Ondíkem. Dneska jsem ho krmila na obědě a pak jsme spolu krásně hajali přitulení u TV. To se mi stalo naposledy asi někdy před půl rokem a víc, když mi jako miminko usnul v náručí u Simpsonů :-D Teď už je jim krásných 18 měsíců :-* To bude od 9 asi do oběda, až se teta vrátí. Pak jsem taky objevila úžasný recept na takový ty americký sušenky, jak se jí v každým filmu s mlíkem. - recept sem dám ;-) - Tak mě napadlo, že bych je mohla upéct. Docela se teď chci měnit, tak bych udělala radost našim. A třeba i uklidila :-D Když jsme u té změny, včera si mamka dělala melír a zbyla jí blond barva, tak já, že si z toho zbytku udělám pramínek. Nakonec jsou z toho 3. Ale jaké :-D Jak mám tmavou barvu a asi 2 cm odrost, tak ten odrost je úúúúplně blond, takovej ten peroxid, pak se to dál zesvětluje do takový zrzavo ořechový. To se mi moc líbí. Mamka ještě nějakou blond má z minula, tak si asi udělám další, ale dál od hlavy, abych měla jen tu měděnou :-)

A konečně k Au Pair. Začalo to někdy v neděli. Dělala jsem referáty na EKOnomiku, esej do ájiny a něco do občanky. A při té občance (fakt netusím, co mají lidská práva společného s au pair, že mi to našlo, ale budiž) jsem na to nějak narazila. Koénkrétně teda do USA. A totálně se do toho zažrala. A vydrželo mi to dodnes. Začalo to čtením věcí, o co go, teď už jsem přečetla několik blogů a článků holek, co jsou v rodině, nebo byli, nebo se chystají. Prostě až dodělám školy, tak bych se tam taky chtěla podívat. Našim jsem něco naznačila, babičce taky, ale nesetkalo se to s kladnou reakcí. Mamka protáčí panenky při představě, že by mě neměla doma, táta zase tvrdí, že to co píšou agentury je blbost (např. že letenku a kurzy AJ vám platí host family apod., přitom on o tom prd ví :-D) a babička mi začala vyprávět, že dcera nějaké známé byla v Anglii a dělali si tam z ní slušku a děti byly rozmazlený. A nemohla jsem ji za boha vysvětlit, že v USA je to prostě jinak, že v Anglii je jiná morálka. Samozřejmě, záleží to na rodině, ale když je v USA nějaký problém, obrátíte se na svého koordinátora a dál se to řeší. Na druhou stranu ale uznala, že všichni říkají, že se v cizině naučí za půl roku tolik, co tady učením ani za 4 roky.

No kdo ví, třeba za ty 2, 3 roky (podle toho jestli půjdu na VŠ nebo ne :-)), jestli budu tenhle blog ještě mít (a to já doufám budu, pokud ho zase nenajde nějakej parazit z mého okolí a nezneužije ho!!), objeví se tu článek s titulkem : JEDU DO USA!!!

The Bacon Brothers - Go my way

25. října 2009 v 22:46 | MissSweetie |  Video
You say oh my god oh my god ... miluju !!!! :-*

Nevím, proč mi zas nejde spustit video když dám odkaz :( Tak alespoň linkOhh Ehh Uhh Ahh Ahh =D

24. října 2009 v 12:54 | MissSweetie |  Video
Skvělý, tuším 90kový song :-) Kdo má rád barvičky, click ...


Obdivuju toho, kdo to nazpíval !! hustý

Rok 2012, konec světa?!

21. října 2009 v 19:19 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Tohle téma už se samozřejmě řeší déle. Ale kdo by tomu věřil, že. Přece předpovídali konec světa i na přelomu roku 1999/2000. Mamka mi vyprávěla, jak o půlnoci seděli, čekali co se stane a nakonec nebylo nic.
Ale proč o tom píšu ...
Náhodou jsem narazila na youtube na tenhle dokument. Koho zajímá, jak to je, nebo nevěří, tak by se měl určitě podívat. Je to vážně zajímavý, až děsivý, jak je všechno propojené. Koukala jsem tu na to a víc a víc si uvědomovala, co když vážně bude konec světa. Bude mi 19, život před sebou a dál?

To neví ani vědci. Každopádně to zase zavání myšlenkama, co dělat do tý doby. A hlavně poslední den. Být s rodinou, přijít za idolem a políbit ho? Riskovat, že se nic nestane a on Vás odmítne, nebo naopak že se něco stane a Vy (nevím teď, co použít za termín ..) zmizíte společně se zbytky planety alespoň trochu šťastní?
To už je samozřejmě věc každého individuálně a bylo by to téma na jiný článek.
Nemám z toho zrovna dobrý pocit.
Sice je to třeba jenom souhra podivných náhod, ale nikdy nevíte.
Podívejte se kdyžtak na ty videa a napište, jaký názor na to máte.


Kdo má z toho vážně strach, raději se pod perex ani nedívejte ...

20.10.09 - Šla a šla až přišla ...

20. října 2009 v 20:30 | MissSweetie |  Deník Šílené
do jiného stavu :D Nebojte, mě se to samozřejmě netýká :D
Nejsem totiž padlá dívka panna Marie :D tohle pochopí jenom Markétka, která si to ovšem nepřečte, takže nic :D
Dneska jsem si jen tak nechala píchnout ucho :D Mazec ... nejvíc vystrašená jsem tam šla, když bylo po všem, tak se mě ještě ta paní ptala, jestli mi není špatně, že mi dá vodu. Ale byla jsem jen úplně vystrašená, totiž já, kdo nesnáší jehly, braní krve a očkování jdu už podruhé na piers :D Jednou nosík a teď ucho. Druhý přijde na řadu až se tohle uzdraví :)
Jinak se mám super, Kevina Bacona stále šííííleně miluju :-* Nejlepší filmy s ním ... geniální :D Mám stáhnutých asi 5 filmů, aj s českýma titulkama, abych se něco přiučila a slyšela jeho hlásek v originále. V cz dabingu pro něj uznávám jenom Vaculíka, ale ten ho nedabuje vždycky :D
Tak já zase poletím, já jen, aby jste věděli, že pořád a stále žiju :P
Mám rozkoukaný ty Hráče se smrtí, asi 20 minutek chybí a usnula jsem u southparku, tak ten taky chci dokoukat:)
Tak páčko :-*


Ááááááááách :-* /slint/

Hráči se smrtí CZ - online megavideo

17. října 2009 v 22:50 | MissSweetie |  Video
Nedejchám !!!
Můj bože.... totálně v slzách, když skončil film The Woodsman (DOPORUČUJU!!!) a já ještě ke všemu nepochopila nějak konec jsem se rozhodla, že si najdu další, kde hraje můj oblíbenec Kevin Bacon. Tenhle chlap je, jak už jsem dneska psala, i ve svém věku zatraceně pěknej. No a Hráči se smrtí je první film, kde jsem ho tak před 5 lety viděla a totálně fall in love :D

Prostě jsem hrozně happy, že jsem ho našla!! Sice mám radši jeho hlas v originále s titulkama, ale Vaculík mi k němu hodně sedí :-)

Tak jestli film znáte, nebo se podíváte, písněte do komentů, jak se Vám líbí :-*
Mě moooooooooooooooooooc.
Enjoy.17.10.09 - To be Bacoooon'd :D

17. října 2009 v 11:44 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ajojte :)
Tak dneska už to konečně bude delší článek. Včera večer jsem si tak říkala, o čem bych mohla psát, bylo toho tolik .. bohužel (pro koho ? :D) už fakt nevím, co to bylo :D
Ve škole celkem fajn, to období, kdy jsem měla pocit, že nezvládám se učit už se nějak prolomilo, dokonce už se docela učím i doma, ne jenom ve vlaku :D Úspěch :)

Jinak teď žiju tak nějak šťastně, včera jsem sice vzpomínala na období s Kamarádem, avšak už né tak, jako že ho chci zpátky, ale tak, že to bylo pěkný, jenom je hajzl a mě je bez něj líp. Konečně už písnička (článek) pro mě neplatí :D
A to nemám ani kluka, prostě pohoda. Nějak si teď nedokážu představit, že bych ho měla. Jako jo, občas mám takový pocit, že mi chybí a tk ... ale asi vážně nejsem pro vztah určená. Nevadííí :-)

Já miluju jenom dva :D Teda, mám ráda, samozřejmě. Třeba takovej Bill xD TH budou někdy příští rok v Prááglu, takže tam každopádně chci vyrazit. Jo a Bill má nový vlasy. To už víte odtud. Docela jsem si na to zvykla a není to tak špatný :D

And the second is KEVIN BACON :-*
O tom jsem psala už na svém starém blogu. Poprvé jsem ho viděla ve filmu Hráči se smrtí když mi bylo asi 12 a byla to láska na první pohled :-) A včera mě popadl takový maraton, stahuju (nebo spíš mám v plánu si stáhnout) několik jeho filmů. The Woodsman mám 2. část z 9 a už asi počtvrté stahuju To, co dýchám. Vždycky se mi to ukončí nebo sekne :D Tak držte palce.
Právě jsem našla tohle video (snad se zobrazí) a fakt nechápu, co to má být, ale jsem ve výtlemu :D
On je tak úžasnej blázen :D btw. neví někdo, co umí anglicky, co tam říká ? byla bych vám vděčná :D :-*

(nějak se mi to nezobrazuje, tak kdyžtak link :P)


Prostě fakt .. šílenec :D Ale tenhle chlap zraje jako víno. I když už je mu teď nějak přes 50, vypadá pořád super.

10.10.09 - Ta devítka trošku datum kazí :P

10. října 2009 v 23:19 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ajojte :) Napřed jsem chtěla psát. Pak zase ne. Pak jo .. pak ne, ale nakonec píšu :D
Teda teda, to je semnou špatné, že :)
Ale tak hlavně že jsem tady, ne? Mám totiž spoustu novinek.

1) DO BERLÍNA JEDU - :-**** muck muck muck .. tak jsem se bála našich zeptat, až jsem se zeptala a úplně v poho dovolili ... babička mi taky přidá peníze na to. Super. Takže 4.- 6. 5. 2010 :-)

2) MÁM UŽ OPRAVENÝ PC - Resp. přeinstalovaný. Sice se v 7kách zatím moc nevyznám, ale fajn. Je to o zvyku. PC jede rychleji, neseká se (takže FUCK OFF Modrá smrt!! :D), známej totiž říkal, že když se ten můj noťas vyráběl, tak už XP byly v doprodeji a nedávaly se do nových pc. No, jenomže ten chytrák, co to našim prodával tam XPčka narval a ještě tam pokonil spoustu věcí, proto ty věčné problémy s tím. Takže teď, díky Daníkovi to už bude snad v pohodě. Dokonce mi i na touchpadu fungujou takový ty tečky jako kolečko u myši :D Háááááápy :)

3) ASI MÁM CTITELE !!! - To je věc nejpodstatnější .. nevím proč jí píšu až na poslední místo. Třešnička na dortu :D
Prostě mě včera začalo prozvánět nějaký číslo. Myslela jsem, že jsou to dvě kámošky, který mi pořád dělají nějaký vtípky (třeba prohodily zámky na skříňkách, takže jsem se tam v pátek nedostala, nasrat :D). Tak jsem prve napsala : kdopak jsi? odpověd : že je Martin, konečně sebral odvahu mi napsat,tak snad že to nevadí :-*
Odepsala jsem jako M*** a M******, vážně vtipný, vím že v tom máte prsty. A odepsal : Jaká M*** a M******??? v čem má kdo prsty? nechápu. JEstli ti vadí, že píšu, tak promiň.
Napsala jsem že jsem se teda asi spletla. A ptala jsem se jestli se známe. Prej ho znám od vidění. Tak to fakt netuším ... Napsala jsem mu icq kam si mě přidal dneska když jsem byla pryč ale teď je off, tak uvidím až bude online :D Ale jako nemůžu z toho, pořád sem se bála a stále si i maličko myslím, že si ze mě jen někdo utahuje (od doby, co jsem zjistila, jakej je Kamarád, jsem hrozně podezíravá vůči všem chlapům.) ale už né tolik jako včera.
No a prostě na lidech mi byl nějakej kluk co se jmenoval Martin. Je z města kousek odtud a je mu 21. Ale fotku tam neměl, tak nevím, jestli ho znám od vidění. Vlastně ani nevím, jestli je to ten Martin, co mi píše. Ale je to náhoda.

Co by jste si mysleli vy?

7.10.09 - Ich will nach BERLIN fahren !!!

7. října 2009 v 20:19 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ach můj bože.
Dneska se mi málem zastavilo srdce o němčině.
Né kvůli známce, ani né kvůli tradičním výlevům učitelky. Řekla nám totiž, že v červnu se bude dělat asi 3 denní zájezd do Berlína - mého vysněného města!!!
(přesněji Berlín - postupim - *nepamatuju název*)
Jááá tam tak chci :(
Ale bojím se zeptat našich, že mi to nedovolí. Protože to stojí asi 3 a půl tisíce (vstupné a kapesné se nepočítá, takže další výdaje navíc) a my na tom nejsme finančně zrovna nejlíp. Navíc si teď bratr vydupal ke 13tým (!!!!) narozeninám něco na PC za 7 tisíc (!!!!!!!!!!!)
Tohle prostě není fér, mě nadával, když jsem k 15tinám dostala tisícovku, vůl.
No ale to je jedno, původně jsem chtěla psát, jak mě hrozně zase nas***, ale prostě ... chci do toho Berlína. Pomocte, potřebuju nějakou útěchu, podporu nebo já nevím...
Brigádu nemůžu sehnat od léta, takže prachy nejsou a učitelka to chce vědet do pátku. Copak já jí můžu v pátek říct, že za víc než půl roku na to budu mít?
Nebo to bude chtít zaplatit už rovnou a nebudem teď mít.
Sakra, proč si jednou nemůžu v pohodě dovolit koupit co chci, proč to v naší rodině nemůže být jednodušší :( Ale o tom tu teď mluvit nechci.

Jsem tím městem fascinovaná už dlouho. Asi tak od 13 let, kdy jsem začala poslouchat Tokio Hotel, jsem se tak nějak zamilovala do němčiny a věcí s ní spojených. A seriál Berlin Berlin, který jsem sledovala ještě někdy před horama v 7. třídě jsem žrala totálně.


Já tam prostě musííím :(NO NENÍ TO NÁDHERA? :-**

Mix mráčky & nebe

6. října 2009 v 21:10 | MissSweetie |  Fotím

Taaak, to byla taková malá ochutnávka :) Fotek mám víc, ale vypálených na CD a teď se mi to opravdu nechce hledat :) Tak doufám, že se vám aspoň trošku budou líbit :)
PS: pokud vám přijde, že jsem ujetá na focení západů slunce a mraků,
máte pravduuu :D

6.10.09 - I'm yours :)

6. října 2009 v 20:09 | MissSweetie |  Deník Šílené

Ahojte. Tuhle písničku si pusťte, je skvělá :)¨
Teda, chtěla jsem jí sem dát od Dejvaaaaaa :-* ale bohužel už jsem ji nenašla.
Tak alespoň originál.

Jak se máte?
Já nějak přežívám, no. Dneska vážně nečekejte duchaplný článek. Ve škole jsem pěkně zvorala 3 písemky (alespoň 2 určitě =( ) a ke všemu mě teď na icq otravuje zase ten Martin (ten DJ, snad pamatujete). Prostě mu fakt nestačí říct, že nemám zájem, že s ním ven nepůjdu apod. Už mě to fakt nebaví, ještě že mám Páťu, kterej mi hodně pomáhá. Jenže teď jsme si taky nepsali už snad od pátku :(
No, jinak jako žiju v pohodě... nemám moc času, ani na psaní bohužel ne. Ale můžu vám sem dát alespoň nějaký fotky (ano, krom psaní taky miluju focení) :)
No nic, budu končit :) Jenom jsem vám chtěla dát vědět, že žiju, poděkovat za komentáře u minulého (a i u ostatních) článku :-*
Jestli teda budu mít čas a chuť večer, hodím sem pár fotek :)
Tak páááčko

Limonáda

4. října 2009 v 20:00 | MissSweetie |  -> Limonáda
Jednou na základce jsme dostali jako téma do slohu napsat něco jako pohádku. Netuším už, v jaké třídě to bylo, ale vím, že tohle jsem psala už dávno předtím, takže jsem to jenom trošku pozměnila a sloh byl na světě. Za 1 :)

4.10.09 - Záchvat tvořivosti

4. října 2009 v 15:08 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahoj :)
Poslouchám nové CD Tokio Hotel (ne, už se za to fakt nestydím. Dokonce mám i jakýsi plugin na qipu, že to lidem ukazuje, co mi zrovna hraje v přehrávači.) a procházím co všechno ještě mám zašité v PC. Včera jsem po delší době zase psala takový příběh, co jsem začala snad před rokem a něco. Mělo to být pokračování jedné mé krátké povídky, ale nakonec se to rozvinulo úúúúplně jiným směrem :)
No a mě napadlo, že bych sem mohla zveřejňovat to, co jsem kdy napsala. Ovšem pokud by jste chtěli??
Ne, neptám se. Když budu chtít, tak to sem stejně dám :D Mě by jen zajímalo, jestli by jste to chtěli číst a hlavně na to reagovat. Na začátek bych vás ale upozornila, že mám zatím dopsané asi 3 povídky, ale jsou o TH :D To bylo v době před 2-3 rokama, kdy jsem byla jejich megafanynka a všechno co jsem napsala se týkalo jich :D Ale ráda bych tu měla svojí tvorbu a chtěla bych vědět, co vy na to :)
Tak po měnších úpravách to sem možná začnu dávat :)

Jinak chci samozřejmě moc poděkovat všem, co tenhle blog čtou. Protože v posledních dnes se tu ukazuje hodně komentářů a nových přezdívek.
DĚKUJŮŮŮŮ :-)

Hadač mysli

3. října 2009 v 20:24 | MissSweetie |  Zaujalo mě

Ještě jsem teda nepřišla úplně na to, jak to funguje, ale každopádně je to skvělý na procvičení angliny :) Kamaráda to nerozpoznalo (místo něj mi to napsalo, že jsem myslela na toho hlavního hrdinu z Rychle a Zběsile :D), neuhádl ani mojí kámošku :D Řeklo to, že je to moje holka :P Takže to taky ne ne :D Zkusím nějakou slavnou osobnost.
Třeba Vanesa May ... jeho odpověd : Tyra Banks :D Hmm .. kámošce to prej vyšlo všechno :D tak nevííím :D Ale budu to zkoušet víckrát :)

EDIT: Takže mi to našlo Billa Kaulitze a Gustava Schäfera z TH a Michaela Jacksona :) Další mě nenapadaj a jdu se radši dívat na superstar :D

1.10.09 - A vys kolyk chib pysou pany polytycy??

1. října 2009 v 12:40 | MissSweetie |  Deník Šílené
To prosím Baruš se vyřádila :D
Vážení, tahle holka mě za ty dva dny, co jsem doma tooolikrát rozsekala, že už budu snad žít věčne (berme v potaz to, že smích prý prodlužuje život) :D
Ale jako nejlepší marození s ní. Takový hlášky co tu vedem ...

Jsem řekla, že si asi vezmu někoho z rodiny politiků, nějakýho syna, abych jim mohla pomáhat v životě :D

Baruš (11:46:53 1/10/2009)
fuj.. takhle si posirat zivot.. by ti pri sexu mluvil o tom, ze se blizej volby a ze je na nerva z toho, ze tatinek nema moc dobry predpoklady k uspechu.. to je ta jistota a prosperita :-D

Baruš (11:48:22 1/10/2009)
ja jsem se malem udusila hlenem pri pomysleni na svazku manzelskem s nekym, kdo ma v rodine politika...

A teď, teď mě vážně odrovnala :D to fakt nejde, politik, to snad bude hláška dne :D ježiš :D:D

Baruš (12:14:02 1/10/2009)
kdyz bude vypdat nejak normalne a nebude mit nic spolecnyho s politikama

Teď mi radí, co mám psát :D Tak prej vám mám říct, o našem rozhovoru o sexu, naší vlastní TV show (kterou jisto jistě budeme mít), o politicích už víte .. a ještě včera - POZOR TEĎ TĚ BARUŠ ZASE ODROVNÁM - chlupy :P
Vy to asi nemůžete pochopit, ale my z toho nemohly :D Prostě nej pokec. No jak řekla Barča, jednou že my dvě budeme hooodně vysoko a všichni se budou řídit podle našich rad :D Prostě máme nejlepší předpoklady k tomu, aby z nás byly supr trupr mega giga nymfomanský televizní hvězdy :D Nebo tak něco :D
No a k tomu nadpisu aby jste chápali (i když, nás dvě snad asi nejde pochopit, jsme stejně ujetý a prdlý :-*), je to celý propojený. Jako Alkajda nebo jak se to píše :D Obě totiž nemůžeme z toho, když nějakej kluk pošle smsku a v ní je milion chyb .. takže jsme si z toho dělaly srandu. Ostatně jako ze všeho.

Jinak kdyby měl někdo zájem o zboží ze sex shopu, tak můžu něco málo poskytnout. Ale prodavač už je rezervovanej ... že Barčo :D

Tenhle dnešní článek berte z rezervou. Absolutně mi hráblo pří tý konverzaci. Bože co si o mě pomyslí ON, až mu budu odpoledne volat :D (za písmeny ON nehledejte žádnou vědu, nikdo novej to není, ale prostě tohle sem teď psát nebudu :) možná někdy ... :D)
Hmmm ... Bohužel mi asi nepomůže, když se budu snažit babičce vsugerovat, aby mi donesla neco k jídlu, že?! ... no tak jí budu muset písnout SMSku :D nechce se mi totiž vylejzat z postele a jít k ní těch 100 metrů :D

PS: Mynysterstvo zdravotnictvý varuje: Čtený tohoto článku může způsobyt trvalé následky v podobě namožené brányce.