19.3.09 - Jsem sexy tmavovláska :P Od včerejška

3. dubna 2009 v 21:14 | MissSweetie |  Deník Šílené
Včera jsem to provedla :)
Po gyndě jsem si zašla ke kadeřnici a doma jsem se obarvila.
Popravdě řeknu vám šok.
Koupila jsem si hnědou .. krásnou, takovou jako čokoláda ... no, ale ve skutečnosti to dopadlo jinak než na obrázku. Takže teď mám vlasy skoro černý ... Jako, hned jsem se fotila pro Danielku a ta mi říkala, že to je skvělý. Kamarád na to napsal není to nejhorší ;-) A když jsem napsala: no, ale ani ne nejlepší .. co mě to napadlo :( Tak odepsal, že je to v poho :) A předtím, než jsem mu řekla co jsem udělala jsem se ptala jestli se mu líbí černovlásky a odepsal jj, víc než blondýny :) Takže faine

Sice jsem čekala trošku ... no ... jinou reakci, ale co :) Do školy jsem šla div ne v depce, že vypadam blbě. ale už ve vlaku mi bejvalý spolužáci vlásky chválili :) Ve škole asi 6 taky :) Taky teta a dokonce i BABI !!! A to je co říct :D Jedinej, komu se to nelíbí je mamka :D Ale co ... já už si za dnešek na sebe zvykla a líbím se sama sobě ... no a o to snad jde, ne :P

A dneska mi Vašík zase udělal největší radost :) Někdy včera odpoledne jsem mu psala meila. NAšla jsem jeho oblíbenou písničku v super mixu ... tak jsem mu jí poslala. A dneska mi přišla odpověď.
Hej Hou Mišulinko
moc Ti děkuji, jsi zlatá!!
§mám kompletní singloš, i tento remix, ale udělalo mi obrovskou radost, že
sis na mě vzpomněla!!
děkuji a opatruj se!!
hej hou

Fakt mi dělá strašnou radost každej jeho meil, vzkaz a tak. Nejlepší když jsem mu volala do jukeboxu den po našich společných narozeninách ... takový hlášky :) A jak se omlouval že mi omylem do éteru popřál jako klukovi ... :):)
Nejvíc se taky těším, až bude u nás hrát :)

Aaaaaaaaa taky jsem dneska dostala za 1 z těláku !!! Hustý :)

Jinak se jdu učit. Musím se podívat na to zboží, zítra píšeme a já to teda vůbec neumím :D Se na to aspoň mrknu :P Stejně tady Kamarád není .. a i kdyby byl, já už mu psát nebudu. Celej tenhle tejden jsem každej den psala já a on odepisoval spíš pasivně. Včera jsem napsala, ať se ozve on, že nechci pořád otravovat. Tak uvidíme, no ... dneska tu skoro celej den byl, ale neozval se. A když jsem se vrátila od babi, už tu nebyl.
Tak páááááááááčko :P
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.