19.4.09 - Jáááá jsem happy :D

19. dubna 2009 v 14:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahoooooooj. Konečně můžu napsat totálně optimistickej článek :)
Věci se začínají asi obracet k lepšímu. Venku je nádherně, ve škole mi zatím vychází 5 trojek, když jsem mamce dneska oznámila že bych ráda na tu kissáckou párty tak v pohodě (to ale ještě neví, že tam chci jet ještě 9.5 na další podobnou akci :D) a tak, no ... :)
S Honzíkem jsme si předevčírem psali až do 4 do rána :D Celkem za ten den 7 hodin ... hustý no :) Fakt s ním ten čas hrozně letí. A moc mi pomáhá .. když je Kamarád 5 hodin online a nenapíše, já už nejsem z toho úplně smutná .. protože si píšu s Honzíkem a nemyslím na to. Ale když bych měla popravdě říct, koho mák radši, tak nepochybně pořád Kamaráda.
Prostě už si píšem dlouho a pod kůži se mi dostal pořádně.
Včera jsem jela s Hyhynkou na jednu akci. A ona k nám přišla když jsem si zrovna psala s Kamarádem na chatu. A pak za chvíli, když jsem musela už jít, tak napsal: papa zlata moje ... já napsala: zlatíčko ti posílá pusinku a kámoška taky zdraví :P
A on na to jen :-*
A večer jsme si s Hyhy skvěle užily. To tu rozepisovat nebudu, podruhý ne, dneska už jsem to psala na blog který mám o té skupině :) Normálně tam ale byl Karel Vágner a jeho syn Josef (nazpíval písničku Mě sílu dáš)
Měl tam blok asi 4 písniček. Když zpíval písničku Láska nebo přátelství, tak na tom začátku mi koukal snad minutu v kuse přímo do očí. Bylo to fakt zvláštní ... ale hezký :) Hyhynka z něj byla hotová :) Pak jsme se s ním šly i vyfotit :) Bylo vidět že ho asi všichni co jsme za ním šli zdržujeme, ale byl v pohodě.
Asi si udělám album fotek se slavnýma lidma :D Ali Amiri, Josef Vágner ... heh :D
Domů jsme dorazily nějak po jedenáctý ... jely jsme vlakem a tam největší prča. Dostaly jsme na akci totiž bílý víno tak nás to trošku ... ovlivnilo :D Třeba jsme ležely na sedačce a jak to brnělo tak jsem začla říkat aeiou a ono to znělo legračně :D A tak, no ...
Prostě fajn večer :)

PS: HYHYNKO, TOHLE JE PRO TEBE ZLATÍ :-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.