15.4.09 - Další vyšetření. Potřebovala bych spíš ale nějaký proti skleróze :D

15. dubna 2009 v 18:26 | MissSweetie |  Deník Šílené
Tolik věcí jsem chtěla za poslední dny napsat. Vždycky si říkám, to teď psát nebudu, to napíšu zejtra .. a ono nic :D
No tak aspoň dnešek. Byla jsem na dalším vyšetření kvůli srdci. Zase se tam nademou slezli dva, nemohli se dohodnout co tam našli, tak nakonec pojedu až se objednám na vyšetření do Praglu k odborníkovi, kterej už by to měl rozlousknout.
Jinak si zase píšu s Honzou. I včera jsme si psali ... přijede zamnou příští čtvrtek. Jak správně napsala Danu: To není jak u Kamaráda, on napíše a fakt přijede. Má pravdu. Ehm když je řeč o něm .. včera jsem to nevydržela a mluvila s ním o pár věcech ... hlavně teda o tom že o něj mám strach kvůli tomu jak mi nechtěl říct na jaký vyšetření jde a že mě štve tím, když se mu nechce odpovídat tak mlčí. No .. nevím jestli se něco vyřešilo. Na to první mi napsal zlatíčko, klid, moc si to bereš .. a na to druhý mi musel slíbit že mi vždycky odpoví a popravdě, i kdyby si myslel že neodpoví zrovna to co jsem chtěla slyšet.

Jooooooo a ještě něco .. jaká je pravděpodobnost, že po těch dnech v Praze mě takhle pustěj rodiče do Budějic ?? :D Totiž ... příští sobotu se tam koná MEGA akce mýho milovanýho Kiss rádia !! Všichni moderátoři, všichni kissáci ... aaaaaaaah! Mám to super promyšlený. Přijela bych tam normálně navečer vlakem .. pařila bych zase celou noc a ráno buď v 5 nebo v 6, podle toho jestli se vydaří něco co mě napadlo (ne, není to nabalení nějakýho borce a zůstání u něj !!! Přísahám...) bych jela vlakem zase domů. Nikde bych nespala, sama bych taky nebyla páč jsem se domlouvala s jednou kámoškou z chatu že by jela když bych jela a byly bysme tam spolu.
V tom je sice taky jeden maličkej zádrhel ... ale to tu teď nebudu řešit.
Tak držte palec :)
Teda až příští týden, dřív to totiž našim neřeknu :D Oni by měli čas si to pomyslet a zakázat mi to :D
Takhle jim to v pátek večer řeknu a bude to akorát :P
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.