15.7.09 - Memories

15. července 2009 v 21:07 | MissSweetie |  Deník Šílené
    Within Temptation - Memories    
    
Dnešní den v pohodě. Byla jsem s Markétkou v lomu, pak jsme byly u nás .. prostě pohoda. Nevím, co mě napadlo hrabat se ve svém nitru.
Ale to, co vím je, že nejsem spokojená se svým životem ... Tak ráda bych něco změnila. Byla šťastná, měla přítele ... Přátele už mám. I když povětšinu virtuální. Anetka moje zlatá je teď na dovolené, Zuzku uvidím až ve škole, Markétku vídám občas, jinak si píšem, Miška je tak napůl, známe se osobně, ale kvůli dálce kontakt většinou jen po netu. Ale fakt jsem ráda za lidi, který znám i jen přes net. Z mnoha třeba Wendulka nebo Danu, kterě jsem poznala díky starému blogu.
Musím ale říct, že tady jsem spokojenější. Sice sem nepíšu všechno, opravdu všechno co bych chtěla si uchovat, protože pořád mám strach, že jednou sem přijdu a bude tu zase komentář od někoho z města nebo nedej bože ze třídy .. to už bych vážně nezvládala.
Ale nechci na to znova myslet.
Já mám teď slzy v očích z jiných věcí ... koukám na fotky a videa ze základky. Jestli opravdu někoho miluju, tak ty lidi, ten kolektiv s velkým K, co jsme byli. Střední je jedna velká hrůza, nebudu to rozebírat, třeba někdy .. ale lidi ze základky .. tak strašně mi chybí :( Sice se občas vídáme, děláme chlastací akce, ale už nikdy, NIKDY si nesednu do své lavice a už nikdy si všichni neposedají okolo a nebudeme společně vymejšlet žádný blbosti. Nejvíc mě ale nedávno dostal Jirka (jeden čas cca před 2 roky jsem do něj byla hrozně zabouchlá ... neřekla jsem mu to, ale podle mě to věděl), kterej si mě přidal do přátel na lidech s krásným komentářem: Moe nej kámoška ze základky co si budem namlouvat je fajn ale ona to ví sama :)
Nedokážu popsat, co to pro mě znamená ... vědět, že pro někoho fakt něco znamenám. V poslední době už jsem byla tak nějak smířená s tím, že většina lidí mě jen využije když potřebujou pomoct. Ale díky takovýmhle drobnstem vidím, že to tak není :)

A vlastně abych se dostala k pravému důvodu tohoto článku. Psali jste si někdy deníček ? Takovej ten pravej, do bloku ? Já ano, asi 3 roky ... a dneska jsem ho otevřela. Nevím kdy to tak bylo, někdy na konci 5. třídy co jsem začala ho psát. Ale problémy se nezměnily, jen jejich význam. Přátelé, kluci, rodiče, škola ... přijde mi, že můj život se nikdy netočil okolo ničeho jiného. Ale tak to má asi být.
Taky jsem dřív hodně psala. Lidi mi říkají, že jsem literárně nadaná, abych pokračovala, ale jaksi není čas, někdy chuť ale hlavně inspirace. Kdybych totiž psala jako dřív, podle momentální nálady, byly by to samý feministický krváky a chlapi pověšení za *vy víte co* někde hodně vysoko :D
Takže asi zůstanu jen u korekcí starších děl. Ale fakt mám kolikrát chuť psát. Aspon nějaký básničky nebo tak. Asi to zase zkusím. Našla jsem i dvě, podle mě hodně vydařený. Né že bych jich víc nenapsala, ale nedochovaly se :(
Napíšu je vám ale až do dalšího článku, tenhle mi už tak přijde moc dlouhej. A možná to nechám zveřejnit až zítra. Víte, neotravuju vás tím, jak pořád píšu ?? Teď jsem na to chvíli kašlala, ale zase mě to chytlo a mám tolik nápadů o čem psát, až je mi to samotný blbý. Tak jsem se rozhodla ... zveřejním hned v dalším článku :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.