29.5.09 - Možná bych měla změnit název blogu na : Minulost se vždycky vrátí

29. května 2009 v 19:25 | MissSweetie |  Deník Šílené
Za poslední dny se toho stalo zase moc, nechce se mi ani přemýšlet co všechno. Momentálně mám plnou hlavu dvou věcí. Začnu tím aktuálnějším.
Dneska jsem byla s našima ve městě ... v pohodě všechno .. vrátím se domu, sednu k noťasu, vlazu jako vždy prvně na meila a bum .. krve by se ve mě nedořezal !!
Měla jsem tam meila od jakého si Richarda, jehož jméno mi nic neříká .. ani profil, kterej sem si našla. V tom meilu stálo něco jako ...

Ahoj Míšo. Chodíš už s tím klukem, 29 let, fotbalista a syn ucitelu ? Jestli jo, tak gratuluju. .. A pak začal jako že když je holka zezačátku kamenná a zdrženlivá a pak si uvědomí že to je blbost a začnezase hrozně nadbíhat že to toho kluka vyděsí a tak ...

Vyděsilo to spíš mě. Bála jsem se, že to je někdo z fotbalistů nebo tak, že si vzpomněli i když už je blog jak dlouho smazanej a že se mi to zase cpe do života.
Nakonec jsem ale usoudila, že to je asi fakt jen někdo, kdo náhodou narazil na můj starej blog a zaujalo ho to. Protože kdyby pana H. znal, napsal by tam jeho jméno a věděl by, že už je mu zase o rok víc :)
Nakonec jsem napsala, že děkuju za radu ale že mám pocit že ho neznám, tak jsem napnutá co a kdy odepíše.
A jinak ta další věc... Kamarád začal chodit asi na chat pod jinym jménem. Půlka lidí si myslí, že to je on, někdo zase že ne. Zjistíme to asi až podle IP až přijde admin.
A včera mi napsal na icq :( Vymažu ho, jsem v pohodě ... on napíše a já byla zase v háji. Ptal se, co se dělo na chatu že tam měl bejt nějakej bordel ale on nebyl doma. To je jediný co bylo .. odepsala jsem mu a už mlčel. Tak jsem napsala ať se má pěkně a on napsal ty taky kámooooo. Tím kámo mě naštval, protože to nesnáším, když mi tak říká :(
A Monče zase psal, jak ji chce, že se staví a tak. Chudák už je zoufalá a neví jak ho poslat do háje.
Tak doufám, že už se to konečně nějak vyřeší.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.