18.7.09 - Měla jsem napsat SBOHEM. Blbý sbohem a bylo by to hned jasný... *brečí*

18. července 2009 v 17:58 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je to všechno v háji. Jsem blbá ... konečně se rozhoupu něco udělat a pak to takhle zvorám. Takže je všechno dále v pohodě .. pro něj.
Ale postupně.
Byla jsem u tý Mišky. Zapařily jsme uplně super, ještě celej večer jsme si dělaly srandu z Kamaráda a jeho kolegy, kterej zase ublížil jí. Prostě pohoda. Pak když jsme přišly domů, tak ze srandy jsme každá toho "svýho" prozvonily. A šly jsme spát. Popravdě, neměla jsem to asi dělat. Ráno když jsem se vzbudila první co bylo, jsem kontrolovala telefon, jestli tam nemám od Kamaráda odpověď.
Jsem blbá, co jsem si asi tak myslela. Pak jsme šly na oběd ... tam jsme vymyslely takovej jeden plán ... až přijdem domů, tak Miška napíše Kamarádovi a zmíní se jako, že jsme spolu pařily a tak ... on na to jen "hm".
To jeho zasraný hm :( Navíc, říkala Miška, že když si nedávno psali, tak jí řekl že jede zítra do Řecka. A mě neřekne nic ... to mě zamrzelo a popravdě zase dostalo do depky.
Takže jsem se po dlouhý rozpravě s kámošem, kterej zná nás oba, rozhodla že to zkončím. On mě přemlouval, ať mu dám ještě šanci, neunáhluju se a uvidím jak to bude až přijede. Ale ne, už na to nemám sílu. Když jsem zjistila, že spí i s Monikou (a další) tak jsem ho nechtěla vidět. Pak jsem ale podlehla jeho kecům ať nezahazuju to hezký co bylo, že mě nechce ztratit a zase se s nim začala bavit a poté i spát .. ale tohle už vážně dál nejde.
Tak jsem mu napsala, dokud je na icq přibližně tohle : Tak se měj fajn, užij si dovolenou a všechno, čau ...
Kdybych místo toho blbýho čau napsala sbohem, tak by mu to třeba vrtalo hlavou a odepsal. Teď, za pár minut odchází prostě pryč z icq a už mi neodepíše. Jako mě bylo jasný hned, když jsem mu to psala, že neodepíše. Jako v neděli ... taky mlčel, po tom, co jsem mu napsala ... čekala jsem jakoukoliv odpověď, ale on se odhlásí a odjede. Nemám na tohle už sílu :(:(

POMOC
 


Komentáře

1 mrcha mrcha | Web | 18. července 2009 v 19:01 | Reagovat

pomoc... tu potřebujeme všichni! Kdybych věděla jak, strašně ráda bych ti pomohla. Vim jak ti můžu pomoct, ale je to o tvojí vytrvalosti... víš co je to syndrom závěsu? Prostě musíš nahodit ignor a vydržet to! Já vím, je to těžký a hodně, ale je to jedinej zaručenej způsob, minimálně jak zjistit, na čem seš... čím víc ho budeš odstrkovat, tím víc se tě bude snažit dobejvat... je to strašně těžký, ale věř mi, že to funguje, pokud za to stojí... chlap je totiž lovec a musí cejtit, že tě dobejvá! Mám to ozkoušený.. neříkám jenom ho odstrkovat, ale nesmí si bejt jistej, na čem je... a funguje to.. dokud tě bude dobejvat, bude se snažit, bude milej, ale nesmíš na 100% podlehnout ;) funguje to, věř mi je to ozkoušený ;)

2 mrcha mrcha | Web | 18. července 2009 v 23:12 | Reagovat

proč bych to měla dělat? Já sama jsem naivní, až to bolí.. vim jak na to, ale stále v něco doufám... já sama to mám teď dost špatný s tim mým.. u něj jsem nebyla, vysral se na mě a teď spolu neluvíme... všechno je SAMOZŘEJMĚ moje chyba! S chlapama to je hrozný a bez nich ještě horší... zlato s tim nic nenadelame, ptze my zeny jsme inteligentni bytosti a oni jsou hovada... jsou jako pismenko "Q" - nula s malým ocáskem :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.