24.4.09 - Dnes má svátek Jiří. A já se připravuju na cestu do Budějic !! :)

24. dubna 2009 v 16:30 | MissSweetie |  Deník Šílené
Sme včera s Markét trošku blbly. Já bych tam ale nechala DISCO :P
Tak se zase ozývám. Asi se divíte, proč najednou píšu tak málo, když na mým dřívějším blogu jsem psala každý den několik článků. Sama nevím, nějak mě to už tolik nebaví. Když vím a stále se dozvídám, kolik a jací lidé ho četli. Dneska jsem se od Hyhynky dozvěděla o dalších, co je slyšela se o tom bavit. Tímto vám všem děkuju, že mi říkáte když se o mě něco doslechnete.

Žiju teď ale celkem v pohodě. Tamto už neřeším, ve škole v pohodě (akorát mě naštvala úča na občanku - dala mi za referát 2 jen proto, že jsem dala zarovnat na střed a jí se to nelíbilo. Jinak obsahově to bylo v pohodě :-/ )
Včera zamnou byl ten Honzík. Bylo to fakt milý, ráda jsem ho viděla. Ale stejně ... pořád mám v srdíčku Kamaráda. Tak uvidím, jak to všechno dopadne. Zatím tu o tom nic víc psát nebudu.

Jooooooooooo a zejtra do Budějovic na Kisspárty live ... MEGA !! Bude to ekšn neskutečná. A konečně poznám taky Vašíka :) Sluníčko.
Jen mám problém, že nevím, co na sebe. Což o to, nějaký tričko se najde, mamka dneska koupila takový oranžový tílko, tak si ho vyzkouším. Já mám problém ale spíš s botama. Mám totiž jen jedny, ty maj prošláplou podrážku, takže každej krok bolí, natož tancování :( Tak jsem s mami vyrazila do obchodu, kde měli mít do 5, ale už ve 3 bylo zavřeno ... nezbývá mi, než tam dojít zítra v 8 ráno.
Půjdu brzo spinkat, teď jsem šla 3 dny po sobě spát před 11, což je u mě zázrak :D Ale jsem teď pořád neskutečně unavená. A teď jdu asi číst Moliéra - Don Juana. Máme to jako povinnou četbu a když už jsem se pro to táhla až do knihovny ... :P
Páčko :)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.