Duben 2009

28.4.09 - Nikomu ho nedám, neboj ... <3

28. dubna 2009 v 17:20 | MissSweetie |  Deník Šílené
Je jenom a jenom pro tebe :-*

No ahooooooooooj :) Jsem se zase dlouho neozvala, ale prostě jsem se nedokopala napsat. Zase se mi mezi tím nahrnulo spoustu věcí ... ale jedna tooost podstatná.
Ale popořadě.
V sobotu jsem byla na tej kiss akci. To bylo něco vám povím !! Když jsem se fotila a bavila s Vašíkem ... pařmééééén největší :) Jako host tam byla Verona, taky fajn až na maličký technický problémy, ale co :)
Ale ta další věc ... potkala jsem se tam s Kamarádem. On je naživo tak šííííleně moc sladkej a roztomilej ... a ten jeho hlas. Aaaaaaaaaaaaach ... A potom jsme se spolu ... prostě vyspali. Jo, udělala jsem to. Ale jak jsem řekla i jemu když se ptal : Nelituju toho ani trochu !!
To v žádným případě.
Ale bylo to krásný :) Když mi tak krásně vzdychal do ucha a pal zašeptal zlatíčko ... fakt jsem nemohla. No, a k tomu se vázala další věc ...

The Clash - Should I Stay Or Should I Go

24. dubna 2009 v 17:03 | MissSweetie |  Video
WOW, WOW, WOW


24.4.09 - Dnes má svátek Jiří. A já se připravuju na cestu do Budějic !! :)

24. dubna 2009 v 16:30 | MissSweetie |  Deník Šílené
Sme včera s Markét trošku blbly. Já bych tam ale nechala DISCO :P
Tak se zase ozývám. Asi se divíte, proč najednou píšu tak málo, když na mým dřívějším blogu jsem psala každý den několik článků. Sama nevím, nějak mě to už tolik nebaví. Když vím a stále se dozvídám, kolik a jací lidé ho četli. Dneska jsem se od Hyhynky dozvěděla o dalších, co je slyšela se o tom bavit. Tímto vám všem děkuju, že mi říkáte když se o mě něco doslechnete.

Žiju teď ale celkem v pohodě. Tamto už neřeším, ve škole v pohodě (akorát mě naštvala úča na občanku - dala mi za referát 2 jen proto, že jsem dala zarovnat na střed a jí se to nelíbilo. Jinak obsahově to bylo v pohodě :-/ )
Včera zamnou byl ten Honzík. Bylo to fakt milý, ráda jsem ho viděla. Ale stejně ... pořád mám v srdíčku Kamaráda. Tak uvidím, jak to všechno dopadne. Zatím tu o tom nic víc psát nebudu.

Jooooooooooo a zejtra do Budějovic na Kisspárty live ... MEGA !! Bude to ekšn neskutečná. A konečně poznám taky Vašíka :) Sluníčko.
Jen mám problém, že nevím, co na sebe. Což o to, nějaký tričko se najde, mamka dneska koupila takový oranžový tílko, tak si ho vyzkouším. Já mám problém ale spíš s botama. Mám totiž jen jedny, ty maj prošláplou podrážku, takže každej krok bolí, natož tancování :( Tak jsem s mami vyrazila do obchodu, kde měli mít do 5, ale už ve 3 bylo zavřeno ... nezbývá mi, než tam dojít zítra v 8 ráno.
Půjdu brzo spinkat, teď jsem šla 3 dny po sobě spát před 11, což je u mě zázrak :D Ale jsem teď pořád neskutečně unavená. A teď jdu asi číst Moliéra - Don Juana. Máme to jako povinnou četbu a když už jsem se pro to táhla až do knihovny ... :P
Páčko :)

19.4.09 - Jáááá jsem happy :D

19. dubna 2009 v 14:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
Ahoooooooj. Konečně můžu napsat totálně optimistickej článek :)
Věci se začínají asi obracet k lepšímu. Venku je nádherně, ve škole mi zatím vychází 5 trojek, když jsem mamce dneska oznámila že bych ráda na tu kissáckou párty tak v pohodě (to ale ještě neví, že tam chci jet ještě 9.5 na další podobnou akci :D) a tak, no ... :)
S Honzíkem jsme si předevčírem psali až do 4 do rána :D Celkem za ten den 7 hodin ... hustý no :) Fakt s ním ten čas hrozně letí. A moc mi pomáhá .. když je Kamarád 5 hodin online a nenapíše, já už nejsem z toho úplně smutná .. protože si píšu s Honzíkem a nemyslím na to. Ale když bych měla popravdě říct, koho mák radši, tak nepochybně pořád Kamaráda.
Prostě už si píšem dlouho a pod kůži se mi dostal pořádně.
Včera jsem jela s Hyhynkou na jednu akci. A ona k nám přišla když jsem si zrovna psala s Kamarádem na chatu. A pak za chvíli, když jsem musela už jít, tak napsal: papa zlata moje ... já napsala: zlatíčko ti posílá pusinku a kámoška taky zdraví :P
A on na to jen :-*
A večer jsme si s Hyhy skvěle užily. To tu rozepisovat nebudu, podruhý ne, dneska už jsem to psala na blog který mám o té skupině :) Normálně tam ale byl Karel Vágner a jeho syn Josef (nazpíval písničku Mě sílu dáš)
Měl tam blok asi 4 písniček. Když zpíval písničku Láska nebo přátelství, tak na tom začátku mi koukal snad minutu v kuse přímo do očí. Bylo to fakt zvláštní ... ale hezký :) Hyhynka z něj byla hotová :) Pak jsme se s ním šly i vyfotit :) Bylo vidět že ho asi všichni co jsme za ním šli zdržujeme, ale byl v pohodě.
Asi si udělám album fotek se slavnýma lidma :D Ali Amiri, Josef Vágner ... heh :D
Domů jsme dorazily nějak po jedenáctý ... jely jsme vlakem a tam největší prča. Dostaly jsme na akci totiž bílý víno tak nás to trošku ... ovlivnilo :D Třeba jsme ležely na sedačce a jak to brnělo tak jsem začla říkat aeiou a ono to znělo legračně :D A tak, no ...
Prostě fajn večer :)

PS: HYHYNKO, TOHLE JE PRO TEBE ZLATÍ :-*

15.4.09 - Další vyšetření. Potřebovala bych spíš ale nějaký proti skleróze :D

15. dubna 2009 v 18:26 | MissSweetie |  Deník Šílené
Tolik věcí jsem chtěla za poslední dny napsat. Vždycky si říkám, to teď psát nebudu, to napíšu zejtra .. a ono nic :D
No tak aspoň dnešek. Byla jsem na dalším vyšetření kvůli srdci. Zase se tam nademou slezli dva, nemohli se dohodnout co tam našli, tak nakonec pojedu až se objednám na vyšetření do Praglu k odborníkovi, kterej už by to měl rozlousknout.
Jinak si zase píšu s Honzou. I včera jsme si psali ... přijede zamnou příští čtvrtek. Jak správně napsala Danu: To není jak u Kamaráda, on napíše a fakt přijede. Má pravdu. Ehm když je řeč o něm .. včera jsem to nevydržela a mluvila s ním o pár věcech ... hlavně teda o tom že o něj mám strach kvůli tomu jak mi nechtěl říct na jaký vyšetření jde a že mě štve tím, když se mu nechce odpovídat tak mlčí. No .. nevím jestli se něco vyřešilo. Na to první mi napsal zlatíčko, klid, moc si to bereš .. a na to druhý mi musel slíbit že mi vždycky odpoví a popravdě, i kdyby si myslel že neodpoví zrovna to co jsem chtěla slyšet.

Jooooooo a ještě něco .. jaká je pravděpodobnost, že po těch dnech v Praze mě takhle pustěj rodiče do Budějic ?? :D Totiž ... příští sobotu se tam koná MEGA akce mýho milovanýho Kiss rádia !! Všichni moderátoři, všichni kissáci ... aaaaaaaah! Mám to super promyšlený. Přijela bych tam normálně navečer vlakem .. pařila bych zase celou noc a ráno buď v 5 nebo v 6, podle toho jestli se vydaří něco co mě napadlo (ne, není to nabalení nějakýho borce a zůstání u něj !!! Přísahám...) bych jela vlakem zase domů. Nikde bych nespala, sama bych taky nebyla páč jsem se domlouvala s jednou kámoškou z chatu že by jela když bych jela a byly bysme tam spolu.
V tom je sice taky jeden maličkej zádrhel ... ale to tu teď nebudu řešit.
Tak držte palec :)
Teda až příští týden, dřív to totiž našim neřeknu :D Oni by měli čas si to pomyslet a zakázat mi to :D
Takhle jim to v pátek večer řeknu a bude to akorát :P

Mr. Bean - Veselé Vánoce

13. dubna 2009 v 23:34 | MissSweetie |  Video

Tenhle díl prostě miluju !!! :D

13.4.09 - Velikonocééééééééé

13. dubna 2009 v 12:35 | MissSweetie |  Deník Šílené
Hody hody doprovodyyyyyyyyyy .....
Tak jak se dneska máte ? Já dobře, ale kámoš asi tolik ne. Budu ho totiž muset zabít. Viděl toho moc :D Dneska asi v 8 ráno si přijde a začne se mě dožadovat. Tak jsem byla vzbuzena a násilím před něj dovedena rozcuchaná a ještě v pyžamku !!! O hrůůůůzo :D

12.4.09 - Dokonalostní oslava Danushky 18tin !!! PART 2

12. dubna 2009 v 14:46 | MissSweetie |  Deník Šílené
* pokračování z minulého článku*

Bylo v plánu přesunout se do klubu Retro ... tam ale půlka odmítla zůstat, že se tam všude po zemi válely odpadky, vylitý kelímky s pivem a tak. Tak jsme se vydali jinam. Volba padla na Infinity music bar. Tam se jelo ale celkem daleko tramvají, na kterou jsme čekali asi 7 minut. Mezitím se zase děly kraviny :D Proste nehorázná škoda, že jsem řekla že už sem nebudu dávat fotky, protože tohle by stálo za to :D Mě byla zima, tak mi Honza půjčil svojí bundu. A v tramvaji, jak to kymácelo jsem se neměla za cho držet, tak mě držel on. Že prej mu s bundou nemůžu spadnout :D A nebudu říkat, že se mi to nelíbilo :D Kdyby neměl Pan medik (další Honza) na mě pořád nějaký kecy a neříkal mi Mařeno ... zabít :D
A když jsme dojeli do Infinity tak jsem se projevila ještě lepší :D Celá paf z toho, že jsem na schodech potkala Ondru Brzobohatýho. A když jsme se potom s Danu vyfotili s Ali Amirim tak si z nás dělali srandu ještě větší :D
Ta tam pak zůstala tancovat s Peťou a já šla hledat ostatní nahoru do patra. Seděli tam u stolu. Šla jsem k vedlejšímu , že si vezmu židli ale Honza řekl at si sednu jemu na klín. Tak jsem teda šla :) Pak přišli zespoda Danča s Peťou. Ten když me uviděl u Honzy tak divně koukal. A Danča vyprávěla, kolik že je dole teploušů :D
Honza pak že jde dolů, jestli jdu s ním, tak jsem řekla že jo. A tam to všechno začalo.

12.4.09 - Dokonalostní oslava Danushky 18tin !!! PART 1

12. dubna 2009 v 13:56 | MissSweetie |  Deník Šílené
Fakt ... tohle se nedá popsat. Po dlouhý době smutnění nad tím, jak je to s Kamarádem celý zase divný jsem byla opravdu hodně šťastná a jsem až doteď.
Fakt, teď bych si za myšlenky, kdy jsem se rozhodovala jestli tam pojedu nebo ne, nejradši nafackovala :D
Hned jak jsem přijela sme s Danu šly do mekoše na snídaňo-oběd :D Potom jsme šly po Praze. Ale nejvííííc :D:D Danuuuuu .. na FB už jsem dala naše nový kamarády : červenýho, zelenýho, bílýho a tmavě modrýho :D Aby ste chápali. Šly jsme po mostě a pod náma pluli 4 kluci na šlapadle. Tak jsme jim zamávaly. Když zajeli pod most na Danushky pokyn jsme přeběhly na druhou stranu a zase jim mávaly, Danča pískala a oni koukali :D pak jsme šly do takovýho parčíku kde se půjčovaly šlapadla a oni tam byli :D tak jsme si tam sedly na zídku a koukali jsme na sebe. Když pak odcházeli pryč, "nenápadně" jsme za nima šly a fotily je :D Nenápadný sme ale moc nebyly, otáčeli se na nás :D

Po prohlídce jsme šly do čajky, kde už byli 2 kluci - Martin a Petr. Později dorazil ještě Míla, Monča a Magda. Tam padaly úplně nejvěští hlášky.

" No, ale je ženatej a má 3 dospělý děti. - A to je nemoc ?"
"Spáchal sebevražednej atentát a přežil to ??"
"Nutili ty děti žebrat a aby vydělaly víc, vypalovali jim oči. *chvíle ticha* A vydělaly pak víc ?"

9.4. 09 - A je to zase tady ... Zase mě ignoruje a já netuším proč

9. dubna 2009 v 17:56 | MissSweetie |  Deník Šílené

Vodnář a Býk (21.4. až 21.5.)
Svému partnerovi přestáváte věřit a začínáte ho podezírat, neprávem.

Njn ... tak co mám dělat. Nevím ... tyhle horoskopy vždycky jakoby náhodou vychází !! Sice si člověk řekne, že vodnářů a býků je všude plno, ale prostě mě to vychází.
Nevím, jestli mi s tím vyšetřením lhal, nebo ne. Ale je pravda, že teď odešel z icq. A to je na to, že je v práci, fakt brzo. Ale zase mi řekněte, co to je za vyšetření, že na něj jde v půl 6 večer. Vždycky se chodí ráno. Fakt jsem si vzpomněla na jednu sice hnusnou, ale pravdivou větu, co mi napsala holčina na chatu ohledně TÝ záležitosti, někteří víte.
" Založ si jiný icq a napiš, uvidíš sama ... "
Měla jsem sto chutí. Nejen že se neozval od pondělí, kdy jsme si psali naposled, ale on mi není schopnej odpovědět ani dneska. Tak jsem si říkala, jestli má práci že neodepisuje, nebo zasklívá jen mě. Bejt hezky na icq, aby ho ani nenapadlo, že jsem to já a přihlásit se na meebo a napsat mu.

Anett mi teď napsala, že jít takhle pozdě k doktorovi je blbost.
Ale mě už je to jedno. Kašlu na něj. Zejtra jedu za Danushkou do Praglu, přijedu až někdy v sobotu a do tý doby na něj nechci ani jednou myslet. A jestli pak půjdu na chat, tak mu nenapíšu když tam bude. Pochybuju že napíše. A pochybuju, že dneska večer se tu ukáže. Beztak má někde nějakou ... protože mi řekněte, co jinýho by dělal chlap, kterej je schopnej přijít na icq po práci i v půl 2 ráno a najednou tu od pondělka večer nebyl.

Chci zpátky to, co jsme mezi sebou měli před tím blbým víkendem a TOU blbou záležitostí s chatem. Začínám si myslet, že se takhle chová, protože je to prostě pravda.
Danushkoooooo, musíš mě zabavit. Protože jestli se napiju a padne na mě depka, bude semnou k nevydržení a ještě obratem pojedu domů :(


Jinak aby to nebylo tak pesimistický. Byla jsem u zubařky a ta mi opravovala uštíplej zub od rovnátek. Konečně se můžu smát americkým úsměvem číslo 12. a nemusím se bát, že si toho někdo všimne :)

Blogy, které čtu

3. dubna 2009 v 21:52 | MissSweetie |  Oblíbené stránky
Chicky Starling* (cvak)
Infary (cvak)
bezcitná mrcha (cvak)
leny (cvak)
T E R U N A (cvak)
Brunette (cvak)
ideantka (cvak)
Lizzie (cvak)
J_xQ (cvak)
Janča v USA (cvak)
Lady Forgetful (cvak)
Teenka (cvak)
Pavel - "táta" (cvak)
It - "syn" (cvak)
T E R U N A new (cvak)

Tak jsem zase jednou za trapku :D

3. dubna 2009 v 21:43 | MissSweetie |  Jen tak plácám
Ano, už je tomu tak. Dneska jsme byly s Anet na těch bruslích. Já na nich stála podruhý od července 2008. Tak mi bude chvíli trvat, než se zase naučím držet tu rovnováhu. No a když si sednete na obrubník, to se pak blbě zvedá. A zrovna tam přišel Anet kluk. A já se nemohla zvednout. Tak mi nohou zastavil brusli a pomohl mi. Já se postavila a ještě se trošku zakymácela. To se mi za celou dobu stalo ještě několikrát. A víte co mi řekl ? Že člověk aby se o mě bál, že se mi něco stane :D To jsem fakt takový nemehlo ??
I Kamarád mi píše, abych na sebe dávala pozor ... když mu píšu jak si věčně málem něco udělám. Jednou je to naražená noha, podruhý málem zlomenej prsteníček o kulatou kliku u dveří a takhle bych mohla pokračovat.
A nejvíc, že zejtra s náma jde Míla na Jaksi Taksi, kteří u nás budou hrát. To zas bude ... kriste pane, jestli se mi stane další trapas, tak mě už asi fakt zatratí :D

Zdeněk Izer - Telebazar

3. dubna 2009 v 21:28 | MissSweetie |  Video
Nářez největší !!!!!


Sto nejlepších ploužáků na Valentýna

3. dubna 2009 v 21:24 | MissSweetie |  Music
A že bude ten Valentýn ... kdo chce, mám tady pro vás 100 nej mazlivých songů z nějakého hlasování na německých stránkách Viva.tv ;-)
Já si teda některý určitě stáhnu


3.4.09 - Mohl to bejt tak krásnej den. Teda on snad taky bude, ale už né tolik :(

3. dubna 2009 v 21:20 | MissSweetie |  Deník Šílené
Sakra sakra sakra. Takovouhle smůlu mám jen já !! Teď mi Kamarád psal, že jede po pátý na chvíli pracovně do Prahy, ať jedu s ním. Jenže jedinej vlak, kterej by mě k němu dovezl do 5 už je 3/4 hodiny pryč a další by přijel až v 6, kdy už musí bejt na půl cestě. Kdyby nejel v 5 ale měl víc času, tak by pro mě mohl zajet, takhle z toho nic nebude :(
Mohlo to bejt tak krásný, úplně to vidím. Přes 2 hodinky spolu v autě ... v Praze ... večer ... KUAAAAAA !!!!

Místo toho jdu s Anettkou na brusle.. Ale ještě vůbec nevím, kam pojedeme, to se musíme rozhodnout až venku. Teď si vlastně uvědomuju, že bych jí provedla to co ona dělala mě, kdybych s Kamarádem mohla jet. Ale tohle je jiná situace, oni se viděli pořád kdežto my ... ví jak to je, pochopila by to.

Napsala jsem, že až budu mít nějaký prázdky tak si můžem nějakej výlet udělat. Napsal jj. Tak asi dobrý. Ehm, co děláš příští tejden, zlatí? :D:D

2.4.09 - Den ve znamení IN-LINE

3. dubna 2009 v 21:19 | MissSweetie |  Deník Šílené
Včerejší den jsem jaksi nestíhala psát, ale ono ani nějak nebylo co. Ale dneska už celkem joooooo :)
Kamarád na icq vůbec není a nebyl ... nevím proč ... ani včera jsme si nepsali páč pak večer když jsem se šla mejt odešel a pak už tam nebyl. Ale nechci to řešit.
Dneska jsem fakt tak příjemně unavená :) Ve škole basket, celkem mi to šlo, dala jsem 3 koše !! A teď jsem se vrátila z bruslí. Nějak jsem se ve škole před Markétkou zmínila, že bych šla a ony zamnou s Marťou přijely až z Rychnova :D Tak jako že půjdem jezdit. Ale po chvíli jsme potkaly nějaký pankáče a holky se s nima daly do řeči. Hrály s nima pak karty a zdržely sme se tam asi 3/4 hodiny. Pak šly holky domů, tak jsem jela taky a chvíli ještě jezdila kolem baráku. A šíííííííleně mě to baví !! Asi fakt začnu jezdit častěji, klidně i sama, takhle navečer když je ulice prázdná nasadit sluchátka a hubnout :) Jjj, jak říkal Kamarád .. nejíst na noc, nejíst tolik sladký a trošku se hejbat a postavička je OK.

I love <3

31.3.09 - Jenom si dělám radost

3. dubna 2009 v 21:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
!! Keep smiling !!

Tohle jsem objevila pred chvilkou na netu. Moc mi to udelalo radost.
Jsem totalne M-R-T-V-A !!!
Ten casovej posun me zabije, ja dneska celou 3/4 hodinu co jedu ve vlaku spala. Zbudila sem se az chvili pred vystupovanim.

Jeeeeee ted mi Zuzanka pripomnela, ze jdem do posilky a ja uz zacinala mit trauma ze budu hrat basket :-! :D
Tenhle tejden je trosku volnejsi, pisem co vim az v patek ze zbozi. To zas dopadne :D
Zvoni, paaaaaaaa :-*

29.3.09 - V dobrém i ve zlém

3. dubna 2009 v 21:18 | MissSweetie |  Deník Šílené
Uf !! Konečně za chvíli tenhle hroznej den zkončí. Fakt to byr nápor na nervy jak něco. Ale vlastně jsem ráda, že to tak bylo. Teď už jsem si totiž jistá, že Kamarádovi můžu totálně věřit.
A sama se stydím, že to dneska bylo naopak :(
Nebudu psát o co jde ...
Kdyby to objevil někdo nepovolanej a ani nechci. Prostě už je to pryč.
Teda jako úplně není, ale mezi náma dvěma uz nestojí.
Po tom co bylo dneska na chatu ... tak strašně jsem to obrečela. Ani né že by něco řekl, ale prostě tu situaci.
A teď večer málem taky.
Když psal, že už kašle na všechny lidi okolo něj. Fakt jsem měla strach, že řekne že už si nebudeme psát. A on se zeptal jestli ho mám ráda. Napsala jsem že přece ví že mám. A on na to, že je pro něj hrozně důležitý, že za ním stojím, že má někoho jako jsem já.
Byla jsem fakt na pokraji kolapsu. Úplně vyklepaná z toho, co napíše a on tohle :)

A pak prostě .. jsme se bavili o těch lidech ze třídy a on mi napsal úplně úžasnou reakci. Já čekala, že napíše něco jako : děti děti ... jako obvykle, když mě chce ze srandy naštvat.
Ale tímhle mi fakt téměř vyrazil dech. Samozřejmě příjemně.

to je podle me ubohost, ale ... to jenom ukazuje, ze jsou to stadni typy... proste necim nad nima vynikas... jsi necim vyjimecna. to je strasne sere, sere je, ze ti nesahaj ani po paty. proto se tak chovaji, protoze se ti nikdy nemuzou vyrovnat, tak se aspon snazi chovat se nepratelsky. Znam to moc dobre.

Prostě .. fakt mi na něm moc záleží. A ted vidím, že i jemu na mě což mě moc těší. Tohle je přesně ta chvíle, kdy bych chtěla bejt u něj .. a prostě jen tak ho obejmout, pořádně pevně. Aby vědel, že jsem s ním ... a prostě .. chybí mi ten kontakt ... chybí mi on.
Teď si posíláme jen smajlíky, protože má práci a já prostě ...
Zlatíčko moje :-*

21.3.09 - Nejlepšejší večer s Anettkou

3. dubna 2009 v 21:16 | MissSweetie |  Deník Šílené
Tenhle článek píšu už podruhý. Takže nebudu už tolik vypisovat, nechce se mi :-/
Prostě včera večer s Anettkou to bylo úžasný. Pily jsme panáčky, kouřily egyptský máčka, který podle mě voněly jako čaj a nejvíc dobře jsme pokecaly :D
A prostě ... byla jsem fakt šťastná, že jsme po dlouhý době zase spolu a že po dlouhý době se konečně žase chová na svůj věk :) Jak řekla prej její mamka : anetce se vrací puberta :) Jak jinak bysme totiž mohly běhat mezi vločkama a snažit se jich co nejvíc sníst ?? :D

Ale skvělý :)

I když teď mě Kamarád v průběhu tejdne mírně naštval či spíš zklamal ... dneska jsem neodolala a šla na chat. Hned napsal. Teď asi 30 minut neodepisoval a já vím co dělal (neeee, opravdu ted nemyslim nic úchylnýho ale prostě vím co dělal) tak jsem se dohlásila a asi 20 minut tam nejsem. Ale už tam zasejc jdu, vydusil se už dost. A vím, že vydusil. PRostě někteří ví, jak to že vím co dělá .. někteří ne. A je to jedno :D

Tak pááááá

19.3.09 - Jsem sexy tmavovláska :P Od včerejška

3. dubna 2009 v 21:14 | MissSweetie |  Deník Šílené
Včera jsem to provedla :)
Po gyndě jsem si zašla ke kadeřnici a doma jsem se obarvila.
Popravdě řeknu vám šok.
Koupila jsem si hnědou .. krásnou, takovou jako čokoláda ... no, ale ve skutečnosti to dopadlo jinak než na obrázku. Takže teď mám vlasy skoro černý ... Jako, hned jsem se fotila pro Danielku a ta mi říkala, že to je skvělý. Kamarád na to napsal není to nejhorší ;-) A když jsem napsala: no, ale ani ne nejlepší .. co mě to napadlo :( Tak odepsal, že je to v poho :) A předtím, než jsem mu řekla co jsem udělala jsem se ptala jestli se mu líbí černovlásky a odepsal jj, víc než blondýny :) Takže faine

Sice jsem čekala trošku ... no ... jinou reakci, ale co :) Do školy jsem šla div ne v depce, že vypadam blbě. ale už ve vlaku mi bejvalý spolužáci vlásky chválili :) Ve škole asi 6 taky :) Taky teta a dokonce i BABI !!! A to je co říct :D Jedinej, komu se to nelíbí je mamka :D Ale co ... já už si za dnešek na sebe zvykla a líbím se sama sobě ... no a o to snad jde, ne :P

A dneska mi Vašík zase udělal největší radost :) Někdy včera odpoledne jsem mu psala meila. NAšla jsem jeho oblíbenou písničku v super mixu ... tak jsem mu jí poslala. A dneska mi přišla odpověď.
Hej Hou Mišulinko
moc Ti děkuji, jsi zlatá!!
§mám kompletní singloš, i tento remix, ale udělalo mi obrovskou radost, že
sis na mě vzpomněla!!
děkuji a opatruj se!!
hej hou

Fakt mi dělá strašnou radost každej jeho meil, vzkaz a tak. Nejlepší když jsem mu volala do jukeboxu den po našich společných narozeninách ... takový hlášky :) A jak se omlouval že mi omylem do éteru popřál jako klukovi ... :):)
Nejvíc se taky těším, až bude u nás hrát :)

Aaaaaaaaa taky jsem dneska dostala za 1 z těláku !!! Hustý :)

Jinak se jdu učit. Musím se podívat na to zboží, zítra píšeme a já to teda vůbec neumím :D Se na to aspoň mrknu :P Stejně tady Kamarád není .. a i kdyby byl, já už mu psát nebudu. Celej tenhle tejden jsem každej den psala já a on odepisoval spíš pasivně. Včera jsem napsala, ať se ozve on, že nechci pořád otravovat. Tak uvidíme, no ... dneska tu skoro celej den byl, ale neozval se. A když jsem se vrátila od babi, už tu nebyl.
Tak páááááááááčko :P