Červenec 2009

Jaká jsem podle jména

31. července 2009 v 12:59 | MissSweetie |  Miss-Sweetie

M is for Mushy - sentimentální

I is for Industrious - pracovitý

C is for Complicated - složitý

H is for Hardworking - nápomocný

A is for Animated - živý

E is for Energetic - energický

L is for Legendary - lehendární

A is for Astounding - ohromující


No, tak já nevím, ale podle mě to docela sedí :D Až na to I (pracovitý - to jak kdy) skoro úplně :D
Ps: za překlad ručí moje kámoška, né já, takže ... si nechte komentáře :P Neee, samozřejmě pokud je tam něco blbě, tak písněte :D

29.7.09 - Ráno otevřu notebook a tam - rozpláclej komár. Tak to má za sebou chudák

29. července 2009 v 23:48 | MissSweetie |  Deník Šílené
Originálnější název článku mě nenapadl, sry :D Ale víte co to bylo, prostě otevřu noťas a tam rozpláclej komár .. nechápu jak se tam dostal :D no .. sem kvůli němu musela mejt obrazovku :D
Tak jak se máááte ?
Vyspali jste se dobře ?
Já hustě :D Totiž .. včera tatínek že pojedou s mamkou na motorce na výlet. A já začala protestovat, že si pořád jezděj někam po výletech a já utřu hubu (používám termín já, né my, protože bratr na rodinný výlety sere už asi 100 let :D) a že chci taky někam jet !! Tak teda že pojedeme všichni autem a já mám vymyslet KAM. To se lehce řekne. Tak jsem teda dala nějak dohromady trasu (zatím):

Třeboň a rybník Rožmberk
České Budějovice - Černá věž plus jestli se něco naskytne
Český Krumlov - zámek, otočné hlediště a muzeum voskových figurín

Do toho muzea osobně se těším nejvííííííííííc :) Prej tam maj i Džeksna :D Tak uvidíme. Mamka mi zakázala si to hledat na netu, že to tam pak nemusím jet .. tak to chci zkusit vydržet :D No ale k věci .. prostě pak mi táta řekl, že jsem stejně trubka, že kdybych si našla kluka s motorkou, tak by sme mohli jezdit na výlety všichni 4 :D A já na to jen v klidu, že to je trošku smůla páč teď nechci žádnýho chlapa ani vidět :D A to je pravda.
No a asi nějak ovlivněná tímhle se mi zdál sen. Měla jsem kluka. Kurevsky pěknýho !!! A s motorkou (se splnil tátovi sen :D) takže jsme se jednou na ten společnej výlet přeci jen vydali. Byli jsme na nějakým velikým mostě a tam se skákal bunjee jumping (píše se to tak ? :D), tak jsme na to chvíli koukali a pak jsme jeli dál. Do nějaký nádherný zahrady. Tam jsme si s tím klukem stoupli a naši že nás vyfotí .. a najednou začal stříkat takovej ten rozprašovač na trávníku, takže jsme byli všichni úplně mokrý :D A dál už si to nemapatuju, protože jsem se trošku vzbudila .. pak zase usnula ale už se mi nic nezdálo.
Spím blbě v poslední době .. hmm :D

Jinak dnešní den byl snad takový vynahrazení za to, jak pořád sedím doma. Po obědě jsem šla vozit dvojčata, pak rovnou na fotbal, z fotbalu rovnou ven ... když jsem přišla domů z venku, volala mi Anet, jestli se nechci jít projít, tak jsem šla zase. Vrátila jsem se asi po půl 11. A jsem utahaná jako kotě. A zítra k zubaři .. :'( bééééé, nechci ... :(
Nebyla jsem tam snad 3 roky, od tý doby, co jsem měla rovnátka .. ty už sice nemám, ale stejně jsem tam nešla. Jenže teď, kdykoliv jsem si vzala čokoládu, tak mě šíleně píchá ve dvou zubech. Takže je to nutný. Sice dobrá dieta, ale bolí to moc moc .. tak mi držte palce :) Jo a taky jsem měla být 1.7. na rovnátkách na kontrolu, ale vzpomněla jsem si na to před pár dny .. taky dobrý :D No nic, jdu hajat, jsem úplně utahaná a usínám už teď :D Tak dobrouky všem :-**

Britney Spears

29. července 2009 v 0:09 | MissSweetie |  Video
Včera jsem zjistila, že jsem se zamilovala do Britney Spears ... hudebně samozřejmě :D
To zase lezbu ze mě nedělejte :D
Prostě, už delší dobu, když někde na díze nebo tak, slyším její song, tak jsem lucky :) (to jakože veselá :P)Tyhle písničky se mi líbí hodně (na Baby one more time jsem dokonce na Kissu vyhrála tričkoooo) je to jedna z "mých prvotin" co jsem vlastně od Brit začala poslouchat. Ale nemám ráda tu dobu. Nemusím tuhle mladou rádoby stálepannu a školačku. Já obdivuju Britney, jaká je teď. Tu silnou, která si prošla spoustou sraček a průserů, ale vyhrabala se z nich a teď se zase hrdě hlásí o slovo. A že jí to jde :)

(Cha cha chi chi cha cha chooo. Love me, hate me, say what you want abyout me .. milujůůů)

Navíc je to fakt pěkná ženská, která dokázala z toho těla, co měla nedávno udělat zase takovou krásnou figuru .. a za to jí obdivuju ještě víc :) Dneska jsem dostala sprda od kámošky, když viděla tuhle fotku, že jako jestli tam nejsem nějak moc hubená a tak .. podle mě nejsem. Tak jako Brit určitě ne :D

A taky mám jako super vzpomínky. Tu výhru trička, když byla Britney jako výherní song už jsem zmiňovala .. ale co jsem ještě nepsala bylo to, že jsem byla minulý léto na česko/německým táboře. A já byla jako VIPičko na německý karaoke párty .. a tuhle písničku jsme tam zpívali xkrát .. takže taky dobrá vzpomínka. I ty klipy maj dobrej příběh ... No prostě fajn :)
Pod peračem další videjka :)

Horor Sirotčinec (2007)

27. července 2009 v 22:01 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Článek psaný v slzách. Právě jsem ten film dokoukala a ...
Nemám slov.
Nádhera. Děsivej, lekavej, záludnej, smutnej ale zároveň hrozně dojímavej.
Sice nevím, když jsem na to koukala takhle pozdě, jestli se nebudu bát, ale závěrečnej dojem je skvělej. Kekonci jsem snad 10 minut v kuse brečela. A posledních pár minut filmu tak, že jsem ani neviděla.
Tohle jsem měla doporučený od Patrika :) Taky on se mi vždycky směje, že koukám na horor a jsem u toho schopná brečet. Tak mu povídám, ať mi vybere nějakej sám .. a jak to dopadlo :D Hned jak přijde zase na icq tak mu musím napsat :D Sice si vyslechnu pár rejpnutí, že jsem citlivka, ale aspoň si budeme psát :D

A teď pár obrázků a samozřejmě download :) /psssst/
Nádhernej obrázek <3 asi půjde na plochu :)

Obsah:

27.7.09 - No more Tears !!!

27. července 2009 v 14:32 | MissSweetie |  Deník Šílené

Ano, už žádný slzy !! Né kvůli Kamarádovi, protože on si to nezaslouží.
Včera jsme s Moni rozjely takovou akci .. prostě jsme se rozhodly ho obě ignorovat. Mě nepsal, psal jí, ale tolikrát ... potom jí i psal smsky a volal. Tak asi po 2 hodinách sme vymyslely, že mu odepíše a co. Tak jsme se takhle domlouvaly co odepsat a ona mi přeposílala co napsal ..

nejsem blbej, Moni a vim s kym jsem spal a s kym ne. O te Mise to vis, rikal jsem ti to. a vim, ze jsem se zklamal a hodne spalil, protoze to evidentne chtela pouzit proti me, nebo co.

hm... vim o cem mluvis a nemysli si, ze me to taky nesere, ze jsem se nechal zlakat... protoze to Misa jaksi otocila proti me. uz nikdy vic. kaslu na vsechny radoby kamarady, co me umi jen zneuzit. rad bych mel kolem sebe lidi jako jsi ty, uprimny a takovy, o kterych vim, ze me NIKDY nepodrazi.

Moni: zase to cely nesvadej na Misu
Kamarád: hm... ja vim...

Takže asi tak. Myslím, že tohle nepotřebuje komentář. Nevím, kdo se nechal od koho zlákat ... moni ví jak to je, řekla jsem jí pravdu ve všem .. i o tom, že jsem s ním spala víckrát než jen jednou co věděla. A obě jsme nemohly z toho, jak si myslel, že ji ukecal a za chvíli už jí psal, jak je z toho špatnej, že ji chce vidět a mluvit s ní. Ha, obě víme, co se pod tímhle srkývá. A pak večer mi napsal. Proč to dělám, proč to píšu, že větší podraz už snad ani nemůže bejt.
Tak jsme si nějak psali. On jako že ho můžu tímhle chováním úplně žničit a tak. Nějak jsme se o tom bavili a on mi napsal, že ta holka z chatu to co jsme si psaly v šeptu rozeslala všem z chatu ... a pak tvrdil, že ji vůbec nezná. Pcha .. Když teda tvrdí, že to všem rozeslala, tak proč by to dělala, kdyby se neznali. Ale já vím, že ho zná.
A on ji taky. Odkud jinak by věděla o něm všechny věci ... prostě je to jasný. On kecá. Neříkám že ona ne, neveřím už jí, ale on jo. Protože mi řekl, komu všemu to měla poslat. Jedné osoby z toho, kterou znám jsem se ptala a o ničem nevěděla. Takže asi tak.
Byla jsem z toho špatná, když mi řekl, že jsem hloupá když jsem to udělala a že to vypadá, že ho takhle ničím naschvál. Nenechal si vymluvit, že to opravdu naschvál nedělám.
Dala jsem si na icq status, jako že se omlouvám všem, co jsem kdy ublížila, ale že bych to nikdy neudělala schválně, protože nejsem mrcha i když si to o mě myslí někdo.
A napsal mi Patrik.
Zlatíčko :) Jako co to znamená ten status. A hned jestli jde o NĚJ. Tak jsem mu řekla co je novýho a tak. Fakt mi hrozně moc pomohl. Řekl mi, že očividně kecá, že tu holku z chatu zná. A že fakt si nesmím nechat namluvit, že je to moje vina a už vůbec z toho bejt špatná. Že prostě on dokáže semnou udělat to, že si to vyčítám, tak ať mě to ani nenapadne.
Pak jsme si psali jakože o všem možným a on se zničeho nic zeptal, jestli už je mi líp. Tak jsem odpověděla, že díky jemu je. A byla to pravda.
Pak si ze mě taky dělal srandu kvůli Kissmánii :D Bylo výroční 100. vydání a místo od 19:00 - 22:00 tak to běželo až do 6 do rána :D Ale byl to mazéééééééééc !!! Šla jsem spát a táta vstával do práce :D Mamka má dovolenou a tý jsem předem odpoledne oznámila, že to pojede dlouho, tak aby jí třeba zase nenapadlo ve 2 vstát, jít ke mě do pokoje a ptát se kdy půjdu ležet.
Ale bylo to úžasný, skvělý. Co jsem se nasmála, úplně mi tekly slzy :D
I jsem Vašíkovi posílala do studia smsku a on ji přečetl do éteru :D A meily jsem psala, vždycky co chci zahrát a tak :) Prostě to byla úžasná pařba.
Teď před chvílí jsme si psali na FB, ptala jsem se jako jak se vyspinkal po včerejšku a tak. On jako že perfektně a jak já. Psala jsem o tom taťkovi :D a on jako že jsem úžasná, že jsem tam vydržela až do konce a takový. Tak jsme se o tom bavili a já povídám, že doufám že seženu někoho kdo to nahrával, protože mě hrozně kolabuje net a pořád mi webka padala. A on že mi to pošle. Říkám jako to byl šlo ? A on : no samozřejmě, když ti to udělá radost, tak joo. Hodím ti to na dvd.
A pak napsal že už musí letět, že posílá pusinky a děkuje, že jsem úžasná a tak. Prostě to je taková prdelka :D Fakt blázínek :)
Teď je nejdůležitější obklopit se těmahle skvělýma lidma. Kdybych měla jmenovat ... Miška, Moni, Anča, Markét, Danushka, Wendy, Kristýnka, Ájuška, Patrik, Vašík, Tom ... stejně jsem nenapsala všechny ... a samozřejmě taky vy, co to tu čtete a komentujete.

Víte, tohle je můj už 3. blog. První jsem zrušila po pár měsících. Druhý jsem měla přes rok a něco, ale přišli na něj lidi z mého okolí a spolužáci na střední (nemáme vůbec dobrý vztahy, takže to byla hrůza) tak jsem byla nucena ho zrušit. Teď mám blog tenhle. Mám ho ráda, líbí se mi tu, mám tu víc anonymity, ale stejně jsem pořád ostražitá. No ale co jsem chtěla číct bylo, že na žádném z těch předchozích blogů jsem neměla tolik čtenářů a tolik podpory. Fakt vám všem moc moc děkuju :-**

25.7.09 - Tak tohle už je absolutní a totální konec :(

25. července 2009 v 19:28 | MissSweetie |  Deník Šílené
Mám se radovat, nebo brečet ? :( Přesně 3 měsíce po našem prvním sexu a končí to .. ten "vztah - nevztah" co jsme měli ... ptáte se co se stalo ? Hodně se stalo. Já si vyjdu úplně v pohodě na fotbal (naši sice skončili 4. a pan H. tam nebyl, ale to teď nehraje roli) a když se vrátím, čeká mě taková facka :( Totiž zapnu qip a ....

Zpráva offline (25.7.2009 16:23:10)
tak se mi prave dostala do ruky kopie konverzace, kde se sverujes s tim, o cem jsme si slibili, ze mluvit nebudem. Tak ti pekne dekuju, uz mi nepis a zapomen na me "kamaradko" !!!!
Já (19:07:12 25/07/2009)
kdybych si mela kopirovat vsechno, co mi psaly o tobe holky se kteryma jsi taky neco mel, asi by ses divil. Vis jakej to byl pro me sok, kdyz jsem se dozvedela jakej jsi ? ja jsem te mela fakt rada :( a zapomenout na tebe se snazim uz minimalne tejden, takze to se fakt neboj, "kamarade"

Ach jo. Takže už je to fakt definitivní konec. Popravdě jsem si namlouvala, že třeba za nějakej jakkoliv dlouhej čas bych mu mohla trošku chybět (nebo by nebyla jiná, která by mu dala, to si přeberte jak chcete ...) a třeba by jsme se zas začali bavit. Takže ta milá holčina z chatu, co mi taky krásně psala, jak jí taky ojebával mu to poslala. Kdo jinej, s nikým jiným jsem o tom nemluvila a Monika by to neřekla, proč taky, ví, jak to dopadlo posledně.
Nejvíc mě na tom sere to, že on to překrucuje, jako že je sám chudinka a že já jsem ta zlá, která vykecala co bylo ...
To co jsem mu odepsala .. vlastně ani nevím, jestli jsem udělala dobře, jestli jsem neměla mlčet (takhle dávám prostor k teoretický hádce jestli si to zejtra přečte .. i když, já bych se klidně hádala a řekla mu všechno co o tom vím) ale nestydím se za to co jsem napsala, vystihuje to mý momentální pocity. Jen mě to všechno hrozně mrzí. A nejvíc mě na tom mrzí to, že proto, jakej je to nemůžu ani říct mamce, že už TO mám za sebou .. a táta ? Ten by ho zabil vědět co jeho dcerušce provedl.
Potřebuju mluvit. Hrozně moc ... ale nemám s kým :( Markétka je ve sprše, Moni tu není a Miška taky ne ... zblázním se ... sakra. Ani nevím, co jsem chtěla psát v tomhle článku ... najednou jako by se mi to vykouřilo. Ostatně o něm budu asi mluvit ještě hodně dlouho, tak je to jedno ... ale stejně bych měla tisíc chutí napsat:

***** ***** je největší parchant a děvkař na světě !!!

a vylepit to někam poblíž jeho bydliště. Je mi jedno, jestli mu ta holka přeposlala i to, kde jsem psala, že by bylo hustý najít všechny ty holky se kterýma spí a aby se na něj vykašlaly, že by byl v háji. Vím, že pár věcí co jsem napsala bylo docela zákeřných, ale co na tom, on je takovej že si to zaslouží !!! Hajzl. A já ho tu ještě držím jak debil půl roku v anonymitě.
NASRAT, ROZUMÍŠ ?!!!
Kua :(

22.7.09 - A žili šťastně, až do smrti ...

22. července 2009 v 22:37 | MissSweetie |  Deník Šílené
A nebo taky ne. U mě to snad neplatí. A můžu si za to sama - krávo !! :(
Ne včera totiž ... mi napsal Kamarád, že (jako byla jsem v šoku, když odjel do Řecka v neděli ráno, nečekala jsem ho tak brzo) ... a co já blbá udělám ?! odepíšu :( Sice jako ptal se na něco ohledne chatu .. tak jsem mu to napsala .. a asi sem ho pěkně naštvala taky :D To jediný mě na tom těší. Jako psal, že zase si ho vzal někdo na chatu do parády a zase tam píše kraviny (ty chudáčku jeden :D) .. sem se ptala o co jde. A on, že prej píšou, že přivedl nějakou 16ku do jináče, má kvůli tomu soud a proto že přijel tak brzo domů. Prej to by jeden blil.
A víte co já na to ?
"Buď v klidu, těhotná nejsem :P " (vidíte v tom tu buzeraci ? Já zlááá)
A to milej zlatej asi nerozdejchal :D Už neodepsal nic a když jsem koukala asi po půl hodině na ICQ Checker, tak už byl off. Hmmm a co já s tim :)
Jako, trošku jsem sama sebe zklamala .. ale možná to tak mělo být. Rozhodně teď už mu odepsat nesmím. Odpoledne jsem měla takovou měkčí náladu ... říkala jsem si, že přece si s ním psát můžu, ale vidět se s ním nemusím (jinak řečeno vidět = spát :D)
A pořád jsem poslouchala Bryan Adams - Heaven slow version

Oh - once in your life you find someone. Who will turn your world around. Bring you up when you're feelin' down. Ya-nothin' could change what you mean to me
(O, jednou za život potkáš někoho,
kdo ti celý život převrátí naruby. Zvedne ti náladu když se cítíš mizerně. Ano, nic nemůže změnit to, co pro mě znamenáš)

Byla jsem z toho zase docela špatná. Tak jsem si pustila nějakej horor, ale stejně jsem u něj brečela. A teď mě z toho už asi hodinu pěkně bolí hlava :( Ale za to si taky můžu sama.
Jinak dneska jsem byla s tetou a sestřenkou v aqaparku. Tvl, v jednom venkovním areálu přes 2 000 lidí !! Ale měli jsme to jen na hoďku, tak jsem se skoro ani neopálila.
Tak snad to doženu zítra, ještě mají být tropy. Sem se žene pořádná buřina. Když jsem byla před chvílí sundavat prádlo z balkonu, tak jsem koukala. Jeden obrovskej mrak na obzoru a chvílema ho úplně do ruda osvítily blesky .. brrr, to bude :D
Tak mi držte palce, ať to zase nějak nezvorám .. a ať Kamarád nenapíše .. ani se mi nějak nechce koukat, jestli je online (musím používat tu stránku, poněvadž z kontaktlistu jsem ho smazala už dávno).
No, nějak to dopadne.

A žili šťastně, až do smrti. Konec

20.7.09 - V pohodě, v pohodě, po kotníky ve vodě :D

20. července 2009 v 15:15 | MissSweetie |  Deník Šílené

Nevim, sem si tak nějak vzpomněla na Slunce seno :D Proč ? Protože já JSEM v POHODĚ :)
Právě jsem dopapala pizzu, poslouchám nášlap v podobě včerejšího Hardstyle z Kissmánie (akorát je pěkně nanic, že jsem si nevypla zvuk u qipu a jak jsem to nahrávala, tak je tam slyšet každý pípnutí :-/ ) a je mi tak nějak hej :) Právě se vrátila mamča z práce, tak asi dáme kafčo - zase. Jsem na nich teď tak nějak závislá :D Máme strašně dobrý, nějaký 3v1 .. včera jsem měla přes den 2, večer jsem si ještě udělala další, ale nějak jsem na to pozapomněla, takže jsem vypila jen půlku a tu druhou jsem byla před chvílí vylejt :D
Jo, ještě vám musím ukázat, co mi včera maloval kámoš Páťa na qipu :D
Musím uznat, že qip má dost výhod ... hlavně lepší smajlíky .. ale pšššššššššt, to Páťa nesmí vědět, prostě se o tom tak nějak dohadujem, ale před nim to nepřiznám :D
Tak nějak zas nemám co psát :D
Když nepíšu o Kamarádovi, nepíšu vlastně skoro o ničem .. ale neva, se podá :D Tak budu psát o někom jiným :D Teď mě tak napadá, že vlastně jeden moderátor z mýho milovanýho rádia se bude za chviličku ženit a dneska má rozlučku se svobodou. Tak doufám, že bude v manželství šťastnej a že se jim bude dařit :)
To mi připomnělo .. jdu se juknout, jestli už je na stránkách palmu fotogalerie z pátku :D Sice mám s Vašíkem na profilu už asi 3 fotky (v pc ještě minimálně další dvě :D) ale nevaaaaa :D
Tak tam ještě nic není. Sakraaaa :D Mě nestačí, to co mám na FB, tam už jsem byla spocená a uplně mrtvá, ale tu fotku co chci fotila ta slečna, když jsem si šla nechat zahrát hned na začátku.
Stejně byla nádherná Vaškova reakce. Seděly jsme tam 3, na holky každý ahoj, ahoj a když došel ke mě tak prohlásil : I tyyyy ?? Masakrrrr :D Ale večer byl faine, vlastně jsem se o tom ani nějak nerozepisovala, byla jsem mimo z Kamaráda. Tak jen doplním, že jsem tam potkala pár lidí, co jsem znala kdysi dávno a .. no nevim, minimálně jeden člověk mi vyrazil dech :D Prostě, byl to kluk, co se občas převlíkal za holku, jak se mu chtělo. Jenže já ho znala 2 měsíce a to měl zrovna to období, takže jsem měla za to že to je holka ... njn, se stane :D pak jsem to zjistila a přestali jsme se bavit :D No a kdo tam není viď :D Teď je z něj teplouš.
Miška celej večer na jednoho kluka : hele, hele, ten je teplej. A taky že se tak choval i tancoval .. sme se tlemily. Pak jsem tam potkala jednoho toho známýho a on že prej je tam tamten, co se převlíkal za holku taky. Ale že mu někam zrovna zdrhnul. A o chvíli později jsem ho s ním viděla :D A byl to tamten :D
A já na Mišku : ty voe ty voe, Petr je ten teplouš :D:D Prostě hustý :D
No, ted den s Miškou byl super :) Ráda jí zas někdy uvidím, příště bude zase spát ona u nás :D I třeba až tu bude hrát zas Kamarád, abych měla pojistku, že za ním nepůjdu :D
Vy se mějte krásně, já jdu na to kafe s našima ... tak páčko :D
Enáááádr dej enáádr najt, aj blíf end aj ken fláááááj :D
Bake bake kůůůůchn, der bekr hat gerůůůfn :D
No, prostě se mějte, já už tu kissmánii nemůžu poslouchat :D:D

19.7.09 - Mamka : Oběěěěěěěěěěd. Já a brácha : jóóóóóóóóóó :D Takhle vypadá hlad !!

19. července 2009 v 16:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
Na začátek : potěší komentáře, ať jsou psané jakkoliv, klidně i pozpátku, ju (mrcho) ? ;-)

Tohle bylo jen takový ... prostě ve 2 odpoledne se dovařil oběd a my už od 11 hladoví :D
Právě jsem dopila už 2. kafe za dnešek (neusnu :D) a ještě stále jsem přejedená z toho oběda ... tfuj :D
Jinak nálada víc než dobrá. Týká se to toho, co jsem tady včera předeslala a ještě jedný blbosti :D Ale to vám napíšu asi až na konec článku, možná že i pod perex ... lol :D
Prostě, včera večer jsem šla na jeden chat, kam chodí i Kamarád (proč se to sakra rýmuje ?! :D) ... a byla tam jedna holka. Psala tam o něm, jakej je skvělej milenec, ale že je to hajzl, že spal s půlkou toho chatu, že je na 16ky a pak je odkopne a podobný věci. Tak jsem si s ní začala psát soukromně. A nestačila jsem se divit. Je to jedna "z nás" když to tak napíšu. Prostě s ní taky před časem spal, pak jí poslal do háje .. ona ho v sobotu viděla na jedný akci, jak prej tam jednu objímal, s jednou se tam líbal a s úplně jinou odešel. Dobrý co. Navíc tam byla ještě jedna holčina, co psala, že ho nesnáší. ZEptala jsem se proč a ona že prej Kamarád podvedl jednu její kámošku. Že už je to prej dýl ale od tý doby s ním nemluví.
Nevím jaký to je rozmezí, já ho znám teď něco málo přes půl roku .. ale stejně.
Myslela jsem si, že je takovej .. ale nějak sem tomu nevěřila. I odpoledne, když jsem mu napsala tamto, tak jsem byla uplně v háji, brečela jsem jestli jsem neudělala chybu. Pak mi komentář mrchy otevřel oči. Rozhodla jsem se ho totálně ignorovat, jak mi poradila. Ale i přesto jsem si říkala, že až ho dostatečně vydusím, třeba ho pak za čas vezmu na milost. Ale po tom všem, co jsem se dozvěděla jsem se rozhodla že už nikdy.
Navíc jsem začala být škodolibá :D
Když ta holka napsala, ať se v tom Řecku klidně utopí tak mě tak napadlo, najít všechny ty holky (nebo aspoň část) co s nima (náma) takhle spí, domluvit se a všechny ho poslat do háje :D
By čuměl ... :D
Já na ten chat nechodím, ale dneska tam teda zas vyjímečně jsem, čekám na tu holčinu :D
Jsem zvědavá, co se zase dozvím :D

Změnaaaaaa :))

18. července 2009 v 23:42 | MissSweetie |  Jen tak plácám
Kamarád je pořád stejnej zmetek. V tom se nezměnilo nic ... jen jsem si díky komentáře od mrchy něco uvědomila .. a to, že on za to vážně nestojí, takže jestli se někdy (pokud se neutopí v tom Řecku, v což jedna slečna doufá :D jo a já to nejsem zatím) ozve, tak ho budu ignorovat. Teď už nemám sílu to psát, jsem unavená, navíc se stále dozvídám něco novýho, tak si počkejte do zítra .. bude to ale stát za to :D Hajzl děvkařskej to je, teď už to vidím :D

18.7.09 - Měla jsem napsat SBOHEM. Blbý sbohem a bylo by to hned jasný... *brečí*

18. července 2009 v 17:58 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je to všechno v háji. Jsem blbá ... konečně se rozhoupu něco udělat a pak to takhle zvorám. Takže je všechno dále v pohodě .. pro něj.
Ale postupně.
Byla jsem u tý Mišky. Zapařily jsme uplně super, ještě celej večer jsme si dělaly srandu z Kamaráda a jeho kolegy, kterej zase ublížil jí. Prostě pohoda. Pak když jsme přišly domů, tak ze srandy jsme každá toho "svýho" prozvonily. A šly jsme spát. Popravdě, neměla jsem to asi dělat. Ráno když jsem se vzbudila první co bylo, jsem kontrolovala telefon, jestli tam nemám od Kamaráda odpověď.
Jsem blbá, co jsem si asi tak myslela. Pak jsme šly na oběd ... tam jsme vymyslely takovej jeden plán ... až přijdem domů, tak Miška napíše Kamarádovi a zmíní se jako, že jsme spolu pařily a tak ... on na to jen "hm".
To jeho zasraný hm :( Navíc, říkala Miška, že když si nedávno psali, tak jí řekl že jede zítra do Řecka. A mě neřekne nic ... to mě zamrzelo a popravdě zase dostalo do depky.
Takže jsem se po dlouhý rozpravě s kámošem, kterej zná nás oba, rozhodla že to zkončím. On mě přemlouval, ať mu dám ještě šanci, neunáhluju se a uvidím jak to bude až přijede. Ale ne, už na to nemám sílu. Když jsem zjistila, že spí i s Monikou (a další) tak jsem ho nechtěla vidět. Pak jsem ale podlehla jeho kecům ať nezahazuju to hezký co bylo, že mě nechce ztratit a zase se s nim začala bavit a poté i spát .. ale tohle už vážně dál nejde.
Tak jsem mu napsala, dokud je na icq přibližně tohle : Tak se měj fajn, užij si dovolenou a všechno, čau ...
Kdybych místo toho blbýho čau napsala sbohem, tak by mu to třeba vrtalo hlavou a odepsal. Teď, za pár minut odchází prostě pryč z icq a už mi neodepíše. Jako mě bylo jasný hned, když jsem mu to psala, že neodepíše. Jako v neděli ... taky mlčel, po tom, co jsem mu napsala ... čekala jsem jakoukoliv odpověď, ale on se odhlásí a odjede. Nemám na tohle už sílu :(:(

POMOC

17.7.09 - Jsem víc sexy než Angelina !! :D

17. července 2009 v 12:44 | MissSweetie |  Deník Šílené
A jsem a jsem a jsem :D No ještě řekněte že ne :P No dobře, nejsem, ale mám důkaz že jednou bych mohla být :D:D


Njn, ale takhle ona nikdy vypadat nebude... takže se můžu zase začít smiřovat s údělem ošklivky :D
I když, dneska ze sebe musím udělat minimálně člověka, né li sexy kost :D To víte, jedu "do světa" :D Těším se, zapařím s Miškou a ještě máme slíbeno, že si budeme povídat až do rána :D Tak jsem na to zvědavá.
No, jinak za chvíli jdu na oběd, pak vybrat oblečení .... jo a ještě si musím najít, kde vubec palm je, protože mám takovou ucelenou představu, ale na 100% jistě to nevím :D Bylo by docela srandovní to nenajít :D Musela bych asi volat Vašíkovi, ten by mi to beztak nevzal .. a Miška se tam taky moc nevyzná, akorát ona má odvoz až před klub, kdežto já na vlakáč :D
Jinááááááč, s Kamarádem jsem stále nebyla v kontaktu a kupodivu mi to nějak nevadí. Tohle chce hodně síly, už kolikrát jsem si říkala, že na to kašlu, že to asi není úplně správný (i když, řekněte mi co je v dnešním světě správný) a asi toho nechám, ale jak mi napsal ty svý řečičky byla jsem hned naměko. Tohle musí přestat ...

Aporopos, včera mě tak napadlo ... Nesnáším ty kecy důchodců "To je dneska mládež, bla bla bla" .. to bych vážně vraždila. Jako nevím, co se jim na nás nelíbí. Jako dokážete si představit, že bych za 3 a půl rolu přišla domů s tím, že se budu vdávat a jsem těhotná ? (ano, mamka se vdávala ve 20ti a chvíli nato zjistila, že čeká mou osobu :D)
TO je něco ... a né, že my sice pijeme řeknu třeba od 15ti a chodíme na diskotéky .. ale určitě si na krk neuvazujeme takovýhle, když to řeknu hnusně, břemena, když si ještě můžeme užívat života. No, to byla taková drobná odbočka. Takže ještě jednou nějakej důchodce v mý blízkosti řekne "to je dneska mládež", tak se na něj otočím a s klidnou tváří zařvu : fuck oooooooof !!!
A tak ne no :D ale nejradši bych to udělala :D

Chjo, jsem zase unavená. A to jsem vzhůru sotva 2 hodiny. Mám asi úplně rozhozenej režim, chodím spát po jedný a vstávám skoro v poledne ... jenže nejhorší je, že se několikrát za noc budím a pak nemůžu zase usnout ... nebo se pořád převaluju. Hrůza. Ale takový ty kecy jako že v místnosti kde se spí nesmí být mobil, počítač apod .. na to nevěřím. Vždycky jsem to tam měla a spalo se mi normálně. Brrrrr, zase zívám. Jdu si dát kafe. To mě snad probere.
Tak se tu mějte krásně, užijte si víkend a držte palce, ať je moje povíkendový povídání veselý :D
Já se vrátím ... nevím kdy :D buď v sobotu večer, nebo až někdy v neděli, jestli mě pak naši ještě pustí na INDENPENDENT fest :D
Páááá :-**

Má dvě vlastnoručně napsaná dílka

15. července 2009 v 21:34 | MissSweetie |  Píšu
Takže jedna básnička byla napsaná pro maminku k narozeninám. Vyrobila jsem k tomu i takový přáníčko. Rozbrečela jsem ji. A druhá ... druhou jsem psala v největší melancholický depce, kterou jsem měla ještě když jsem byla zamilovaná do pana H. (Wendul pamatuje). Bylo to pro mě vlastně takový rozloučení s ním. Protože jsem zjistila, že holka, se kterou jakože téměř soupeříme už odmalička s panem H. taky něco měla ... minimálně to samé co já. Nespala s ním, aspoň ne co jsem slyšela. Ale když jsem to zjistila, nedokázala jsem ho dál potají milovat, dívat se na něj ... Cítila jsem se podvedená a poražená. Tak jsem napsala tohle, abych se od něj navždy oddělila.
Jestli to vyšlo nevím.
Ale asi jo, od té doby se na něj dívám jinak, je to už přece jen rok, co ho znám ...

 Díla pod perexem, nechci, aby to tu bylo vystavený 
 

15.7.09 - Memories

15. července 2009 v 21:07 | MissSweetie |  Deník Šílené
    Within Temptation - Memories    
    
Dnešní den v pohodě. Byla jsem s Markétkou v lomu, pak jsme byly u nás .. prostě pohoda. Nevím, co mě napadlo hrabat se ve svém nitru.
Ale to, co vím je, že nejsem spokojená se svým životem ... Tak ráda bych něco změnila. Byla šťastná, měla přítele ... Přátele už mám. I když povětšinu virtuální. Anetka moje zlatá je teď na dovolené, Zuzku uvidím až ve škole, Markétku vídám občas, jinak si píšem, Miška je tak napůl, známe se osobně, ale kvůli dálce kontakt většinou jen po netu. Ale fakt jsem ráda za lidi, který znám i jen přes net. Z mnoha třeba Wendulka nebo Danu, kterě jsem poznala díky starému blogu.
Musím ale říct, že tady jsem spokojenější. Sice sem nepíšu všechno, opravdu všechno co bych chtěla si uchovat, protože pořád mám strach, že jednou sem přijdu a bude tu zase komentář od někoho z města nebo nedej bože ze třídy .. to už bych vážně nezvládala.
Ale nechci na to znova myslet.
Já mám teď slzy v očích z jiných věcí ... koukám na fotky a videa ze základky. Jestli opravdu někoho miluju, tak ty lidi, ten kolektiv s velkým K, co jsme byli. Střední je jedna velká hrůza, nebudu to rozebírat, třeba někdy .. ale lidi ze základky .. tak strašně mi chybí :( Sice se občas vídáme, děláme chlastací akce, ale už nikdy, NIKDY si nesednu do své lavice a už nikdy si všichni neposedají okolo a nebudeme společně vymejšlet žádný blbosti. Nejvíc mě ale nedávno dostal Jirka (jeden čas cca před 2 roky jsem do něj byla hrozně zabouchlá ... neřekla jsem mu to, ale podle mě to věděl), kterej si mě přidal do přátel na lidech s krásným komentářem: Moe nej kámoška ze základky co si budem namlouvat je fajn ale ona to ví sama :)
Nedokážu popsat, co to pro mě znamená ... vědět, že pro někoho fakt něco znamenám. V poslední době už jsem byla tak nějak smířená s tím, že většina lidí mě jen využije když potřebujou pomoct. Ale díky takovýmhle drobnstem vidím, že to tak není :)

A vlastně abych se dostala k pravému důvodu tohoto článku. Psali jste si někdy deníček ? Takovej ten pravej, do bloku ? Já ano, asi 3 roky ... a dneska jsem ho otevřela. Nevím kdy to tak bylo, někdy na konci 5. třídy co jsem začala ho psát. Ale problémy se nezměnily, jen jejich význam. Přátelé, kluci, rodiče, škola ... přijde mi, že můj život se nikdy netočil okolo ničeho jiného. Ale tak to má asi být.
Taky jsem dřív hodně psala. Lidi mi říkají, že jsem literárně nadaná, abych pokračovala, ale jaksi není čas, někdy chuť ale hlavně inspirace. Kdybych totiž psala jako dřív, podle momentální nálady, byly by to samý feministický krváky a chlapi pověšení za *vy víte co* někde hodně vysoko :D
Takže asi zůstanu jen u korekcí starších děl. Ale fakt mám kolikrát chuť psát. Aspon nějaký básničky nebo tak. Asi to zase zkusím. Našla jsem i dvě, podle mě hodně vydařený. Né že bych jich víc nenapsala, ale nedochovaly se :(
Napíšu je vám ale až do dalšího článku, tenhle mi už tak přijde moc dlouhej. A možná to nechám zveřejnit až zítra. Víte, neotravuju vás tím, jak pořád píšu ?? Teď jsem na to chvíli kašlala, ale zase mě to chytlo a mám tolik nápadů o čem psát, až je mi to samotný blbý. Tak jsem se rozhodla ... zveřejním hned v dalším článku :)

Michael Jackson

14. července 2009 v 15:43 | MissSweetie |  Music

Ne, fakt nečekejte, že je tohle další článek, kde budu psát, jaká je šílená škoda, že nás král popu opustil. Škoda to je, ale přiznejme si sami ... není trošku přehnaný, jak se mu všichni smáli kvůli jeho "náklonnosti" k malým chlapcům, rozpadajícímu se nosu apod ? dokonce si i pamatuju scénu myslím že ze Scary movie III., kde si z něj utahovali .. a teď, ti samí lidé, co se mu smáli pro něj hrozně brečí a dělají památeční srazy. To je HNUSNÝ.Já nikdy nedělala nic z toho, nesmála jsem se mu, ani jsem ho bezmezně neobdivovala.
Brala jsem, že je, některý jeho písničky se mi i líbí, nechápala jsem jak může udejchat takovou choreografii na koncertech ...A ten den, kdy se kluci bavili ve vlaku na cestě do školy, že umřel jsem to brala jako srandu.
Až odpoledne, když už o tom mluvili i v rádiu, kde jsem se byla podívat jsem uvěřila.
Mrzí mě to, fakt v sobě něco měl, ale když bych měla upřímně přiznat, jeho plánovaný comeback už si myslím by se stejně nevydařil a jen by to bylo horší. Takže byl králem, odešel jako král. Tečka.


14.7.09 - Zde by měl být název článku

14. července 2009 v 14:30 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ale bohužel mě žádnej smysluplnej nenapadl :D Jako dneska docela v pohodě den. Ráno (no, ráno pro mě, bylo asi půl 1 :D) mě mamka vzbudila, že už musí na odpolední, tak abych udělala palačinky, že těsto už tam je :D
Tak jsem šla :D
A tentokrát se to dařilo nádherně, přetrhla se jen jedna, ale ta brzo zmizela neznámo kam (*utírá si pusu od marmelády*)
Teď tu sedím a koukám, jak je venku hezky.
Štve mě to, to víte že jo. Ven můžu, chci se opalovat, ale nemám krém .. a já, která se spálím, i kdyby měl faktor 150 to fakt nemůžu riskovat bez :D Brácha se včera chtěl jít koupat do lomu .. taky bych šla to zkusit, musím spalovat špeky :D A když je řeč o něm ... normálně teď je mezi náma takový nezvyklý příměří. Vždycky se hádáme, nadávky na denním pořádku a teď ?
Včera jsme spolu koukali na 2 DVDčka, hráli hry na pc, který jsme hráli asi tak v mých 6 letech na Amize ... jo to vám musím říct :D Nevím jak, ale nějak nás napadlo, že ty hry chceme :D Tak já jako že pro diskety vlezu na půdu. Tak jsem lezla, po žebříku .. já po žebříku, chápete to ? :D
Nemohla jsem to najít, tak mi brácha vylezl na pomoc nahoru. A pak jsme se báli oba lézt dolů :D
To bylo něco jako :D
Dokonce mi řekl, že ty bramboráky byly dobrý. A že nejsem tlustá, že to je jedinej zaručenej způsob, jak mě vytočit. Hajzlík jeden :P Až se zas budem hádat, mám něco v ruce :D

Aneb: všechno co řeknete může být použito proti vám :D

Hmmm, už me to vážně ale jako štve, jak vidím lidi, kteří chodí do lomu mě pod oknem v plavkách a já tu sedím. Musím počkat, až přijde tatík z práce, že bych se zeptala, jestli nám tam dovolí jít a s bráchou bych tam zašla .. Samozřejmě !!!! Teď mě něco napadlo :D muhehehe .... teta ode mě věčně něco potřebuje a když já občas od ní, tak mi taky pomůže .. a ona určitě opalovák mááááááá :)
*YAHOOO*
Takže se tu mějte, já se možná půjdu smažit :P

13.7.09 - Miluju, když má mamka odpolední ...

13. července 2009 v 18:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
... to totiž můžu zdokonalovat své kuchařské *ehm* umění :D Teda spíš musím, ale mě to baví :)
Dneska například jsem dostala za úkol uvařit bramboráky. Bože to bylo něco :D:D

UPOZORNĚNÍ - Než začnete dělat bramboráky, tak z těsta vylejte tu vodu (škorb), protože než jsem to zjistila, že se to asi musí, tak se mi to nádherně připalovalo :D Takže začátek teda né moc zdařilej, ale pak se celkem vyvedly, neeeeee ? ;-)

Tatík mi je pak pořád chválil, že jsou dobrý a tak ... no, tak myslím, že to s tím mým vařením nebude zase tak zlý :)) Dá si někdo ? :P
No a jinak ... jinak žiju celkem v poho. S Kamarádem jsem teda zase byla .. no ... jako nevím, jestli je to chyba nebo ne. Každopádně potom diskotéka se docela vyvedla, v půlce večera jsem se s kámošem vypařila do klubovny a hráli jsme asi 3 hodiny biliár :D Strašně moc mě to bavilo, ale nikdy jsem je neporazila .. holt machři no :D
A včera ... napsala jsem Kamarádovi. Odepisoval jen občas, vždycky po hrozně dlouhý době. Pak jsem se zeptala, jestli se mu to líbilo. On napsal : a tobě ? Povídám ať mi napřed odpoví .. ale mě že jo. A on, že prej mu přijde, že se pořád něčeho bojím (to víte, nemůže asi rozdejchat, že jsem s ním ještě nikdy neměla ... však víte ...). Tak jsem mu na to řekla, že jsem byla nervozní, protože mi při TOM 3x zvonil telefon (samozřejmě mamka).
On skoro 40 minut nic. Tak jsem napsala jakože tak když není spokojenej, že to teda dělat nemusíme. A on mlčel, po 20ti minutách odjel domů a nenapsal.
A pak večer na icq nebyl. Teď přes den jsem se ani nekoukala (nemám ho už v kontaktech, tak používám takovou stránku na zobrazení stavu).
Ať jde do háje, vážně mě štve :(
Jinak mrcho, mám pocit, že všichni chlapi jsou stejní ...

11.7.09 - Borovanyyyyyyy .. už se na vás řítím :D

11. července 2009 v 12:49 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je to tak :D V 16:00 odjíždím vlakem směr ČB, kde mám sraz s ostatníma a pojedem kaliiiiiiiit :)
Docela uz se jako teším. Sice jsem se ptala až ráno, jestli tam vůbec můžu jet, ale tak vypadá to, že žádnej zákaz se nekoná :D
Článek píšu s nalakovanýma nehtama, tak kdyžtak omluvte případný chyby ju :D
A Kamarád ... ten mě pěkně štve zas :D Řekla jsem mu, aby se mi ozval a domluvili jsme se na to, že se dneska máme na chvíli sejít. On nic, že ... tak jsem mu napsala smsku, že s tim teda nepočítám. On přišel ve 2 ráno na icq a přemlouval mě, aby jo .. a psal mi, co by semnou dělal kdybych byla u něj a takový.
Prostě ty jeho kecy, no znáte to (vy teda ne, ale já jo :D). Až mi to bylo k smíchu :D No, ale dělala jsem, jako že mu to stále žeru, řekla jsem, teda že přijdu. Na otázku, jestli to vážně chci jsem odpověděla že nevím. To je ovšem pravda. Asi do půl čtvrtý, nebo ještě dýl jsem nespala a přemýšlela o tom.
Měla jsem největší chuť za ním přijít, prostě naservírovat se mu před nos a pak říct NE. Jenže, otázka je, jestli bych to zvládla, že :D Tím si totiž nejsem zas až tak jistá. Ono se to nezdá, ale je to fakt hrozně silný, skoro silnější než já. Ale dám na Vendulčinu radu asi .. a to, chvíli dělat tlaky, že ne a pak povolit. Ale uvidím, jak to nakonec bude.
Mami právě huláká dole, že už je oběd, tak páááá a držte mi palce :-*

9.7.09 - Maky i na disco pařít umí :D

9. července 2009 v 15:30 | MissSweetie |  Deník Šílené
Tak zas pisu, po jake dobe. Je to spatny, pomalu to tu zacinam brat jako povinnost .. ale stejne to tu nikdo necte, kdyby jo, byly by komentare. Ale to je jedno. Napisu sem, kdyz budu chtit. Zmenilo se toho u me zase hodne. Necekane, jako vzdy, se jedna o Kamarada :D
Ale to uz nebudu resit, obcas se spolu bavime a kdyz, tak planujem dalsi sex ... ten by se mel konat ted v sobotu. Jsem zvedava, jak to budeme stihat, pac jede na akci, ja taky jedu na akci .. no to je jedno, nebudu to nejak moc rozebirat, bylo by toho moc :D
Zase se bavime s Moni.
A jsm za to rada. Vcera jsem ji napsala a bylo to v pohode. Asi mela jen nejaky spatny obdobi nebo co a ta dovolena na chate ji prospela. S Kamaradem se nejak jako prej nebavila, ale dneska mozna za nim zasla do prace a .. vy vite co :D Je mi to jedno. Jestli to ma byt ona, nebo nejaka cizi kterou neznam .. takhle je to asi lepsi. Sice bych si uz rada nasla sama nejakyho kluka, ale to zatim asi fakt nehrozi.
Jo a jeste tohle .. Kamarad mi v pondeli rekl, ze stalou pritelkyni sice nema, ale zase se zacal schazet s byvalou (s tou, se kterou byl 5 let. pozn. red) .. jako celkem me to prekvapilo. A vic me prekvapilo to, ze za par minut se ptal kdy se uvidime a kdy napravime tu nedeli, ze to nevyslo.
Byla tu u nas diskoteka a proste nebyl cas ... pak mi psal smsku : meli jsme to udelat ...
Jo, to asi meli.
Jinak toho se tyka ten nadpis :D:D Market tam taky byla a na disco parila jako o zivot:D Sice byla opila, ale parila :D A byla to super akce .. i pres to vsechno, co se tam delo to bylo fajn. Anet me sice drobet (no trosku vic) zklamala, kdyz vykladala svym spoluzackam, ktery ja moc neznam, jak jsem naivni v jedny veci ... Co ona o tom vi, ji se vzdycky darilo, vzdycky mela kluka, byla stastna. Tak at sakra nerika me, jak mam zit. Ja jsem se svym zivotem celkem spokojena. Spim s klukem, kteryho mam rada, co na tom, ze on ma jeste nejaky dalsi. Jeho pritelkyne nejsem a ani nechci.

Reknu vam ale, zvlastni pocit bejt ta mrcha, ze kterou podvadi :D Teda jedna z tech mrch :D Vcera s Moni jsme vypatraly dalsi. Teda podle fotek .. dal vime jen krestni jmeno a vek. Z toho kontakt nezjistime, ale neva.
Nejak jsem se rozepsala :D No, chtela jsem jit na brusle, abych kdyz uz tolik nezeru hubla jeste sportem a zacalo prset. Necekane .. jako kazdy den od zacatku prazdnin, zacne vzdycky po obede prset.
Ted uz sice sviti, ale porad prsiiiii .. ale neva, jdu do toho :D Taky bych se jinak rada podivala po nejakym novym dessu, tohle uz me docela nudi a je to moc tmavy. No, uvidim, co se bude dat delat a hlavne kdy :D
Ne ze bych nemela cas, to ja mam, ale nejak se mi nechce hledat kvanta obrazku a placat slozity dessigny, ja jsem rada, ze se dokopu sem napsat jednou za tyden nebo i dyl :D No, tak prozatim koncim, ale treba se jeste dneska nebo v nejblizsi dobe ozvu, co ja vim :D
Piiiiic :-**