29.3.09 - V dobrém i ve zlém

3. dubna 2009 v 21:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
Uf !! Konečně za chvíli tenhle hroznej den zkončí. Fakt to byr nápor na nervy jak něco. Ale vlastně jsem ráda, že to tak bylo. Teď už jsem si totiž jistá, že Kamarádovi můžu totálně věřit.
A sama se stydím, že to dneska bylo naopak :(
Nebudu psát o co jde ...
Kdyby to objevil někdo nepovolanej a ani nechci. Prostě už je to pryč.
Teda jako úplně není, ale mezi náma dvěma uz nestojí.
Po tom co bylo dneska na chatu ... tak strašně jsem to obrečela. Ani né že by něco řekl, ale prostě tu situaci.
A teď večer málem taky.
Když psal, že už kašle na všechny lidi okolo něj. Fakt jsem měla strach, že řekne že už si nebudeme psát. A on se zeptal jestli ho mám ráda. Napsala jsem že přece ví že mám. A on na to, že je pro něj hrozně důležitý, že za ním stojím, že má někoho jako jsem já.
Byla jsem fakt na pokraji kolapsu. Úplně vyklepaná z toho, co napíše a on tohle :)

A pak prostě .. jsme se bavili o těch lidech ze třídy a on mi napsal úplně úžasnou reakci. Já čekala, že napíše něco jako : děti děti ... jako obvykle, když mě chce ze srandy naštvat.
Ale tímhle mi fakt téměř vyrazil dech. Samozřejmě příjemně.

to je podle me ubohost, ale ... to jenom ukazuje, ze jsou to stadni typy... proste necim nad nima vynikas... jsi necim vyjimecna. to je strasne sere, sere je, ze ti nesahaj ani po paty. proto se tak chovaji, protoze se ti nikdy nemuzou vyrovnat, tak se aspon snazi chovat se nepratelsky. Znam to moc dobre.

Prostě .. fakt mi na něm moc záleží. A ted vidím, že i jemu na mě což mě moc těší. Tohle je přesně ta chvíle, kdy bych chtěla bejt u něj .. a prostě jen tak ho obejmout, pořádně pevně. Aby vědel, že jsem s ním ... a prostě .. chybí mi ten kontakt ... chybí mi on.
Teď si posíláme jen smajlíky, protože má práci a já prostě ...
Zlatíčko moje :-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.