12.4.09 - Dokonalostní oslava Danushky 18tin !!! PART 1

12. dubna 2009 v 13:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
Fakt ... tohle se nedá popsat. Po dlouhý době smutnění nad tím, jak je to s Kamarádem celý zase divný jsem byla opravdu hodně šťastná a jsem až doteď.
Fakt, teď bych si za myšlenky, kdy jsem se rozhodovala jestli tam pojedu nebo ne, nejradši nafackovala :D
Hned jak jsem přijela sme s Danu šly do mekoše na snídaňo-oběd :D Potom jsme šly po Praze. Ale nejvííííc :D:D Danuuuuu .. na FB už jsem dala naše nový kamarády : červenýho, zelenýho, bílýho a tmavě modrýho :D Aby ste chápali. Šly jsme po mostě a pod náma pluli 4 kluci na šlapadle. Tak jsme jim zamávaly. Když zajeli pod most na Danushky pokyn jsme přeběhly na druhou stranu a zase jim mávaly, Danča pískala a oni koukali :D pak jsme šly do takovýho parčíku kde se půjčovaly šlapadla a oni tam byli :D tak jsme si tam sedly na zídku a koukali jsme na sebe. Když pak odcházeli pryč, "nenápadně" jsme za nima šly a fotily je :D Nenápadný sme ale moc nebyly, otáčeli se na nás :D

Po prohlídce jsme šly do čajky, kde už byli 2 kluci - Martin a Petr. Později dorazil ještě Míla, Monča a Magda. Tam padaly úplně nejvěští hlášky.

" No, ale je ženatej a má 3 dospělý děti. - A to je nemoc ?"
"Spáchal sebevražednej atentát a přežil to ??"
"Nutili ty děti žebrat a aby vydělaly víc, vypalovali jim oči. *chvíle ticha* A vydělaly pak víc ?"


Většinu těch hlášek měl Martin :D Ale prostě byla sranda. Danu se mě pak ptala jestli se necítím odstrčená nebo tak, že ona se věnovala jednej kámošce, ale vůbec. Danu fakt, odstrčená jsem se necejtila, naopak, cejtila jsem se skvěle na to že jsem ty lidi poznala chvíli předtím :)
Asi ve čtvrt na 6 jsme se vydaly do cukrárny pro dorty, který jsme pak rovnou hodili do coctail baru, kde byla další část oslavy. Když jsme se vrátily do čajky, sebraly jsme ostatní, najedli se v mekáči, u kostela vyzvedli Lukáše a šli do toho baru.
Tam to bylo nejvíc hezký. Měli jsme tam pro sebe jednu místnost ... červená, na zdi namalovanej DJ a dokonce i disco koule :) A jeden perfektní záchod. Perfektní na něm byl ten plakát, a to, že se tam chodilo šukat :D Teda aspoň se to říkalo. Nevim jestli někdo fakt ... :P My jsme tam teda s Danu zalezly s Martinem, že bude trojka, ale nakonec se nic nedělo :D


Postupně tam přicházelo ještě víc lidí. Teda popořadě. Přišel Martin a jeho bratranec Honza. Nějak jsem je tam chvíli poslouchala, když se bavili s klukama. Tvrdili, že je Honzovi 25. Já jsem tomu teda napřed nevěřila. Zezačátku mi teda nepřišel moc sympatickej, spíš takovej ... no takovej :D Nevim jak to napsat :D
NEpamatuju se jak to začalo, ale Danu dostala kondomy a já říkala něco jako že bez čepičky to bude za 500 a takový ... nějak jsme se o tom já, Honza a Petr bavili .... prostě do mě nejvíc šili.

Ale hustě se to tam rozjelo. Pařilo se ... totálně moc na Makarenu ... to nás tancovalo asi 5 :D Chvílema někdo zmizel na tom záchodě :D A někdo jen tak seděl a klábosil. Kluci si objednávali tequilu a k tomu jsme dostali úplně úžasný dózy na sůl a skořici. Takový panáčci jako když se líbaj :D Samozřejmě mi to neuniklo tak jsem s tim začala dělat maličký péčko. Jenom ale maličký, faaaaaaaaakt :D
Takhle se to nezdá, ale když jsme je dali úplně k sobě tak se líbali :D

Pak jsme taky papkali dorty, co jsme přinesly z cukrárny, pili koktejly (ja ochutnala mojito a měla jsem sex on the beach) a prostě se bavili. Teda občas to bylo i krušný. Když Lukášovi hráblo a honil mě s nožem v ruce a doslova šíleným výrazem a pokřikem. Jsem zdrhala po podniku a pak ještě venku asi půlkou ulice :D Pak mě přišel někdo zachránit. Myslim že to byl Petr. Asi ... ten, no ... ten se mi zdálo mě nabaloval k večeru. Pořád mi něco říkal, tahal mě tancovat a tak. Jako párkrát jsem šla, ale on nebyl ten kdo se mi líbil. Mě se líbil už od čajky Martin a pak začal i Honza ... no ... :D Později to teda už byl jen Honza :D To jsem na něj vždycky jakože nenápadně koukala ale on na mě taky.

Pak většina lidí pařila, někdo seděl a já seděla sama na židlích. On zamnou najednou přišel. A prohlásil, abych si nemyslela, že ho někdo poslal, že přišel abych tu neseděla sama. Tak jsme si povídali, dozvěděla jsem se o něm spoustu věcí a tak. Takže že je upřímnej, o čemž jsem se časem přesvědčila sama :D Ale od tý doby co tam semnou byl dělal Peťa jak černá ruka :D Pořát se tam okolo nás ochomejtal a tak. Pak mě Honza vzal tancovat. Hráli zrovna pásmo nějakých slovenských ploužáků, já je neznala ale Danu zpívala slovo od slova :D A nemohla jsem neslyšet, jak Peťa řekl Honzovi když jsme tancovali něco jako : je tvoje já ti jí přenechám.
To mi přišlo ošklivý, sem taky Honzovi řekla, že mě nemá co přenechávat, že nejsem ničí, ani jeho. Se jen usmál. A další věc co jsem nemohla si nevšimnout bylo jak mi jeho ruce postupně klesaly níž a níž po zádech až na zadek :D K tomu taky řekl něco v tom smyslu, jako abych si nemyslela že to je omylem, že je to naschvál ... nebo tak něco :D
Po několika ploužákách, co byla Danu s jeho bratránkem Martinem na tom wc jsme si šli zase sednout a povídat si. To za náma přilítla Danu s foťákem, že si máme dát pusu, že nás vyfotí. Tak jsme se na sebe podívali a chvíli mlčeli. Pak se mě Honza zeptal jako jesli chci tak sem řekla proč ne. Tak jsme zapozovali ... a bylo to hezky :) i on sam mi to potom rikal :)
Tak jsme tam jeste nejakou dobu sedeli a pak bylo oznameno, ze se presouvame jinam.

*pokracovani priste*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.