13.7.09 - Miluju, když má mamka odpolední ...

13. července 2009 v 18:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
... to totiž můžu zdokonalovat své kuchařské *ehm* umění :D Teda spíš musím, ale mě to baví :)
Dneska například jsem dostala za úkol uvařit bramboráky. Bože to bylo něco :D:D

UPOZORNĚNÍ - Než začnete dělat bramboráky, tak z těsta vylejte tu vodu (škorb), protože než jsem to zjistila, že se to asi musí, tak se mi to nádherně připalovalo :D Takže začátek teda né moc zdařilej, ale pak se celkem vyvedly, neeeeee ? ;-)

Tatík mi je pak pořád chválil, že jsou dobrý a tak ... no, tak myslím, že to s tím mým vařením nebude zase tak zlý :)) Dá si někdo ? :P
No a jinak ... jinak žiju celkem v poho. S Kamarádem jsem teda zase byla .. no ... jako nevím, jestli je to chyba nebo ne. Každopádně potom diskotéka se docela vyvedla, v půlce večera jsem se s kámošem vypařila do klubovny a hráli jsme asi 3 hodiny biliár :D Strašně moc mě to bavilo, ale nikdy jsem je neporazila .. holt machři no :D
A včera ... napsala jsem Kamarádovi. Odepisoval jen občas, vždycky po hrozně dlouhý době. Pak jsem se zeptala, jestli se mu to líbilo. On napsal : a tobě ? Povídám ať mi napřed odpoví .. ale mě že jo. A on, že prej mu přijde, že se pořád něčeho bojím (to víte, nemůže asi rozdejchat, že jsem s ním ještě nikdy neměla ... však víte ...). Tak jsem mu na to řekla, že jsem byla nervozní, protože mi při TOM 3x zvonil telefon (samozřejmě mamka).
On skoro 40 minut nic. Tak jsem napsala jakože tak když není spokojenej, že to teda dělat nemusíme. A on mlčel, po 20ti minutách odjel domů a nenapsal.
A pak večer na icq nebyl. Teď přes den jsem se ani nekoukala (nemám ho už v kontaktech, tak používám takovou stránku na zobrazení stavu).
Ať jde do háje, vážně mě štve :(
Jinak mrcho, mám pocit, že všichni chlapi jsou stejní ...
 


Komentáře

1 mrcha mrcha | Web | 14. července 2009 v 12:09 | Reagovat

za 1) bramboráčky vypadají jedle :P (nééé já bych se na ně vrhla :D) za 2) všechny muže, kluky, clapy a takový ty stvoření, který maj takovej malej ocásek bych vyvradžila... (nejsem moc brutální že ne??) a za 3) (?) jo, ať jde do háje... :( takhle se chovat vážně nemusí... a pokud má potřebu, tak ať trápí jinde... pošli ho do toho háje! A drž se.. holt nejsou tak inteligentní jako my ženy :P (že to říkám zrovna já :D)

2 Wendulka Wendulka | Web | 15. července 2009 v 14:35 | Reagovat

Bože, to je vážně ten největší blb :D Vážně já ani nevim co na to říct, prostě je to blbeček..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.