9.4. 09 - A je to zase tady ... Zase mě ignoruje a já netuším proč

9. dubna 2009 v 17:56 | MissSweetie |  Deník Šílené

Vodnář a Býk (21.4. až 21.5.)
Svému partnerovi přestáváte věřit a začínáte ho podezírat, neprávem.

Njn ... tak co mám dělat. Nevím ... tyhle horoskopy vždycky jakoby náhodou vychází !! Sice si člověk řekne, že vodnářů a býků je všude plno, ale prostě mě to vychází.
Nevím, jestli mi s tím vyšetřením lhal, nebo ne. Ale je pravda, že teď odešel z icq. A to je na to, že je v práci, fakt brzo. Ale zase mi řekněte, co to je za vyšetření, že na něj jde v půl 6 večer. Vždycky se chodí ráno. Fakt jsem si vzpomněla na jednu sice hnusnou, ale pravdivou větu, co mi napsala holčina na chatu ohledně TÝ záležitosti, někteří víte.
" Založ si jiný icq a napiš, uvidíš sama ... "
Měla jsem sto chutí. Nejen že se neozval od pondělí, kdy jsme si psali naposled, ale on mi není schopnej odpovědět ani dneska. Tak jsem si říkala, jestli má práci že neodepisuje, nebo zasklívá jen mě. Bejt hezky na icq, aby ho ani nenapadlo, že jsem to já a přihlásit se na meebo a napsat mu.

Anett mi teď napsala, že jít takhle pozdě k doktorovi je blbost.
Ale mě už je to jedno. Kašlu na něj. Zejtra jedu za Danushkou do Praglu, přijedu až někdy v sobotu a do tý doby na něj nechci ani jednou myslet. A jestli pak půjdu na chat, tak mu nenapíšu když tam bude. Pochybuju že napíše. A pochybuju, že dneska večer se tu ukáže. Beztak má někde nějakou ... protože mi řekněte, co jinýho by dělal chlap, kterej je schopnej přijít na icq po práci i v půl 2 ráno a najednou tu od pondělka večer nebyl.

Chci zpátky to, co jsme mezi sebou měli před tím blbým víkendem a TOU blbou záležitostí s chatem. Začínám si myslet, že se takhle chová, protože je to prostě pravda.
Danushkoooooo, musíš mě zabavit. Protože jestli se napiju a padne na mě depka, bude semnou k nevydržení a ještě obratem pojedu domů :(


Jinak aby to nebylo tak pesimistický. Byla jsem u zubařky a ta mi opravovala uštíplej zub od rovnátek. Konečně se můžu smát americkým úsměvem číslo 12. a nemusím se bát, že si toho někdo všimne :)
 


Komentáře

1 Chicken Starling* Chicken Starling* | Web | 10. dubna 2009 v 15:16 | Reagovat

Miško, to nejni pravda. Můj táta taky chodí na vyšetření takhle večer! Prosimtě, hlavně buď v klidu :) Zase se to všechno vysvětlí přece... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.