7.5.09 - Není zlých pravd, jsou jen zlé skutečnosti

7. května 2009 v 20:01 | MissSweetie |  Deník Šílené
Bouřkou .. tou to všechno začalo. Napřed venku, potom i v srdci ...
Nepsala jsem zase dlouho, já vím, ale nebylo to jednoduchý.
Všechno to začalo být divný na čarodějnice. To jsem byla v depce, vypla jsem mobil, předtím jsem ještě psala SMSku Kamarádovi ... čekala jsem, že až ho ráno zapnu bude tam odpověď, ale krom pár zmeškaných hovorů a zpráv od Marký nic.
A pak, když jsme úplnou náhodou v neděli s Moni zjistily, že Kamarád spal s náma oběma ... měly jsme dost. Pěkně jsme se do něj pustily. Fakt nehezký. Jenže nejhorší je, že když jsem mu řekla, jestli chce dělat, že se tehdy nic nestalo, klidně. Já že nechci, že jsem ráda že se to stalo a s ním, ale jestli chce on ..

Na to mi odepsal, že nechce dělat že se nic nestalo, že se mu to líbilo a tak.
No, a Monče napíše, že to byla chyba, že neměl dopustit aby se to stalo a že jsem tam beztak jela jen kvůli tomu. Doteď nevím, jestli to řekl, jen aby ji uklidnil (páč ona byla fakt ... naštvaná) nebo je to prostě pravda a kecá mě.
Jo lhaní ... to mu jde totiž výborně. Když na stejnou věc řekne něco mě a něco úplně jinýho Moni.
A jeho kamarád, se kterým se taky obě známe mi říkal, že teď se mu jen potvrdilo, že říká jen to, co se mu hodí do krámu.
Nehodlám už to řešit. V sobotu s ním budu mluvit po telefonu. Při jedný příležitosti, při který se na to možná řeč nedostane, ale stejně ... nevím, jak se chovat. On si asi myslí, že je všechno v pohodě. Jenže není ... nemůžu mu říct, že vím, co o mě psal. Vynadal by Monče že mu to řekla ...
Tak mi držte nějak kolem půl 6 v sobotu palce, ať to není katastrofa. Musím mu totiž popřát k narozkám, aby se neřeklo. Měly jsme jet na jednu akci, kde je bude slavit .. já jako překvápko. Ale nakonec jsme se rozhodly, že nejedem nikam. Ona už ho nechce vidět.¨
Já bych ho i třeba viděla .. ale radši nechci, vím, že by mě zase dostal. A já fakt bych s ním nespala. Aspoň bez kondomu ne. Ty on ale nemá zas rád, jenže po tom co jsem se o něm v poslední době dozvěděla si nemůžu bejt jistá ničím, jestli je zdravej. Takových holek co nejspíš už měl ... radši nemyslet.
A ve středu mi držte palce ještě víc. Pojedu do Prahy na nějaký to vyšetření se srdcem. Jen doufám, že to je vyšetření, že to nebude ta dříve zmiňovaná laparoskopie. Mám z toho docela strach :( budu potřebovat podporu ... zvlášť ráno, až tam pojedu. Jsem objednaná na 10:45. Nevím, jestli o tom Kamarádovi říct .. fakt by mi moc pomohla jeho podpora. Tada pokud by ještě nějaká byla ...
TAk vy se mějte líp než já, spíš bych řekla mějte se krásně a skládejte básně :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.