22.5.09 - "Say : Hiii America !! :) Super, one smile in the camera :)"

22. května 2009 v 23:07 | MissSweetie |  Deník Šílené
Božeeeeeeeee, já toho Zacha tak žerůůůůůůů :D
To prostě ... hej tohle musíte vidět :) Teda hlavně slyšet .. fakt, nemá chybu. Jak taky a všude jinde omílám pořád dokola .. MILUJU JEHO ČEŠTINU A TEN PŘÍZVUK. Yeaaah, click on this video aaaaand watch 1:13 - 1:35 !! Its very nice :)
Jinak se mám celkem v pohodě. Ve škole jsem se zhoršila jen v jednom předmětu, takže to vypadá na 4 trojky :) Což je podle mě fajne. S Kamarádem jsem totálně zkončila a nehodlám to zase nějak zkoušet. Prostě tenhle týden jsme si nepsali vůbec, minulej asi někdy v neděli chvíli večer, když mi v půl 1 napsal ... sem šla pak spát, nehodlám už kvůli němu ponocovat.
Stejně se mi klíží oči už teď.
Takže to dneska nebude moc dlouhý, chci se vyspinkat :)
Ve středu, tuším, jsme byly s Ančou na shoppingu :) Fakt totálně bezva den. Mám 2 nový trička, jeansový kraťasy a nový náušnice. Nejvíc spokojenost :)
A hned v novým oblečku jsme s Markét o volnej hodině vyrazily do města a fotily se v různých chinesse obchodech s brejlema, kloboukama a tak :D možná že sem hodím i nějakou tu fotku :D Vážně to bylo haluzný .. kdo mě má na FB tak to tam uvidí všechno ;-)
A já teď jdu na dobrou noc kouknout na nějaký další videjko.
Páááááá
A jak by napsal jeden kámoš (tentokrát fakt jen kamarád ... dokonce i Kamarádův kámoš :D lol)

gn&sd

neboli good night and sweet dreams. Cool,ne ? :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.