28.4.09 - Nikomu ho nedám, neboj ... <3

28. dubna 2009 v 17:20 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je jenom a jenom pro tebe :-*

No ahooooooooooj :) Jsem se zase dlouho neozvala, ale prostě jsem se nedokopala napsat. Zase se mi mezi tím nahrnulo spoustu věcí ... ale jedna tooost podstatná.
Ale popořadě.
V sobotu jsem byla na tej kiss akci. To bylo něco vám povím !! Když jsem se fotila a bavila s Vašíkem ... pařmééééén největší :) Jako host tam byla Verona, taky fajn až na maličký technický problémy, ale co :)
Ale ta další věc ... potkala jsem se tam s Kamarádem. On je naživo tak šííííleně moc sladkej a roztomilej ... a ten jeho hlas. Aaaaaaaaaaaaach ... A potom jsme se spolu ... prostě vyspali. Jo, udělala jsem to. Ale jak jsem řekla i jemu když se ptal : Nelituju toho ani trochu !!
To v žádným případě.
Ale bylo to krásný :) Když mi tak krásně vzdychal do ucha a pal zašeptal zlatíčko ... fakt jsem nemohla. No, a k tomu se vázala další věc ...

Ten Honza, co jsem ho poznala v Praze. Jak zamnou ve čtvrtek byl ... předevčírem mi psal, že to byla zkouška, jestli je mezi náma něco víc a že zjistil že z jeho strany jo :(
A to jsem v tu chvíli zrovna telefonovala s Marký, básnila jí o té sobotě s Kamarádem a on tohle ... napsala jsem mu, že si musím všechno srovnat v hlavě a tak.
Další den mi zase psal. Kterej den bych si na něj udělala čas zase po škole. A pak dodal, pokud vůbec chci.
Co jsem mu měla napsat ... nějak jsme se začali bavit a tak ... on pak napsal, že je rád, že si rozumíme a mluvíme spolu narovinu. To mě dorazilo. Řekla sem si, že mu to napíšu. Ještě sem se poptala Anet, a když mi řekla, že zamnou stojí v jakýmkoliv rozhodnutí tak jsem mu to řekla. Byl asi mírně v šoku, ale pak si i dělal legraci, jestli se s ním o mě má poprat a tak.
Nechtěla jsem tohle udělat, ale zároveň jsem mu nechtěla dávat šanci tím, že se zase setkáme.
Když v hlavě mám někoho a něco jinýho :)

Pořád na to myslím, jsem fakt strašně ráda, že to bylo s ním ... sice to nebyla taková romantika, jako jsem si vysnila, vypadalo to úúúúplně jinak, ale bylo to moc hezký. I potom, když mě vezl na vlak ráno a chtěl si ještě povídat, tak jsme seděli půl hodiny v autě a jen klábosili :)
Ale teď si nepíšem :(
Má hrozně moc práce, teď už to vím, vzal mě k sobě na firmu a ukazoval mi to tam ... tak doufám, že se třeba večer ozve. Páč jsme si naposled psali chvíli v neděli navečer ...
A mě už se začíná stýskat, broučku ... :o*
 


Komentáře

1 Chicky Starling* Chicky Starling* | Web | 29. dubna 2009 v 12:14 | Reagovat

To si děláš srandu, ne? :) Tyjo tak to je hustý :D Já si na tejden odjedu a tady se děje takovejch věcí :D wow!! A jaký to bylo? Musíš mi to všechno vyprávět! :)
Tyjo to je hrozný teďka na tý mojjí český klávesnici mám háčky a čárky a je děsnej nezvyk je psát?! :D Jinak...nechci to zakřiknout, ale asi se opravdu něco chystá s tim jednim klukem, nechci psát jeho jméno, internet je zlej, tudíž mu říkejme třeba pan K. :D

2 Chicky Starling* Chicky Starling* | Web | 1. května 2009 v 22:09 | Reagovat

Tak přesně jak ta holka na chatu se chová Týna k panu K...:( Ale nesmíme si to moc brát ;) Já vím, že pro tebe je to v jistym smyslu horší, protože...no vždyť víš, ale i tak :( Já nevim co říct, prostě se drž :-* nedáme se, jsem tady pro tebe! ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.