17.5.09 - Mám novou lásku ... a to jako jooooo :D

17. května 2009 v 22:31 | MissSweetie |  Deník Šílené
Konečně !!! Všechno se teď hnulo. Ale popořadě. Včera jsem byla na koncertě úúúúúúúžasný skupiny DIZMAS.
Díky školní akci .. Jako hustý. Ale fakt, napřed sice šokující semináře, ale pak minikoncert kde se mi kluci líbili :) No a rozhodly jsme se s Ančou a Zuzankou jít na velkej koncert o den později, tj. včera. A jsem za to šíleně ráda :)
Byly jsme v první řadě úplně přímo před klukama a skvěle si to užily. Dokonce mi potom jejich technik dal seznam písní, co měli nalepenej na zemi, na kterej sem se od začátku koncertu třásla :D
A taky jsem pokecala se zpěvákem. Česky dokonce !! Tak napůl :) Co Zach uměl, tak povídal :) Třeba " hustý, ahoj, čau, jak se máš, ještě jednou, auto ..." nevím co ještě :)

Taky jsem si koupila FAN tričko a mám ho podepsaný. Jen škoda, že asi kluci neměli nevypratelný fixy :( Tak ale mám ještě ze školy podpisy na papíře, tak aspoň něco.
Sice s nima byla ještě pak nějaká after párty, kde to prej bylo úžasný říkala kámoška, ale tam už jsem nebyla páč by sme nestíhaly vlak :(
Ale uchovám si ty nádherný zážitky z koncertu ... Sakra, asi si někdy udělám výlet do Kalifornie :DD: Nebo 3.6. do Prahy .... ale tam bych se zase nedostala určitě tak blízko .. radši ne. Nechám si ty vzpomínky, co mám, ty krásný ... a bude fajn :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.