6.6.09 - Nikdy není tak zle, aby nemohlo být ještě hůř. Ale když na to serete jako já, je to fajn :D

6. června 2009 v 13:53 | MissSweetie |  Deník Šílené
Tímhle heslem se v poslední době řídím víc, než : užívej každou vteřinu, jako by byla poslední.
I když .. ono se to asi vzájemně nevylučuje :D
Já si užívala vteřiny a jak to dopadlo :D :(
Jo to vy vlastně ještě ani nevíte ...

Tak milej pan A. (ten 16letej z minulého víkendu) byl tak ochotnej (*ironie*), že to, co se stalo prozradil úúúúplně všem ... Začalo to asi klukama z jeho třídy a za chvíli už prej ve třídě pomlouvali i moji spolužáci. Nemám je ráda, oni mě taky ne, takže je mi to tak nějak fuk.
Když jeden debil prohlásil : Ty jo, tak to musel bejt A. pěkně nalitej, jinak by to byl dost humáč. Zuzanka to slyšela, tak hnedka přilítla mi to říct. Včera mi povídala, že když ho slyšela, byla z toho úplně v šoku a myslela jak budu i já, ale než mě našla já už to věděla a smála jsem se jim, jak jsou ubozí.
Co jinýho říct.
A včera na obědě jsem ho zase potkala .. v obležení těch svých debilních kamarádů. Beztak si myslím, že v tom mají prsty hlavně oni. Protože A. je prej fakt hodnej a takovej stydlivej kluk ... i když .. nevím, už chlapům nedokážu věřit. Ale pořád mi vrtá hlavou, proč mi den před tím volal a OMLOUVAL SE. Přece se nebude omlouvat za to, že jsme spolu spali, ne ? vždyť to je záležitost obou ... Tak mě tak napadlo, co když to řekl nějakýmu tomu kámošovi a on to rozkecal dál a už se to nedalo zastavit. A proto se mi omlouval ...
Fakt nevím .. a už se to asi nedozvím, jak to je.
A na tom obědě .. to bylo hrozně zvláštní. Zase seděl přes celou místnost ode mě a koukal na mě. Já se podívala jen 2x ale koukal pokaždý.
A když procházeli okolo nás k okýnku, tak na mě zase koukal. Ale já odvrátila hlavu. Né, že bych se na něj nechtěla podívat, ale chtěla jsem, aby viděl že to zvoral.
Hmmmm ...
Jak jsem si kdy mohla stěžovat, že pan H. i Kamarád nechtěli, aby to někdo věděl.
Jsou už starší a asi tíky tomu mají rozum .. vím, že oni by tohle nikdy neudělali.
Když jsem se dostala ke Kamarádovi. Předevčírem mi ve čtvrt na 1 v noci napsal ... tak jsme si psali ... zase jsme se dostali nějak k tématu sex. On napsal tak přijeď a něco s tim uděláme. Já napsala tak přijeď ty :P a on : a co když fakt přijedu ?
Jako čuměla jsem. Bylo už půl druhý a mě ve škole čekala písemka, tak jsem šla spát a napsala jsem mu že se domluvíme další den.
Tak jsem mu včera psala, jestli to stále platí, že jsem celej den sama doma.
Přišla mi smska : Dneska určitě ne.
Tak nic no ... Ale jako neříkám, že bych ho neviděla ráda. I že bych s ním nespala ráda. S A. to bylo skoro o ničem, sice jsem se neudělala ani s jedním, ale s Kamarádem to bylo prostě lepší. A navíc .. když s ním mohla spát v neděli Monča, tak proč né i já. Ale to by jsme jí neřekli ... nechci kdyby se to stalo aby to věděla protože by se naštvala, teď určitě jo. Navíc i Kamarád by mě zabil, protože by už asi fakt nechtěla s nim nic mít. Takže taková milosrdná lež.

Stejně jsem kurva !!! A neříkejte mi že ne ... V sobotu spím s klukem ze školy. Ve čtvrtek už si píšu zase s Kamarádem že by jsme si to zopakovali a před chvílí jsem si psala s Anetkou, která se ptala, jestli dneska večer na zábavě bude něco s panem H.
Nevím, jestli jsem psala o tom, jak jsem byla na fotbale ... Prostě jsem tam měla jet a on to věděl. Pak jsem se tam neměla jak dostat tak jsem mu psala že asi nepřijedu a on na to že to je škoda (dva smutní smajíci) a že se může zeptat táty jestli ještě nemá místo, že by mě vzal !!!
Jako tohle nikdy neudělal.
Protože nikdy nechtěl, aby někdo něco věděl. A teď ? Jeho ségra na mě mává (nevím už jsem asi možná psala, že prej spolu mají dobrej vztah a říkají si všechno ... takže podle mě to ví) a teď bych měla jet na fotbal s jeho tátou, když mi to on sám domluvil !!! To sem se fakt divila že nabídl, přece by mu bylo divný, odkud se známe a o čem si tak 30 letej může psát se 16 kou :D No co .. asi už třeba ... néé, tuhle myšlenku nedokončím, protože je to BLBOST. :D
Nakonec prej se tátovi nemohl dovolat a už musel jet. Já jsem se tam teda pak dostala a takovej krásnej překvapenej obličej a úsměv když mě uviděl ... jéééé :)

Jej, sem se teď nějak rozepsala. Za 9 minut mám bejt teoreticky u kámoše mu jít pomoct s němčinou :D A zatím tu sedím v teplákách, nenamalovaná, poslouchám Slice Me Nice (Paris !! London !! Miami !! New York !!!! :D tenhle song žerůůůů) a píšu. Měla bych jít :D Tak se mějte krásně, smějte se a držte mi palce :D
Protože jdu pak na fotbal, tam bude pan H. určitě .. a večer na zábavě taky možná:D

P-R-O-M-I-S-K-U-I-T-A !!
Néééé, ticho :P

 


Komentáře

1 mrcha mrcha | Web | 10. června 2009 v 14:15 | Reagovat

Ty jo.. jak jsi psala, že máš volno a on, že určitě nemůže... to znám a odně často . Dva roky se znám s jednim to je ten potencionální "pan dokonalý" z mýho blogu.  Něco jsem s nic měl v době, kdy jsem chodila s mým dnesk už bejvalým... a teď naslibuje, jo pujdem a pak: No, víš mě se teď zrovna moc nehodí..." *zabít* *zakopat* jenže proíblém je, že přes to všechno, jak mě > fakuje< ho furt chci a furt ho mi... mám ráda!!! :(   kretén jeden!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.