Květen 2009

Praskání bublinek :)

30. května 2009 v 13:33 | MissSweetie |  Zaujalo mě
Pusťte si zvuk a praskejte bublinky :) Po chvilce to fakt uklidňuje :)
Ale nehrajte to v noci, nebo se nebudete moct odtrhnout a nepůjdete spát :D


29.5.09 - Možná bych měla změnit název blogu na : Minulost se vždycky vrátí

29. května 2009 v 19:25 | MissSweetie |  Deník Šílené
Za poslední dny se toho stalo zase moc, nechce se mi ani přemýšlet co všechno. Momentálně mám plnou hlavu dvou věcí. Začnu tím aktuálnějším.
Dneska jsem byla s našima ve městě ... v pohodě všechno .. vrátím se domu, sednu k noťasu, vlazu jako vždy prvně na meila a bum .. krve by se ve mě nedořezal !!
Měla jsem tam meila od jakého si Richarda, jehož jméno mi nic neříká .. ani profil, kterej sem si našla. V tom meilu stálo něco jako ...

24.5.09 - VAROVÁNÍ: Čtení MissSweetie nemusí být vhodné pro dívky mladší 15 let

24. května 2009 v 13:05 | MissSweetie |  Deník Šílené
Aaaaaah tohohle si nevšímejte :D Sem právě objevila fakt skvělej nápis dole v rohu Cosmo Girl! :D
Tak jsem si to trochu poupravila :D
Ale vlastně je to pravda .. ty kecy co tu píšu by taky žádný mladý lidi číst neměli :) A dneska to nebude o nic lepší :D
Včera sem zamnou přijela Markétka (za což jí ještě jednou děkuju, i když si to nepřečte :D) a společně jsme vyrazily na fotbal. Tam byl zase on ! Říkejme mu pan H. Stejně kdo znal můj předchozí blog, ví o kom je řeč...

22.5.09 - "Say : Hiii America !! :) Super, one smile in the camera :)"

22. května 2009 v 23:07 | MissSweetie |  Deník Šílené
Božeeeeeeeee, já toho Zacha tak žerůůůůůůů :D
To prostě ... hej tohle musíte vidět :) Teda hlavně slyšet .. fakt, nemá chybu. Jak taky a všude jinde omílám pořád dokola .. MILUJU JEHO ČEŠTINU A TEN PŘÍZVUK. Yeaaah, click on this video aaaaand watch 1:13 - 1:35 !! Its very nice :)
Jinak se mám celkem v pohodě. Ve škole jsem se zhoršila jen v jednom předmětu, takže to vypadá na 4 trojky :) Což je podle mě fajne. S Kamarádem jsem totálně zkončila a nehodlám to zase nějak zkoušet. Prostě tenhle týden jsme si nepsali vůbec, minulej asi někdy v neděli chvíli večer, když mi v půl 1 napsal ... sem šla pak spát, nehodlám už kvůli němu ponocovat.
Stejně se mi klíží oči už teď.
Takže to dneska nebude moc dlouhý, chci se vyspinkat :)
Ve středu, tuším, jsme byly s Ančou na shoppingu :) Fakt totálně bezva den. Mám 2 nový trička, jeansový kraťasy a nový náušnice. Nejvíc spokojenost :)
A hned v novým oblečku jsme s Markét o volnej hodině vyrazily do města a fotily se v různých chinesse obchodech s brejlema, kloboukama a tak :D možná že sem hodím i nějakou tu fotku :D Vážně to bylo haluzný .. kdo mě má na FB tak to tam uvidí všechno ;-)
A já teď jdu na dobrou noc kouknout na nějaký další videjko.
Páááááá
A jak by napsal jeden kámoš (tentokrát fakt jen kamarád ... dokonce i Kamarádův kámoš :D lol)

gn&sd

neboli good night and sweet dreams. Cool,ne ? :D

Podpora dizmas.cz

18. května 2009 v 23:40 | MissSweetie |  Zaujalo mě
CZ Funclub

Dizmas CZ

17.5.09 - Mám novou lásku ... a to jako jooooo :D

17. května 2009 v 22:31 | MissSweetie |  Deník Šílené
Konečně !!! Všechno se teď hnulo. Ale popořadě. Včera jsem byla na koncertě úúúúúúúžasný skupiny DIZMAS.
Díky školní akci .. Jako hustý. Ale fakt, napřed sice šokující semináře, ale pak minikoncert kde se mi kluci líbili :) No a rozhodly jsme se s Ančou a Zuzankou jít na velkej koncert o den později, tj. včera. A jsem za to šíleně ráda :)
Byly jsme v první řadě úplně přímo před klukama a skvěle si to užily. Dokonce mi potom jejich technik dal seznam písní, co měli nalepenej na zemi, na kterej sem se od začátku koncertu třásla :D
A taky jsem pokecala se zpěvákem. Česky dokonce !! Tak napůl :) Co Zach uměl, tak povídal :) Třeba " hustý, ahoj, čau, jak se máš, ještě jednou, auto ..." nevím co ještě :)

Taky jsem si koupila FAN tričko a mám ho podepsaný. Jen škoda, že asi kluci neměli nevypratelný fixy :( Tak ale mám ještě ze školy podpisy na papíře, tak aspoň něco.
Sice s nima byla ještě pak nějaká after párty, kde to prej bylo úžasný říkala kámoška, ale tam už jsem nebyla páč by sme nestíhaly vlak :(
Ale uchovám si ty nádherný zážitky z koncertu ... Sakra, asi si někdy udělám výlet do Kalifornie :DD: Nebo 3.6. do Prahy .... ale tam bych se zase nedostala určitě tak blízko .. radši ne. Nechám si ty vzpomínky, co mám, ty krásný ... a bude fajn :)

13.5.09 - Přátelství je jako křišťál ...

13. května 2009 v 21:16 | MissSweetie
... krásné a křehké. A pokud ho jednou upustíš, už nikdy neslepíš jeho střípky zpět.

A já to své upustila ... :(
Upustila jsem ho tím, že jsem s Kamarádem spala.
Nejspíš.
Nebo já nevím, čim to je ...

Od tý doby je to takový .. divný. Teda spíš od tý doby, co jsme s Mončou zjistily, to co jsme zjistily.
Sakra co to kecám. Divný to bylo už předtím. Nevím, jestli jsem si myslela, že tím sexem to bude nějak lepší .. ale nemůžu říct, že bych toho litovala. Lituju toho, že je to teď tak špatný, né toho že se to stalo. Zatím ...

7.5.09 - Není zlých pravd, jsou jen zlé skutečnosti

7. května 2009 v 20:01 | MissSweetie |  Deník Šílené
Bouřkou .. tou to všechno začalo. Napřed venku, potom i v srdci ...
Nepsala jsem zase dlouho, já vím, ale nebylo to jednoduchý.
Všechno to začalo být divný na čarodějnice. To jsem byla v depce, vypla jsem mobil, předtím jsem ještě psala SMSku Kamarádovi ... čekala jsem, že až ho ráno zapnu bude tam odpověď, ale krom pár zmeškaných hovorů a zpráv od Marký nic.
A pak, když jsme úplnou náhodou v neděli s Moni zjistily, že Kamarád spal s náma oběma ... měly jsme dost. Pěkně jsme se do něj pustily. Fakt nehezký. Jenže nejhorší je, že když jsem mu řekla, jestli chce dělat, že se tehdy nic nestalo, klidně. Já že nechci, že jsem ráda že se to stalo a s ním, ale jestli chce on ..